VODOLIJA

Maki, tzaritze, potpuno te razumem :D

Naravno da nas ima raznih, kao sto ima raznih i medju drugim znacima. Uostalom, od svakog znaka imas visi i nizi tip. tebe su izgleda oba tipa Vodolije zakacila.

Svejedno, dobro ti nama dosla :D
 
Pa hvala! :)
Eto,mogu da se pohvalim da znam sve tipove vodolija,ali to je ujedno i dokaz da nisu sve vodolije iste.
Pored gore navedenih,znam 3 vodolije rodjene istog dana koje nemaju ni malo slicnosti.
 
Da, zaista, najoriginalniji znak, ali mislim da se karakteristike ovog znaka mnogo vise vide na muskarcima, po mojim iskustvima. Cudni, neobicni, inteligentni, prijatelji sa svima,a ipak vrlo okrenuti sebi, sa neprestanom zeljom za izazovom i istrazivanjem... nikad da se smire i stabilizuju. Ja nisam vodolija ali najcudnije stvari, i lepo i ruzno, dozivela sam uz njih, volim njihovu inteligenciju,..jedini koji su ispred svih. I mislim da iznad svih i svega vole svoju slobodu, to im je najveca ljubav u zivotu.
Pozz svima
 
Ah, ta naša Vodolija bez koje niko ne može. Ona je uvek odkačena i uvek je protiv svake tradicije. U samoj kući je veliki tiranin a rođena je za velika prijateljstva. Teško razlučiva ljubav i prijateljstvo jer je osoba koja sa svima želi biti dobra.

Vodolija nikako nije podmukla niti je materijalista. Naprotiv, zbog svoje velike pažnje za prijatelje, koja čini sve za njih, sve što je u Vodolijskoj moći, iz te velike pažnje i brige za druge, jadna Vodolija na sebe po najmanje povede računa i na kraju lako ostane bez para, ali to ne brine Vodoliju, Bog joj je dao moć da nikada ne bude bez para, dao joj je moći da se uvek snadje. Ukoliko se nađe u finasijskim problemima, Vodolija se veoma lako prilagodi takvim okolnostima. A kada ima para, jednostavno ne misli za budućnost, tada je toliko darežljiva i nikada nikome ne odbije da pruži pomoć drugome u nevolji.

Često se čuju razni komentari kako su Vodolije "histerične" i "živčane". Tačno je! Ali ista ta naša Vodolija nikada neće biti "histerik" a po najmanje "živčana" ako je ne budemo mi maltretirali i namećali našu volju i neko naše "konzervativno" uverenje. Vodolija je prosto rođena da vidi par godina unapred, ona oseti i često se ispuni svako proricanje Vodolije.

Ako Vodoliju ne dirate i pustite je da radi kako ona to najbolje zna, oduševićete se sa njenim dostignućima. Ako je pak napadnete, e, tada ste sami krivi i treba da snosite svoje posledice što ste je napali "nepotrebno". Vodolija će tako žestoko braniti sve svoje projekte i incijative golim nožem usmerenim prema svakom ko ih napada.

Vodolija uvek ima radi drugoga problema, jer joj se svi mešaju u njen intimni život. Svako bolje zna šta je za Vodoliju dobro a ne pritajući se "dali to Vodoliji prija i dali je to usrećuje"?

Ako ima ljubav, Vodolija je veoma odana i iskrena, ali ako je partner prevari, teško onda toj osobi. Osvetiće mu se bez imalo gruže savesti. Vodolija je dosta posesivna kada nekog voli.

Eto, ukratko o našoj Vodoliji i od mene :razz:
 
AstroVojvodina:
Ah, ta naša Vodolija bez koje niko ne može. Ona je uvek odkačena
...maltretirali i namećali našu volju i neko naše "konzervativno" uverenje. Vodolija je prosto rođena da vidi par godina unapred, ona oseti i često se ispuni svako proricanje Vodolije.

Ako Vodoliju ne dirate i pustite je da radi kako ona to najbolje zna, oduševićete se sa njenim dostignućima.
:razz:
Slazem se! Ne mozemo bez nasih Vodolijica! Samo, molim te, obrati paznju na pravopisne greske :-)
 
napomena
s obzirom da vodolije idu daleko ispred svog vremena umetnost je napraviti spojku izmedju svih nasih prednosti i svega onoga sto cini sadasjnost,kako se ne bi pogubili u vremenu i prostoru ili kao mnogi ostali neshvaceni sada bez obzira na krupne tragove koje ostavljamo kroz buducnost
 
Pozdrav i tebi :D

Rekla bih da si muško (nisam ti gledala profil), a ja imam drugaricu Vodoliju/Blizance ;)

Ne znam zašto sam ovo rekla, ali neće da škodi, a što ne škodi može samo da koristi...
 

Back
Top