VODOLIJA

Ljudi sa naglašenim arhetipom Vodolije, uglavnom imaju veze sa fotografijom. To je neverovatno, uvek se ispostavi da su ili bili, ili su sada fotografi, da li hobisti ili profi svejedno.
Nema veze... keva mi je vodolija.Jedino što vole biti okruženi lepim stvarima. Inače se razume u fotografiju, k'o Marko Kraljević u kompjuter.
 
Okruživanje lepim stvarima nije osobina Vodolije već Bika i Vage. To da li je i koliko Vodolija je pitanje, a naravno kada se govori o osobinama nekog znaka govori se o većini, što ne znači da ne postoje neki izuzeci, jer niko nije skroz Vodolija, to ne postoji.

Ja ih poznajem mnogo jer su mi naglašene u karti kao osobe sa kojima se družim, zaljubljujem i živim, i uglavnom se bave fotografijom, ili vole to. ALi uglavnom imaju neke super foto-aparate i koješta vezano za to. Ili ako nemaju, opet koriste sve što imaju, telefone i sl. da bi fotkali koješta. Jako to vole.
 
Okruživanje lepim stvarima nije osobina Vodolije već Bika i Vage. To da li je i koliko Vodolija je pitanje, a naravno kada se govori o osobinama nekog znaka govori se o većini, što ne znači da ne postoje neki izuzeci, jer niko nije skroz Vodolija, to ne postoji.

Ja ih poznajem mnogo jer su mi naglašene u karti kao osobe sa kojima se družim, zaljubljujem i živim, i uglavnom se bave fotografijom, ili vole to. ALi uglavnom imaju neke super foto-aparate i koješta vezano za to. Ili ako nemaju, opet koriste sve što imaju, telefone i sl. da bi fotkali koješta. Jako to vole.
Vodolija je u podznaku vaga.:(
Keva, mislim.
 
Eto viš. Verovatno joj Venera dominira kartom, kao možda i Rak i Bik... Ili četvrta kuća. Moguće je da joj to Sunce u Vodoliji pada u 4. kuću pa je to to ušuškavanje i opremanje doma nečim lepim, mada i čudnim zbog toga što je to ipak Sunce u Vodoliji.
 

Back
Top