Влајко Сенић

Ова врста људи заслужује награду коју је Александар македонски дао издајицама које су персијског краља Дарија убили и предали тело Александру - смрт (не мислим буквално)!
Шта је Александар рекао: ако су издали једног краља, пре или касније издаће и другог!

тачно
 
Vlajko hoće da pomogne Srbiji.To mu je jedini motiv za angažovanje u politici.Inače se gnuša politike i licimura u politici.SPO jednostavno nije dovoljna dobro mesto odakle bi Vlajko mogao da da svoj maksimum za Srbiju. Vi pojedini to nikad nećete shvatiti zato što ste ograničeni.

Шта хоће Влајко ???

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Мани се колега, загрцнух се од смеха ....

:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Senic je djubre obicno, pre neki dan prica kako ce kupovina NISa pokvariti odnos sa rusima, a ne kaze da je G17 pokrao 100 miliona evra iz nisa neposredno pre prodaje, ne brini Senici, imaju te rusi zabelezenog, i tebe i Dinkica, FSB zna kako treba sa lopovima i kriminalcima
 
Један уобичајени апартчик и партијски каријериста. Ни једини, ни последњи.
О колико би се њих могла отворити тема, само бисмо о прелетачима говорили..
 
Мислиш да је СПО гушио његов таленат ?

Šalio sam se.Senič je besramni karijerista a stranka koja ga je primila je još gora.Kad su se pojavili,predstavili su se kao grupa eksperata ili vrhunskih stručnjaka za razne oblasti.Čak sam i ja koga nije lako prevariti (bar ja tako sebe vidim) pomislio - ovi će od Srbije da naprave normalnu zemlju,kad ono oni ološ,kriminalci.Još prihvataju Senića i guraju ga u prvi plan a on najobičnija džukela iz bjelopoljskog lobija.
 
Pazi, ja nikad necu da zaboravim neko gostovanje na B92 (mislim da je Replika u pitanju)...

Todorovic iz SRS nesto pokusava da kaze, jos par gostiju u studiju nesto diskutuju izmedju sebe, a Vlajka onako ponela galama, pa kad je covek poceo da rove na Todorovica kao na utakmici AAA

Mis'im... :eek: Sto je najgore, na prvi pogled ostavlja utisak ozbiljnog coveka.

Inace sto se morala tice... Ovako je on nekad ,,disciplinovao" Dacica...

 
Pazi, ja nikad necu da zaboravim neko gostovanje na B92 (mislim da je Replika u pitanju)...

Todorovic iz SRS nesto pokusava da kaze, jos par gostiju u studiju nesto diskutuju izmedju sebe, a Vlajka onako ponela galama, pa kad je covek poceo da rove na Todorovica kao na utakmici AAA

Mis'im... :eek: Sto je najgore, na prvi pogled ostavlja utisak ozbiljnog coveka.

Inace sto se morala tice... Ovako je on nekad ,,disciplinovao" Dacica...


Сенић је тешка гњида
 
ma da, al to je samo trenutno.
g17 će i tako da se pocepa na ldp i ds krilo i raspašće se.
a ionako su mizerni, ne mogu da pređu cenzus.
najgore je što nam takvi, bez ikakve podrške kod birača, kroje kapu po bitnim pitanjima.
taj dinkić bez podrške je na vlasti od 5. oktobra.
vlajko je našao fino društvo.

Влајко ће се прикључити крилу где има више пара.
 
Vlajko Senić ubrzo posle prelaska iz SPO u G17 plus napustio i suprugu Sofiju Kažić i skrasio se kod Jovane Tavčar, funkcionerke LDP

BEOGRAD - Bivši potpredsednik Srpskog pokreta obnove Vlajko Senić, posle kraha te partije na izborima u januaru ne samo da je promenio stranačko jato, nego je i promenio ženu! Svega dva dana pošto je iz SPO prešao u G17 plus, Senić se odselio od svoje supruge Sofije Kažić-Senić i podneo zahtev za razvod braka. Eksfunkcioner SPO i državni sekretar u Ministarstvu trgovine i turizma u međuvremenu je već našao novu ljubav, Jovanu Tavčar, funkcionerku Liberalno demokratske partije!

Zanimljivo je, međutim, da bračni brodolom Senića ima još jednu političku dimenziju. Naime, Senićeva ekssupruga, inače urednica u informativnom programu TV Pink, ćerka je nekadašnjeg visokog funkcionera SPO Jovana Kažića, koji je u vreme dok su "vukovci" vladali Beogradom bio predsednik opštine Stari grad.

Sagovornici Kurira upućeni u dešavanja u SPO čak tvrde da Vlajko Senić hod ka vrhu stranačke hijerarhije najviše duguje svom tadašnjem tastu, koji ga je "gurao koliko je mogao".

Kako objašnjava izvor Kurira, krah braka Senićevih samo je za neupućene "grom iz vedra neba". Prema njegovim rečima, čim je ozvaničio vezu sa Sofijom, Vlajko Senić je već počeo da gleda "preko ograde".

- Kad je, uz pomoć oca, Sofija Vlajka dovela u vrh SPO, on je već počeo da menja ploču. Krenuo je u švaleraciju, što i nije naročito krio. Ljudi su imali prilike da ga na beogradskim splavovima ulove u zagrljaju drugih žena - otkriva izvor Kurira.
Naš sagovornik dodaje da su Vlajko Senić i njegova supruga u posebno lošim odnosima bili za vreme predizborne kampanje i da je bračna kriza kulminirala katastrofom SPO na izborima, na kojima stranka nije prešla cenzus.

Od trenutka kad je obelodanio da napušta SPO i da prelazi u G17 plus, Senić se nije više pojavljivao u javnosti, niti je želeo da razgovara s novinarima. Od tada, viđan je povremeno u beogradskom kafeu "Apsint", gde je sedeo sa svojom novom devojkom Jovanom Tavčar. Zanimljivo je da su Vlajko Senić i Jovana Tavčar bili u zajedničkoj delegaciji "srpskih političara mlađe generacije" koji su u avgustu prošle godine posetili Vašington, gde su razmenjivali iskustva s američkim kolegama.

Vlajko i Sofija Senić su u braku, koji je trajao skoro devet godina, dobili sina Stevana. Do pre samo dve godine, bar sudeći po tadašnjim izjavama Senićevih u novinama, u njihovom braku je vladala harmonija.

- Suština je u obostranom razumevanju. Kompromis je osnov svega - objašnjavao je tada Vlajko Senić.

S druge strane, Sofija je tvrdila da kod nje i supruga vlada "kompatibilnost, ne samo na političkom polju već i u svim stvarima koje čine život".

- Volim da kažem da smo nas dvoje dve polovine, s tim što nema plusa i minusa, jer smo oboje pozitivni - poverila se 2005. novinarima Sofija Senić Kažić.

Prema njenim rečima, budućeg supruga upoznala je 1997. godine, kad je on bio gost u njenoj emisiji.

- Tako se desila ljubav. Nismo od onih koji gube vreme, kod nas je sve išlo brzo, tako smo se i zavoleli - rekla je još sada već bivša supruga Vlajka Senića.
 

Back
Top