Vesna Pesic-svaka cast!!

Marin55:
Pratio sam juce emisiju u kojoj su ucestvovali Jaksic iz Mitrovice, Sanda Raskovic Ivic i Vesna Pesic.
U toj emisiji me je odysevila vesna Pesic koja je sa razlogom i argumentovano parirala dvojici istomisljenika.Zadivilo me je kad je prakticno u lice preko malih ekrana, obrukala Emira Kusturicu i svo njegovo politicko angaziranje, rekavsi mu SRAM GA BILO!!!

Muski gost je glupson tako da tu nema sta ni da se komentarise a sto se tice ove dve Sanda je ostavila mnogo bolji utisak.Pesicka se bas primila i pocela da se dere po onom studiju.Ne zna normalno da razgovara,dok je Sanda smirena.

A za Emira...sto njega da bude sram ako Pesicku nije sram za njeno politicko delovanje.
 
LIBERTY 3.1:
По њеном погледу мислим да има тешке фрустрације вероварно везане за секс.

Наравно да има тешке фрустрације, има сина јединца који је наркоман... па шта мислиш зашто је продала целу странку наркоманима из ЛДП-а...хехехе, јадница, није била члан СКЈ - али њени родитељи ЈЕСУ... тако да му то дође исто сра*е само друго паковање......

Много је скупо имати чланове најуже породице наркомане... много...... 8-)
 
Torrente-BG:
A ona ima dece.Ja mislio da nema ni kuceta ni maceta.Mada ako kazes da je narkic onda bolje i da ga nema.

Она није глупа жена - али правити од себе такву будалу као што она чини - за то
мора постојати неки веома озбиљан и веома јак разлог... 8-)
 
serb_pagan:
sto,jel bila u mini suknjici i dekolteu? jedino tako ona moze da ostavi bilo kakav utisak...sto kaze moj matori,jedino je za **** dobra...

Ти си једино добар да ти врат попуни простор у омчи, баш као твом аватару.
Оставила је утисак смиреношћу, оним што је говорила, о изгледу да не говоримо.
 
LIBERTY 3.1:
Ти си једино добар да ти врат попуни простор у омчи, баш као твом аватару.
Оставила је утисак смиреношћу, оним што је говорила, о изгледу да не говоримо.
na mene ta glupacha jedino ostavlja utisak kad mulja usnama i izbaci sifone...jes da je matorka,al je mrak...i da...duvaj ga ,jebacu ti majku milu ako te nahvatam negde i zapamtices ciju ces smrt da prizivas preko interneta ***** malo
 
filatelista:
Vesna Pešić je jedini političar koji je od samog početka bila protv rata i za to joj skidam kapu.
Imala je uvek svoj stav koji se nikad nije menjao i uvek ga je branila i po tome je i ostala prepoznatljiva.
Svaka čast!


Da, da, bila protiv rata i militantnosti a NAROCITO protiv nasilja, sto se i videlo kada je na demonstracijama tokom 90-tih VRLO plasticno pokazivala kako treba Milosevica preklati "ako nece da ode sa vlasti".
Sve u svemu - jedna vrlo tolerantna i vaspitana zena... :P

Ma, nije ni do kolena Sandi Raskovic - Ivic!

P.S. Jedino je ostalo nejasno zasto je porucila Kusti "sram ga bilo" ?
Iz njenog uzrujanog izlaganja nisam uspela to da shvatim.
 
serb_pagan:
na mene ta glupacha jedino ostavlja utisak kad mulja usnama i izbaci sifone...jes da je matorka,al je mrak...i da...duvaj ga ,jebacu ti majku milu ako te nahvatam negde i zapamtices ciju ces smrt da prizivas preko interneta ***** malo

Jomi, hoces li ti da banujes ovog pacijenta, ili je ban samo za srpske nacionaliste kad se izrazavaju na ovaj nacin?

p.s. mnogo ovih pegana, katolika i muslimana medju srbima na ovom forumu, mnogo :D a tek koju slobodu govora imaju :P GOLEMO ;)
 
jomini:
JOPE, hajde malo lepo da se priča. Ovako nema smisla. Može?
Ma, kako da ne moze, ali sa takvima je tesko argumentima razgovarati jer oni drze reke iza uveta i gledaju u jednu, placenu, tacku. Mora malo da se gleda sire. Istorija. Pamtiti, ne svetiti se ali i ne zaboravljati. A mora se napred. Razumem, da ti pojedinci i pojedinke ako su predstavnici mase pa tako govore , OK onda se to moze prihvatiti i kao misljenje dobrog broja ali Vesna Pesic i njena stranka sa 4 clana to ne moze. Nema ona iza sebe nikakav trag, da krenes za njim, osim placenog govora i razmisljanja. I nije jedina. Nazalost, ovi sitni, lovom nafatirani i dinamitni, unose narodu pometnju.
 

Back
Top