ВИДОВДАНСКИ МАРШ 2008

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno je došlo poslednje vreme, jer o Vidovdanskom maršu ne izveštavaju ni oni mediji koji su prošle godine pratili u korak učesnike u maršu. Pre svega, mislim na "Pravdu" i "Radio Fokus", i pitam se zašto više nisu dosledni svojim uređivačkim politikama i čuvanju svega što je srpsko na Kosovu. Umesto toga, sve se svelo na tople pozdrave koje Srbima na Kosovu šalje g. Božinović, voditelj "kultne" prepodnevne emisije "Na liniji" koja se na "Fokusu" emituje od 10 do 12 časova. Sa tim njegovim pozdravima mogu da se zakite, i čekaju 16. jun, kada će Srbi na Kosovu dobiti svoj Ustav, tj. Ustav Kosova koji je automatski i njihov jer žive na teritoriji te države. Inače, čudi me da se o Vidovdanskom maršu nisu oglasile čak ni dežurne patriote, Momoir Lazić i Simo Spasić. Možda im ne daju da se oglase, a sve kao deo još jedne međunarodne zavere protiv svega što je srpsko i pravoslavno.
 
Stvarno je došlo poslednje vreme, jer o Vidovdanskom maršu ne izveštavaju ni oni mediji koji su prošle godine pratili u korak učesnike u maršu. Pre svega, mislim na "Pravdu" i "Radio Fokus", i pitam se zašto više nisu dosledni svojim uređivačkim politikama i čuvanju svega što je srpsko na Kosovu. Umesto toga, sve se svelo na tople pozdrave koje Srbima na Kosovu šalje g. Božinović, voditelj "kultne" prepodnevne emisije "Na liniji" koja se na "Fokusu" emituje od 10 do 12 časova. Sa tim njegovim pozdravima mogu da se zakite, i čekaju 16. jun, kada će Srbi na Kosovu dobiti svoj Ustav, tj. Ustav Kosova koji je automatski i njihov jer žive na teritoriji te države. Inače, čudi me da se o Vidovdanskom maršu nisu oglasile čak ni dežurne patriote, Momoir Lazić i Simo Spasić. Možda im ne daju da se oglase, a sve kao deo još jedne međunarodne zavere protiv svega što je srpsko i pravoslavno.

Zato sto ih oduvek boli patka za Kosovo, jedino im je bitno da na toj prici o patriJotizmu opstaju na vlasti....
A sad kad nema vise vlasti, i kad na tu foru nisu dobili dovoljno glasova, ebe se njima za Kosovo.....
O tome se radi.....
 
Ниси ме добро разумео. Срамота је да идеш, јер то је марш који ће се искористити у медијске сврхе, а ништа се неће тиме постићи.

Лаци, шта је са мојим примедбама око вређања на форуму?

мислим да свако треба да иде ЗБОГ СЕБЕ, а не да гледају шта ће други да кажу и мисле...!
 
Ne.
Znas na koga mislim.
I mislim da sam u pravu, jer dokaza za tako nesto imas koliko god hoces, pitanje je samo da li hoces da ih vidis ili neces.

Ja "možda" jesam za neke ideje koje promovišu "radikali", ali sam protiv političkih partija u svakom slučaju...!:wink:

Samo, ne znam ko se krije iza Kosova?!?! Koliko ja znam, to je Tadija, koji jedno govori, a drugo radi!

Kaže da može "i EU i Kosovo", a ovamo potpisuje dokumente koji govore drugačije...!!!:rtfm:
 
Ja "možda" jesam za neke ideje koje promovišu "radikali", ali sam protiv političkih partija u svakom slučaju...!:wink:

Samo, ne znam ko se krije iza Kosova?!?! Koliko ja znam, to je Tadija, koji jedno govori, a drugo radi!

Kaže da može "i EU i Kosovo", a ovamo potpisuje dokumente koji govore drugačije...!!!:rtfm:

Iza Kosova se kriju partije kojima su puna usta Kosova a koji ga sada i ne pominju.
I tek nece da pominju dok budu cucali u opoziciji.
A pomenuce ga opet ako im bude trebalo za koji glasic ili tako nesto.
A to o pravnoj analizi DSS-a, te nebuloze necu ni da komentarisem. To je samo jos jedan vid manipulacije Kosovom zbog vlasti, o cemu i pricam.
 
Pre svega, mislim na "Pravdu" i "Radio Fokus", i pitam se zašto više nisu dosledni svojim uređivačkim politikama i čuvanju svega što je srpsko na Kosovu. Umesto toga, sve se svelo na tople pozdrave koje Srbima na Kosovu šalje g. Božinović, voditelj "kultne" prepodnevne emisije "Na liniji".

Lepo društvance okupio Obren Joksimović i SRS na Fokusu:mrgreen:
Božinović je bio odbornik JUL-a u SO Zemun.
Crveno / crno zaborava nema:heart::mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top