VODOLIJA

e pa sad, da saznaš da ćeš jedino da voliš ako te tera u tri lepe, zvuči ko španska, a i znam par vodolija koje se tako ponašaju :neutral:
ne znam sad, može li i hoće li koja da mi potvrdi to?
 
ja mislim da vi žene vodolije doživljavate svet kao špansku seriju. jel to tačno?


Živa istina..Fantaziraju mnogo.

ne mogu da ti potvrdim nešto što ne znam...ne gledam španske serije, pa ako bi mogla malo da mi pojasniš..možda bih i shvatila o čemu se radi.

Evo ja ću da ti objasnim da iskoristim dok ne dodje tab503 da mi odgovori na zahtev.. To je kad se jedan glupi dečko zaljubi u neku devojku, pa je davi svojom pažnjom. Voli je, mazi je, pazi je. Onda ta devojka ostane u drugom stanju, pa pošto je vrlo mlada, abortira, na šta taj dečko teška srca pristane i mnogo pati zbog toga, ali šta je tu je, realne okolnosti jesu takve da za dete nikako nije trenutak, iako srce kaže drugo.. Ta devojka pokušava na sve moguće načine da ga malo primiri. Fala bogu imaće još dece.

A na to njegova prijateljica vodolija gleda ovako: Abortirala je jer nije bila sigurna ko je otac tog deteta, ko zna s kim se ta okolo hefta. Tu se malo ujela sad za dupe i primirila. Medjutim, kad se venčaju, neće to mnogo da potraje, pošto je i ta devojka o kojoj je reč vodolija, njoj će tolika pažnja vremenom da počne da smeta, da je davi, guši i probada, pa će opet da počne da švrlja da će na kraju taj glupi dečko sa početka priče da gleda kako se švaleri njegove žene motaju po njegovoj kući, a on će još uz to da im kuva kafe, mezi sa njima I pije rakijicu i verovatno da se pita koje je od ovo dvoje-troje dece moje, i da li je uopšte neko od njih moje....Još samo fali da u celoj priči ćopav prohoda i ćorav progleda...:D

Pozz iz Antalije
 
Poslednja izmena:
Živa istina..Fantaziraju mnogo.



Evo ja ću da ti objasnim da iskoristim dok ne todje tab503 da mi odgovori na zahtev.. To je kad se jedan glupi dečko zaljubi u neku devojku, pa je davi svojom pažnjom. Voli je, mazi je, pazi je. Onda ta devojka ostane u drugom stanju, pa pošto je vrlo mlada, abortira, na šta taj dečko teška srca pristane i mnogo pati zbog toga, ali šta je tu je, realne okolnosti jesu takve da za dete nikako nije trenutak, iako srce kaže drugo.. Ta devojka pokušava na sve moguće načine da ga malo primiri. Fala bogu imaće još dece.

A na to njegova prijateljica vodolija gleda ovako: Abortirala je jer nije bila sigurna ko je otac tog deteta, ko zna s kim se ta okolo hefta. Tu se malo ujela sad za dupe i primirila. Medjutim, kad se venčaju, neće to mnogo da potraje, pošto je i ta devojka o kojoj je reč vodolija, njoj će tolika pažnja vremenom da počne da smeta, da je davi, guši i probada, pa će opet da počne da švrlja da će na kraju taj glupi dečko sa početka priče da gleda kako se švaleri njegove žene motaju po njegovoj kući, a on će još uz to da im kuva kafe, mezi sa njima I pije rakijicu i verovatno da se pita koje je od ovo dvoje-troje dece moje, i da li je uopšte neko od njih moje....Još samo fali da u celoj priči ćopav prohoda i ćorav progleda...:D

Pozz iz Anatlije
pa nisam baš na to mislila ali dobro, iskustva su različita? :D

mislila sam više kako znam neke vodolije koje idu okolo i tvrde da vole jednu osobu a u vezi su ili kres varijanti sa još najmanje jednom osobom (koja nije ta 'voljena')
a kažem voljena pod navodnicima jer prosto mi je neverovatno da vodolije zapravo mogu da vole a ne samo da se utripuju da vole :confused:
 
...znam neke vodolije koje idu okolo i tvrde da vole jednu osobu a u vezi su ili kres varijanti sa još najmanje jednom osobom (koja nije ta 'voljena')
To nikakve veze sa vodlijama nema, naći ćeš osoba u svakom sunčanom znaku koje rade to isto. Takođe ćeš naći i vodolije koje su verne svojim partnerima.
Dakle, ništa od te teorije....
 
To nikakve veze sa vodlijama nema, naći ćeš osoba u svakom sunčanom znaku koje rade to isto. Takođe ćeš naći i vodolije koje su verne svojim partnerima.
Dakle, ništa od te teorije....

našla sam samo malo više vodolija medju takvim ljudima pa sam se pitala nije li jedna od osobina znaka 'tripovanje ljubavi'?
više u smislu samo o toj 'voljenoj' osobi pričaju, ali u medjuvremenu iako pokušavaju kod te osobe,
imaju i vezu i sex varijante, a ovamo samo jure tu jednu jedinu osobu?!
nisam mislila da ovim uvredim bilo kog pripadnika ovog znaka, jer kad sad pogledam deluje uvredljivo. :neutral:
šta da kažem sem, blizanac sam, mi umemo da budemo jako neposredni ;)
(ovo je malo ironično za neposrednost, da me ne shvatite pogrešno)
 
To nikakve veze sa vodlijama nema, naći ćeš osoba u svakom sunčanom znaku koje rade to isto. Takođe ćeš naći i vodolije koje su verne svojim partnerima.
Dakle, ništa od te teorije....

