Vlado Georgiev - situacija

Nemam ih u šteku - za tebe sam skinula pesmu :wink:
Ali nikad nisam rekla da imam nešto protiv njegove muzike kozice - i cecu gotivim, to sam rekla na jednoj, drugoj temi.

Kao što rekoh, nisu mi nikakvi idoli - bole me **** i da su pucali u njega ili nju ili ne znam koga već a kamoli za to malo batinanja... pihhhh :roll:
I nije neka tema...
 
majcheki:
Nemam ih u šteku - za tebe sam skinula pesmu :wink:

surrender.gif

predajem se
 
majcheki:
na mene to malo batinanja i nije ostavilo neki utisak.
mislim... pa valjda je on neko muško majku mu a ne plišani medvedić ko što je istripovao - svako muško treba da zna da se brani, pogotovo ako se eksponira.

Nemam pojma šta, zašto, kako, kada, gde...


Da, svakako, od cetiri covjeka od kojih trojica imaju pistolje...
Pobogu.
 
Inace, citava prica nema nikakve veze sa tim kakav je Vlado covjek, kakva mu je muzika...
Licno smatram da se svima natukao na vrh glavice sa glupim i jeftinim spotovima i vjecno istim melodijama uz koje pocupkuje pedeset curica.
Znam ga i ovako, nemam o njemu misljenje kao o covjeku. Ni dobro ni lose. Ne procjenjjem ljude tako lako.
Ali, svejedno nije zasluzio da ga mlate, pa taman i da im je svima pojedinacno ne znam sta rekao, a kamoli zato sto je postavio svoj, jos tacan stav!
No, kao sto sam vec koji put rekla - to je slika i prilika nase drage zemlje. Na to nam se sve svodi.
Unisti, potcijeni, opsuj, izrugaj i na kraju krajeva ubij. Tako...
 
HEBEHA, ni ja ne komentarišem njegovu muziku...
bolje da je ostao na prvom albumu...
jer sada kada vidim neki njegov spot,nikada nisam sigurna,jel stara ili nova ploča:p
bar da promene bar:p
i slažem se sa tobom...nije ok,da bilo ko dobije po tintari!!!
 
Ma prvog album mu se vise i ne sjecam koliko ga je pogazio ovim nebulozama. Bez veze.
I ne ulazim u to ko je u cijeloj raspravi bio kriv, mislim, mozda i jeste Vlado, pa kaze da je i rekao da ako hoce da se bije, nema frke, ali jedan na jedan, a ne tri grmalja i jedan debil na jednog decka.
Bas me iznenadilo da neki ljudi misle da je i zasluzio batine - ono, kao sta se kog vraga kur*i ako se boji da fasuje batine.
U ovoj drzavici nasoj se mnogi ku*ce vise i to daleko vise od njega pa ne fasuju batine.
Mislim, glupa prica.
 
absonic:
sta ste svi stali u odbranu volade georgijeva....

ya samo žalim što se nisu mešusobno poubijali

sine,stali bi i u tvoju odbranu da dobijesh po kesi,iako te ne znamo,hipoteticki,ono npr. kad bi procitali negde napadnut absonic,odma' bi najostrije osudili,kao sto su Rusi i Kina najostrije osudili kad su nas gruvali,i rekli bi kao onaj indijanac milovan bojic ili ko vec
ЊЕТ ЕТА НЕ ВАЗМОЖНO (ili nesto sl.)

hahahahahahahahahahahahahahaha :):):)
 
ne znam sta ste se svi primili na georgijeva :roll:
nije ni on naivan ko sto izgleda...naravno da nije trebalo da dobije batine od trojice gorila...ali stvarno mi nije jasno sto svi misle da je on neko nevinasce?!
zato sto peva nege glupave,satro sentimentalne pesmice?!ili sta? :roll:
 
Ma daj zayebite tog Vladu i sve ostale vlade!

Sta ste se popalili na taj slucaj, kao da je on neka vazna osoba!
To je bre sve "moj do moga", neka se mlate medjusobno, sta treba da se pise evo vec treca strana o tim spodobama.
Ako hoce da se mlate, nek se mlate za pare, a mi sad kao treba da ovde "resavamo pitanja"
Ni Vlado ni onaj drugi nisu ni izbliza cvecke. Pa kad dodje do "upada u atar" rade batine, sta mi imamo sa time. Da ih zalimo?

Vec mi je muka od tih estradnih spodoba.
Danas naslov u jednim novinama (da ih ne reklamiram) - "VRISAK zbog Viki" !!!
Mos' misliti, zbog neke tamo pevaljke, vriskovi - cuj!?

Ako treba vriskovi ili debata, pre ce biti da nam treba da razmislimo o nekim drugim vrednostima - da vristimo na budale u parlamentu dok ne ogluve, da se deremo iz sveg glasa kad nam otimaju Kosovo, da urlamo na "bizMismene" koji ne znaju ni knjigu da drze pravilno.
A da malo vristimo od srece kad neki nas mladi covek pobedi u nekom informatickom takmicenju, dobije stipendiju prestiznog fakulteta, pokaze neke druge vrednosti od zapevanja i "pevanja"

Sve dok nam sukob nekog tamo Vlade ili Pere bude znacajna stvar u zivotu, nema nam nista od buducnosti. Samo da pevamo i vriskovima pozdravljamo pevaljke...

Yebote koje smo mi drustvo....
 
codemaker:
Ma daj zayebite tog Vladu i sve ostale vlade!

Sta ste se popalili na taj slucaj, kao da je on neka vazna osoba!
To je bre sve "moj do moga", neka se mlate medjusobno, sta treba da se pise evo vec treca strana o tim spodobama.
Ako hoce da se mlate, nek se mlate za pare, a mi sad kao treba da ovde "resavamo pitanja"
Ni Vlado ni onaj drugi nisu ni izbliza cvecke. Pa kad dodje do "upada u atar" rade batine, sta mi imamo sa time. Da ih zalimo?

Vec mi je muka od tih estradnih spodoba.
Danas naslov u jednim novinama (da ih ne reklamiram) - "VRISAK zbog Viki" !!!
Mos' misliti, zbog neke tamo pevaljke, vriskovi - cuj!?

Ako treba vriskovi ili debata, pre ce biti da nam treba da razmislimo o nekim drugim vrednostima - da vristimo na budale u parlamentu dok ne ogluve, da se deremo iz sveg glasa kad nam otimaju Kosovo, da urlamo na "bizMismene" koji ne znaju ni knjigu da drze pravilno.
A da malo vristimo od srece kad neki nas mladi covek pobedi u nekom informatickom takmicenju, dobije stipendiju prestiznog fakulteta, pokaze neke druge vrednosti od zapevanja i "pevanja"

Sve dok nam sukob nekog tamo Vlade ili Pere bude znacajna stvar u zivotu, nema nam nista od buducnosti. Samo da pevamo i vriskovima pozdravljamo pevaljke...

Yebote koje smo mi drustvo....
lepo si to rekao !!!
 
Ma smucili su mi se....
Pa jos kad intervjujisu neku nadebudnu "pevaljku" koja gle velicine - "sprema projekat" a za Any Karenjinu kad je pitaju da li je citala - kaze "nije losa, samo neka tako nastavi...."
A posle se nadjemo uzbudjeni sto je neki tamo nekom tamo iz iste branse razbio glavu...
Mnogo krokodila a bara mala, pa se gurkaju - briga njih za ostalo....
 

Back
Top