Veza za bivšim narkomanom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa hvala vam ljudi, ja ću pokušati u svakom slučaju... A što se narkomana generalno tiče, ja uopšte ne smatram da su oni glupi ili neemocionalni (sem onih teških zavisnika kojima se na mestu mozga nalazi droga), on je prema meni ZA SAD,haha,divan, tako da ću ja pokušati...A stvar je u tome što je on neka vrste egzibicioniste, adrenalinski zavisnik, sve bi da proba, u svemu da se okuša...
 
Pa hvala vam ljudi, ja ću pokušati u svakom slučaju... A što se narkomana generalno tiče, ja uopšte ne smatram da su oni glupi ili neemocionalni (sem onih teških zavisnika kojima se na mestu mozga nalazi droga), on je prema meni ZA SAD,haha,divan, tako da ću ja pokušati...A stvar je u tome što je on neka vrste egzibicioniste, adrenalinski zavisnik, sve bi da proba, u svemu da se okuša...

to ti on reko...? :per:

....srećno ti bilo...:ok:
 
Pa hvala vam ljudi, ja ću pokušati u svakom slučaju... A što se narkomana generalno tiče, ja uopšte ne smatram da su oni glupi ili neemocionalni (sem onih teških zavisnika kojima se na mestu mozga nalazi droga), on je prema meni ZA SAD,haha,divan, tako da ću ja pokušati...A stvar je u tome što je on neka vrste egzibicioniste, adrenalinski zavisnik, sve bi da proba, u svemu da se okuša...

tooo...opet je pobedila ljubav
t1564.gif
 
ima, ali koliko dugo koristeći drogu to i budu...

pa to vec nije do droge nego do licnosti.

ima ljudi koji se upropastavaju sa bilo cim, cak preteranjim gledanjem tv-a ili igranjem igrica, ali o tome nije ovde rec nego o coveku koji se skinuo sa cega god, znaci nije slabic, vredi, ide dalje, svaka mu cast zar ne, zasluzio je i da ima finu devojku i ljubav i sve :-)
 
jeste,nije sve jedno.....

Ali ako je definitivno sa tim raskrstio,a njoj se sviđa....što da ne!


Ja sam mojoj devojci isto tako posle godinu dana "čistine moje" nju upoznao i odmah joj rekao ko sam i šta sam bio.....i ona je to prihvatila....
Pa sad, kako moze covek biti 100% da je definitivno? Evo, recimo... ja se nikada nisam drogirao i da li mozes biti 100% siguran da nikada necu?
 
Pa hvala vam ljudi, ja ću pokušati u svakom slučaju... A što se narkomana generalno tiče, ja uopšte ne smatram da su oni glupi ili neemocionalni (sem onih teških zavisnika kojima se na mestu mozga nalazi droga), on je prema meni ZA SAD,haha,divan, tako da ću ja pokušati...A stvar je u tome što je on neka vrste egzibicioniste, adrenalinski zavisnik, sve bi da proba, u svemu da se okuša...

pa da, radi i ti sta ti se radi, mojne slusas okolinu, njima se nece svideti mozda nijedan tvoj frajer svejedno :-)
 
pa to vec nije do droge nego do licnosti.

ima ljudi koji se upropastavaju sa bilo cim, cak preteranjim gledanjem tv-a ili igranjem igrica, ali o tome nije ovde rec nego o coveku koji se skinuo sa cega god, znaci nije slabic, vredi, ide dalje, svaka mu cast zar ne, zasluzio je i da ima finu devojku i ljubav i sve :-)

Sviđa mi se ova konstatacija! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top