VODOLIJA

"Vodolija pripada idealistichkoj grupi znakova. Kao i ostali
znakovi iz iste grupe, nije narochito zainetersovana za seks.
Vodolija je kontemplativna, filozofski nastrojena, zhivo
zainteresovana za zhivot i humanost,
snazhno zaokupljena humanitarnim idealima i idejama,
progresivnim politichkim pokretima i nauchnim predmetima
koji se bave vishe zhivotom nego formom.
Vodolijina pojava je veoma prijateljska. Umesto posesivne ljubavi i
seksualnosti, kod nje preovladava prijateljsko raspolozhenje.."

"Ljubav, seks, astrologija",
Vivijen Robson,
strana 35 - 36
 
Nestasna Ameba:
Ovaj opis totalno odgovara meni u poslednje vreme, narocito sto se sexa tice :D
Nažalost i meni već dugo vreme odgovara ovo što se tiče sexa. Nekako mi je postalo to malo monotono i osećam kao da sam sva naopačke. Kad smo zajedno neće mi se, a kad smo razdvojeni maštam o tome. Imam želju, a kad krenem onda jedva čekam da se završi. Šta se to dešava???
 
Sklopite usne, ne govorite, sutite.... pustite da se moje misli....

AH, sav taj sex... Nije mi jasno kako muskarcima vodolijama toliko odgovara ali ja sam bas d toga pobegla...
 
Samantha Jouns:
Ja sam jako povredjena od strane Vodolije...ona moja nezna i muska i dobra vodolija se pretvorila u nesto hladno, odbojno, ma nemam reci u sta!!!Ne mogu da ga prepoznam.....Izgleda da je on od onih sto pricaju i jaki su na recima a na delima nista....ALi ne mogu da verjem da je u takvom stanju da se brzo ohladi ili je to sve gluma???
Volela bih kad bi mi neko pogldao njegovu natalnu kartu.... :cry: :cry:
On se nije ohladio. To je maska. Povredila si ga necim.. nesto si rekla ili uradila, a nisi to popravila...
Vodolije puno polazu na reci, neka tvoja naivna prica moze da ga otera u pecinu ili da ga zatvori... ali ne zauvek.
 
peleplay:
@crocodile, jel se to meni sprema cucla a da nisam obavesten? :D ga-ga gu-gu
Pa pazi, bas si beba, ti tu nesto pricas o muskarcinama, ovo-ono i savetujes kako da se smuvaju muske Vodolije! To je samo dokaz, a i sam to si rekao, kako je nebitno koliko je Vodolija stara, ne mozes skapirati godine citajuci nas. Pogledaj samo gajic, ta ima sto godina a ljubaka sefa iz cista mira, kao da ima 17 :-D

E, ma salim se ali bas si ozbiljan za svoje godine. Neee, pametan si kao i sve mi Vodolije ;-)
 
gossca:
Da, tacno. Vodolje nije lako uvrediti... ali meni ipak deluje da ga je ona necim povredila... jer ne verujem ni ja da se preko noci ohladio...

Ne znam,..a da se nije ta strast tako naglo ugasila kao sto je pocela???
Ne znam ....moguce da sam ga uvredila necim......ma sve to meni lici na foliranje....
.Ali nemam poverenje u njega...

Citala sam za vodolije da nisu uopste za vezu i da se tesko vezuju (citala u knjizi suncevi znaci linde gudman), to za muskarce.
Jbg sad.....i da im je uvek prvo vaznije prijateljstvo i da nisu sexualni napaljenici...mada je ovaj moj bio zesci ***** u mladosti imao sex sa mamama i cerkama zajedno i koje kakve bahanalije dok se eto jel...nije skrasio..
A sa zenom ne spava u istok krevetu...:roll: :roll:
 
[u mladosti imao sex sa mamama i cerkama zajedno i koje kakve bahanalije dok se eto jel...nije skrasio..
A sa zenom ne spava u istok krevetu...:roll: :roll:[/QUOTE]
Koji je to iščašeni lik???
Da nije opet našao neke mamice?
 
Pozdrav od vaseg druga, nije bas u nekom raspolozenju... dosta gluposti se danas desilo, ali nema veze, idemo dalje... Kako ste vi proveli dan? Evo jedne pesmice za vodolijice, niko nam ne moze nista, jaci smo od sudbine!

All through the night he is lying awake
Wond'ring how much more can he take
Watching the walls where shadows dance
Drifting away into a trance.

And his eyes are blazing with fire

Dreams burnt to ashes so many times
Highest of mountains, still he climbs
Ready to fly cause he just can't stay
Flame burning brighter with every day

And his eyes are blazing with fire
Longinng for the deepest desire

Heart of an eagle
He flies through the rainbow
Into a new world and finds the sun
Spreading his wings above all the sorrows
The glory of Eagleheart

Fever is burning in his veins
Determined with courage breaking the chains
Back against the wall under blood red skies
Prepared to fight until he dies.

(stratovarius - eagleheart)
 

Back
Top