Vode li sve religije istom Bogu ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
2. Ivanova 9 - Tko god ide predaleko i ne ostaje u Kristovom učenju, nema Boga. Tko ostaje u tom učenju, taj ima i Oca i Sina. :heart:

Ivan, pod božanskim nadahnućem, govori da osoba NEMA BOGA ako ne ostaje u Isusovom učenju.

To znači, da svatko tko vjeruje u drugačiju istinu, ustvari vjeruje u ZABLUDU.

TO HOĆU POSTIĆI SA ONIM PRIČAMA.

:heart: :bye:
 
Ne mogu da verujem da zreli ljudi ovako mogu da razgovaraju!

Ostavite se praznih i nekulturnih razgovora! Onoga koga ne zanima ova tema i civilizovan razgovor ne mora da dolazi i zaista mi nije jasno zašto vi, koje ne zanima ova tema, već vređate i govorite koješta uopšte dolazite na ovakve teme?

Ostavite one koje zanima tematika da razgovaraju!
 
Ne mogu da verujem da zreli ljudi ovako mogu da razgovaraju!

Ostavite se praznih i nekulturnih razgovora! Onoga koga ne zanima ova tema i civilizovan razgovor ne mora da dolazi i zaista mi nije jasno zašto vi, koje ne zanima ova tema, već vređate i govorite koješta uopšte dolazite na ovakve teme?

Ostavite one koje zanima tematika da razgovaraju!

Ne zesti se, brate moj...
Mir s tobom.
 
Želim da shvatiš kako je Budizam religija koja se NE ZASNIVA na istini. :heart: :bye:
E svašta...:lol:

Ti ili ne čitaš šta ja pišem, ili misliš da pišem bezvezarije pa se ne osvrćeš ili.. ko zna u čemu je problem, ali očigledno postoji...
Jer da si čitao šta pišem pročitao bi da Buda nije ni bog ni božiji glasnik..
niti je ljude lečio čudima, niti je govorio da je to moguće...
i još koječega korisnog bi pročitao...

Ovim pričama si samo pokazao da ima ljudi koji su sujeverni.
Da postoje ljudi koji su sujeverni...

Eto.. želeo si da pokažeš jedno, a pokazao si drugo...
 
pa to je ljubav bitno da sacuvas dusu :aha:

A to sto mi iz prednjeg ceonog reznja viri kolac nije bitno?...
Videh da i u Crnoj Reci primenjuju slicne metode lecenja, jeste razmenjivali neke pamflete po tom pitanju?... O broju izlecenih, naprednijim tehnikama?...
U cemu se razlikuju ove dve metode?...
Slicnosti vidim, razlike mi izmicu... Djavolji um, oprosti mi...
 
2. Ivanova 9 - Tko god ide predaleko i ne ostaje u Kristovom učenju, nema Boga. Tko ostaje u tom učenju, taj ima i Oca i Sina. :heart:

Ivan, pod božanskim nadahnućem, govori da osoba NEMA BOGA ako ne ostaje u Isusovom učenju.

To znači, da svatko tko vjeruje u drugačiju istinu, ustvari vjeruje u ZABLUDU.

TO HOĆU POSTIĆI SA ONIM PRIČAMA.

:heart: :bye:
To šta hoćeš smo shvatili..

nego.. nekako uvek omašiš...:zcepanje:
 
Ne mogu da verujem da zreli ljudi ovako mogu da razgovaraju!

Ostavite se praznih i nekulturnih razgovora! Onoga koga ne zanima ova tema i civilizovan razgovor ne mora da dolazi i zaista mi nije jasno zašto vi, koje ne zanima ova tema, već vređate i govorite koješta uopšte dolazite na ovakve teme?

Ostavite one koje zanima tematika da razgovaraju!

Ivan 17:14 - Ja sam im predao tvoju riječ, a svijet ih je zamrzio, jer nisu dio svijeta, kao što ni ja nisam dio svijeta. :heart:

1. Ivanova 3:13 - Ne čudite se, braćo, što vas svijet mrzi! :heart:

Djela apostolska 28:22 - Ali htjeli bismo od tebe čuti što misliš, jer nam je za ovu sljedbu poznato da se posvuda protiv nje govori.”:heart:

Što misliš, dali je logično da nas vrijeđaju i napadaju, ako smo mi stvarno Božji narod u ovom vremenu ?

Bez obzira vjeruješ li ti ili ne.

Ja se ravnam po logici. Inače Jehovine Svjedoke ljudi NE VOLE, a upravo se oni pridržavaju Biblije.

Zanimljivo za razmišljati. :heart: :bye:
 
Što misliš, dali je logično da nas vrijeđaju i napadaju, ako smo mi stvarno Božji narod u ovom vremenu ?

Bez obzira vjeruješ li ti ili ne.

Ja se ravnam po logici. Inače Jehovine Svjedoke ljudi NE VOLE, a upravo se oni pridržavaju Biblije.

Zanimljivo za razmišljati. :heart: :bye:
Ma trula priča načisto...

Evo Besmrtna mi je bila skroz simpatična, sve dok nije počela da izbegava odgovore na pitanja koja joj se ne sviđaju..
pa me vodala ko magarca desetak krugova da bi napokon odgovorila...
ili ne bi ni odgovorila nego bi me nazivala bukvalistom i slabokapirajućom...

o Stajiću da i ne govorim...:(

nešto mi se čini da ćeš i ti krenuti njihovim stopama.. a možda je to samo predrasuda...
videćemo...:D
 
to je bilo iskljucivo za tebe :D

Hvala ti najlepse! Od srca... Nadam se da ce se naci neko ko ce ti se oduziti istom merom...

Na osnovu ovo malo vremena sto provedoh cavrljajuci sa vama, zakljucih da ti bas i ne sledis striktno taj vas Pravilnik o ponasanju... Te masturbacija, te glogov kolac, te "ko tebe kamenom ti njega ciglom" sistem odgovora... Jel ja tu nesto pogresno razumeh?...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top