Još samo Vučićev potpis i marš u vojsku sledi.....

ja mislio da ce Kosovari iz Srbije da se skupe, krenu na Kosovo i oslobode svoje kuce, imanja, njive...
a da, ustvari oni su sve prodali Siptarima, nemaju nista svoje tamo.
e onda nista, mora ipak redovna vojska da uzme stvar u svoje ruke!
A šta ja imam od toga što nisam prodao hektar šume stan,radnju i lepo sa lovom napustim okupirano Kosovo i kupim dobro radno mesto kao inženjer i Bog da me vidi.
E zato ja mrzim Vučića zato što me je doveo u to iskušenje.
 
Poslednja izmena:
Jesi druže hrvat moj večni dušman ali me dovoljno nasmeješ brate da ne bi dobio dijabetes od ovih vučićevih sendvičara.

:mrgreen:


1519188.jpg
 
Ne može na silu ništa, biće posle bežanije kao nekada. Dobiješ poziv za regrutaciju sa 18 godina i imaš opciju da do 30 godina odslužiš vojsku dobrovoljno ako to želiš mojje predlog.

Tako je. Naprednjaci uništavaju vojsku 12 godina i sad kad više niko neće da ide tamo, ajde da bude obavezno. Rešenje je totalno glupo. Napravi vojsku gde će ljudi hteti da idu, onaj ko hoće je 5 puta bolji vojnik od onoga ko mora, to svi znaju. Ali u naprednoj srbiji pameti nema, bitno da je sve pokradeno i uništeno i sad tražimo brza rešenja. A brza rešenja nisu nikakva rešenja.
 
Napravi vojsku gde će ljudi hteti da idu, onaj ko hoće je 5 puta bolji vojnik od onoga ko mora, to svi znaju.
Ne mora da se ide u vojsku pod moranje ali će se uvek spočitavati onima koji su odbili da idu u vojsku.
Naprednjaci uništavaju vojsku 12 godina i sad kad više niko neće da ide tamo, ajde da bude obavezno.
Ko Boris Tadić niko nije uništio vojsku, nemoj da se lažemo.
 
Znaci mi imaginiramo zato sto je finisirano? E da ga fakujemo.
jbg teritorija se prvo osvaja stanovnistvom a vojskom se finisira.
Moglo je nekad, pre 500 god drugacije, ali tad nije bilo medjunarodnih institucija nit svetskog policajca.
Tad je bilo dovoljno da se zakunes na vernost jakom komsiji pa da ucinis genocid
Ali ni mongolska ni rimska osvajanja se nisu odrzala.
 
Занимљиво је гледати како се разни "активисти" боре против војне обуке у Србији док истовремено заговарају терор и геноциде које спроводе њихови идоли...
Како то да се против обавезног служења војног рока редовно јављају ликови који подржавају сваку врсту тероризма који долази са запада?

На кога мислиш кад кажеш "активисти" и "ликови", и чији то терор и геноцид заговарају, тј. ко су им идоли?

Не разумем зашто пишеш тако неодређен пост?

Страх те је да именујеш конкретне активисте и ликове и њихове идоле?
 
Nisam pratio ali verujem da je tako. Boris Tadić je retko nesposoban političar. Ne sećam se ni jednog njegovog pametnog i korisnog poteza osim što nije vršio represiju prema neistomišljenicima. Tada su mediji i izbori zaista bili slobodni.
Slobodan bio samo B92 i to kod Olje Bećković na razgovoru tipa ,,dođi da te ja malo propitam".
Boris Tadić je retko nesposoban političar.
Taj Boris Tadić je skoro 10 godina bio glavni čovek u proliberalnim strankama vlasti. O čemu onda da govorimo?
 
Занимљиво је гледати како се разни "активисти" боре против војне обуке у Србији док истовремено заговарају терор и геноциде које спроводе њихови идоли...
Како то да се против обавезног служења војног рока редовно јављају ликови који подржавају сваку врсту тероризма који долази са запада?
To su ti isti oni koji na YT prate klipove ceđenja mitisera i bubuljica.
 
AUTORSKA
Mislila deca Srbije da im predsednik Deda Mraz i da im je džaba davao novac na račune u poslednje vreme.
E moja deco stari su nekada govorili na državnoj česmi nemojte ni vodu piti jer kad tad ćete je platiti....
I eto došlo je vreme da služite redovni vojni rok pa kada dođete iz njega ima odmah da se ženite jer tako to ide kada zagoriš.
Živela redovna Vojska Srbije.
Malo morgen! Kasarne su odavno porusene, para za nove nema. Tajkuni sagradise neke zgradurine i oprase prljave profite . . .
Bice da je samo jedan od mnogih usnijinih sibicarskih spinova pred jos neki izdaju poput priznanja siptarskih tablica, voz dozvola i pasosa.
 
Ne mora da se ide u vojsku pod moranje ali će se uvek spočitavati onima koji su odbili da idu u vojsku.

Ko Boris Tadić niko nije uništio vojsku, nemoj da se lažemo.
Jos jedan od spinova naprednjacke bagre. Rdjavi T55 sa poljana su vecinom prodani. Rece vucici nedavno, kako smo tenkovska sila, dok sutanovaca salje u usa kao novog ambasadora . . .
 
Jos jedan od spinova naprednjacke bagre. Rdjavi T55 sa poljana su vecinom prodani. Rece vucici nedavno, kako smo tenkovska sila, dok sutanovaca salje u usa kao novog ambasadora . . .
Нису само тенкови него је и грдан официрски и подофирски кадар отеран у превремeну пензије по ,,НАТО стандардима''.
 

Back
Top