Veza za bivšim narkomanom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sa jednog drugog foruma

"Moj decko je bivsi narkoman,uslovno receno jer posle tri godine ponovo dolazi u iskusenje.
Za tri god koliko smo zajedno,njegov zivot se promenio nabolje,ima stalan posao,sredjene odnose sa porodicom,zivimo normalno...Jako je vezan za mene,voli me kao i ja njega,ali ipak...Vec par meseci uzme ponekad,sto smo nedavno otkrili i sada sam skrhana toliko da ne znam sta da radim. Bojim se da ga ostavim,a opet nisam sigurna u njegovu volju da se zaista posveti svom izbavljenju i to ucini sam.
Tu je i moj sebicni kutak,"moj svet''koji se srusio onog momenta kada sam shvatila sta je sve unisteno time sto se on odlucio na ''jos samo jedan put''.
Plasim se te "azdaje'',koja imam utisak da ce nas oboje pojesti. Nisam spremna na to. Ne znam sta da radim,njemu ne verujem i gusim se od misli,brige i razocarenja. U ovome nema garancije,rizikujes,a ja ne umem da pomognem sebi i odlucim-moj zivot ili nas zivot? Tesko mi je uzasno i ne znam kome pomoc pre treba,njemu ili meni..."
 
sa jednog drugog foruma

"Moj decko je bivsi narkoman,uslovno receno jer posle tri godine ponovo dolazi u iskusenje.
Za tri god koliko smo zajedno,njegov zivot se promenio nabolje,ima stalan posao,sredjene odnose sa porodicom,zivimo normalno...Jako je vezan za mene,voli me kao i ja njega,ali ipak...Vec par meseci uzme ponekad,sto smo nedavno otkrili i sada sam skrhana toliko da ne znam sta da radim. Bojim se da ga ostavim,a opet nisam sigurna u njegovu volju da se zaista posveti svom izbavljenju i to ucini sam.
Tu je i moj sebicni kutak,"moj svet''koji se srusio onog momenta kada sam shvatila sta je sve unisteno time sto se on odlucio na ''jos samo jedan put''.
Plasim se te "azdaje'',koja imam utisak da ce nas oboje pojesti. Nisam spremna na to. Ne znam sta da radim,njemu ne verujem i gusim se od misli,brige i razocarenja. U ovome nema garancije,rizikujes,a ja ne umem da pomognem sebi i odlucim-moj zivot ili nas zivot? Tesko mi je uzasno i ne znam kome pomoc pre treba,njemu ili meni..."

Jel imaš ti devojku?

Jel si u svom tom stidljivom životu osetio emociju prema ženi i da ti je ona uzvraćena?

Ili samo to znaš iz holivudskih filmova kako je?

Kao sve u životu i ova priča ima dve strane....


Lično mislim da je godinu dana malo da bi čovek pokazao da je OK....Ali.....Možda je ok...

kO SI TI DA BACAŠ KAMEN NA TAKVOG ČOVEKA I OSUĐUJEŠ GA UNAPRED?


Ima jedna divna priča iz Novog Zaveta o prostitutki.....
 
Elem, već nedelju dana sam u vezi sa dečkom koji je bio narkoman. Sad je lečeni i nismo se baš mnogo doticali te teme, ima vremena, ali već godinu dana je strejt... Pametno ili ne? Totalno sam sluđena, a s druge strane nikad nisam upoznala tako divnu osobu i nikad mi nije bilo tako prijatno u vezi.
kao i sa svakim drugim, dok ti je dobro pored njega, ok je,
kada nije, idi dalje
 
narkomani najbolje znaju u kakvom su bedaku

pitajte narkomana da li bi svojoj ćerki savetovao vezu sa narkomanom

bivši narkoman se očisti hemijaki, ali često zaboravi na bumbara u glavi zbog kojeg je i počeo da se drogira. vidiš da i ovaj njen i dalje luduje za adrenalinom.
 
cim je on dospeo do lecenja,,,bezi od njega..takvi koji dodju do toga da se lece,oni se nikad i ne izlece..a jel si razmisljala mozda koje on posledice ima...jos ako nije prestao sa travom...mada,taj je sebi skratio zivot za 30 god,ti se lepo udaj za njega pa ces da budes bigata udoovica,posto lik ima pare
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top