pa to sad zavisi
ako je vodolija recimo podznak rak tesko ce prevariti partnera:mrgreen:
ali ce imati mnogo vise razumevanja za druge koji varaju od nekog bika/raka sa Mo u jarcu
recimo

ali zamislite neku vodoliju/blizanca sa nekim potentnim Ma u sko
varao bi sve u 16:mrgreen:
 
[B:
calamus[/B];14955638]




To je kad se jedan glupi dečko zaljubi u neku devojku, pa je davi svojom pažnjom. Voli je, mazi je, pazi je. Onda ta devojka ostane u drugom stanju, pa pošto je vrlo mlada, abortira, na šta taj dečko teška srca pristane i mnogo pati zbog toga, ali šta je tu je, realne okolnosti jesu takve da za dete nikako nije trenutak, iako srce kaže drugo.. Ta devojka pokušava na sve moguće načine da ga malo primiri. Fala bogu imaće još dece.

Jel ta devojka vodolija? :think:

pa nisam baš na to mislila ali dobro, iskustva su različita? :D

mislila sam više kako znam neke vodolije koje idu okolo i tvrde da vole jednu osobu a u vezi su ili kres varijanti sa još najmanje jednom osobom (koja nije ta 'voljena')
a kažem voljena pod navodnicima jer prosto mi je neverovatno da vodolije zapravo mogu da vole a ne samo da se utripuju da vole :confused:

Istina živa, ..znamo mi to... To je verovatno zbog toga što vodolije odvajaju ljubav od sexa..

Zašto misliš da vodolije ne mogu da vole? :think:

A na to njegova prijateljica vodolija gleda ovako: Abortirala je jer nije bila sigurna ko je otac tog deteta, ko zna s kim se ta okolo hefta. Tu se malo ujela sad za dupe i primirila. Medjutim, kad se venčaju, neće to mnogo da potraje, pošto je i ta devojka o kojoj je reč vodolija, njoj će tolika pažnja vremenom da počne da smeta, da je davi, guši i probada, pa će opet da počne da švrlja da će na kraju taj glupi dečko sa početka priče da gleda kako se švaleri njegove žene motaju po njegovoj kući, a on će još uz to da im kuva kafe, mezi sa njima I pije rakijicu i verovatno da se pita koje je od ovo dvoje-troje dece moje, i da li je uopšte neko od njih moje...

......... vodolijskim očima.:)

Još samo fali da u celoj priči ćopav prohoda i ćorav progleda...:D

Nit je bilo niti će biti...:cool:
 
Poslednja izmena:
To nikakve veze sa vodlijama nema, naći ćeš osoba u svakom sunčanom znaku koje rade to isto. Takođe ćeš naći i vodolije koje su verne svojim partnerima.
Dakle, ništa od te teorije....

našla sam samo malo više vodolija medju takvim ljudima pa sam se pitala nije li jedna od osobina znaka 'tripovanje ljubavi'?
više u smislu samo o toj 'voljenoj' osobi pričaju, ali u medjuvremenu iako pokušavaju kod te osobe,
imaju i vezu i sex varijante, a ovamo samo jure tu jednu jedinu osobu?!
nisam mislila da ovim uvredim bilo kog pripadnika ovog znaka, jer kad sad pogledam deluje uvredljivo. :neutral:
šta da kažem sem, blizanac sam, mi umemo da budemo jako neposredni ;)
(ovo je malo ironično za neposrednost, da me ne shvatite pogrešno)

Ma, jok...nije uvredljivo....razmenjujemo mišljenja..

Možda je to malo češći slučaj kod vodolija nego kod ostalih znakova, jer vodolije odvajaju ljubav od sexa....Kad si žedan uzmeš čašu vode i napiješ se.....kad je vodoliji do sexa......isto uzme čašu vode....:lol: To je za nas potpuno normalno.

Medjutim, kad se vodolija veže za nekog onda se vezala za čitav život....i ne oseća žedj.
 
pa to sad zavisi
ako je vodolija recimo podznak rak tesko ce prevariti partnera:mrgreen:
ali ce imati mnogo vise razumevanja za druge koji varaju od nekog bika/raka sa Mo u jarcu
recimo

ali zamislite neku vodoliju/blizanca sa nekim potentnim Ma u sko
varao bi sve u 16:
mrgreen:

aj pojasni mi malo ovo........ja sam vodolija/blizanac........:ceka:
 
Znam samo da je u raku.....kako se to sazna jel metiljav ili nije,po stepenima? :confused:
To da li je metiljav ili nije se najbolje sazna kad ga upoznaš. :mrgreen:

Ovde svi vole da rade obrnuto - da prvo vide kakav je, pa da traže opravdanja u horoskopu. Naravno, s obzirom na broj kombinacija kuća, planeta, aspekata - to je uvek moguće ovako ili onako.

Obrnuto, nažalost, i nije baš....
 
To da li je metiljav ili nije se najbolje sazna kad ga upoznaš. :mrgreen:

Ovde svi vole da rade obrnuto - da prvo vide kakav je, pa da traže opravdanja u horoskopu. Naravno, s obzirom na broj kombinacija kuća, planeta, aspekata - to je uvek moguće ovako ili onako.

Obrnuto, nažalost, i nije baš....

Marsa? :D..Ni malo nije metiljav kad me tera na svadju.....uhhh kako sam po nekad svadjalački raspoložena, i o'ma znam da mi ko mi tranzitira po živcima...:mrgreen:
 

Back
Top