Vesna Pesic-svaka cast!!

pa ne kazhem bre da se zhivelo sjajno...ali bre pun mi ****** proseravanja za sve nam kriv miloshevic...ako cemo iskreno kriv je vishe broz, al' samo idiot mozhe da za svaku stvar za koju nema reshenje da krivi satrapa.... i shta fali danas... 'teli ste zapad, evo vam ga, imate studije po 2.000 evra minimum, mozhe svako da ***** o svakom na tv-u shta mu padne na pamet, ne mozh da se drpa ko ranije, sad opet ne mozhe da se putuje i troshkari... ebiga, zasucite rukave pa strajkujte kao 1968. pa izvojte pobedu ko onda shto su oni izvojevali....ako ne odete u aps... :)

imali su i uslove i 20 milijardi od amera... al' to ovi ovde nemaju pojma, misle komunizam sam od sebe cveta kao hegemonistichna ruzha mudrosti i prosperiteta....
 
pa to je podeljena krivica Milosevic je kriv sto je drzava ekonomski upropascena i opljackana i sto je sa prvog mesta razvijenosti medju bivsim socijalistickim zemljama 90. za 10 godina njegove vlasti zavrsila na dnu dok je Titova krivica indirektna psiholoska iako su oni dosta izgradili i ostavili iza sebe taj nas samoupravni **** palac je tesko mentalno ostetio naseg radnika i prosecnog stanovnika jer je on i dalje ubedjen da je najnormalnije da ti drzava da stan ,a ne da ga sam zaradis i kupis ,da je sasvim prirodno da imas platu od 800 maraka ,a da radis tri sata dnevno,a da ostalo drkas **** i da ti niko nisa ne sme jer je tu radnicki savet a i ti si nosioc preduzeca i cele drzave hebote i problem je sto neki a to su najvise glasci SRS i SPSa ne mogu da shvate da je to proslo vreme i da se nikada nece ponoviti nego nasedaju na tu socijalisticku demgogiju tipa "fabrike radnicima ,svi zaposleni " i slicno .
 
tu si opako zahebo tripko.... u startu... broz je direktno kriv i znalo se josh davno kad on odapne da ce biti onoga sto je bilo. ali nemam vremena niti zhelim o tome sad da razglabam. problem kazhesh da je u srs i sps-u... ja ti tvrdim da je ds stranka koja je najblizha bivshim komunistima po svemu, ponashanju, nachinu razmishljanja, konceptu, uredjenju..... zato sam i rekao da je "revolucija" sa pokojnim djikom veca prevara ovog naroda no miloshevicev greh koji je za njih prozaichno naivan jer se na kilometar videlo ko je on i shta mu je cilj zadat sa strane...
 

Back
Top