Verovatno...........

avesic:
lav607:
avesic:
Selena:
Super! :D
Sad imam malko vremena da pročitam šta se dešava;vidim ne falim vam;niko me se ni ne seća!
E forumaši moji................ :D


eheeej ćao plavušoooo :wink:


Ona je plava koliko i ti tamo.........he,he.......poz.... :wink:


dakle ofarbana u crveno ,,,, ma znam lave da je plavuša ---priznala mi jednom -- u stvari neko drugi ,,, ma kompikovano :D

Ma ok bitno da se razumemo........ :wink:
 
lav607:
Ste u zivotu bile prinudjene da stopirate
v2.jpg
...kakva ste neprijatna iskustva[ili prijatna]....imale u tim situacijama.... :?:


He,he...........slucajno me ustopira ovde jedna od poznatijih moderatorki.....[da ne kazem najglasnija]...........kad ono u RL.......jadna "devojka"[citaj preko 3 banke]......misli sta reci.....totalno sam se razocarao.........ako je vecina vas sto ovde drzite slovo drugima takva u RL...................zali boze sto ovaj forum i postoji..................

Mada je ovo moglo i pod utisak dana,meseca..........ma nije ni bitno...............bas se lepo pogodilo sa ovom starom temicom.......................


PPs.Nadam se da ovo nece obrisati...........
 
Dva puta u zivotu sam stopirala,ali stvarno je bila preka potreba!
Jednom,mrkli mrak;poslednji bus na relaciji Bg-V.Bus stao u Obrenovcu-ni da makne!Ispadaj napolje-ulovim nekog lika i doveze me na krajnje odrediste...Sve proslo kako valja-hvala Bogu!Vozio me u Zastava Poly-ju,sedela sam pozadi,uzas,drzala sam se za neke dzakove sa jabukama!Ne znam ni sama kako nisam ispala?!
Drugi put,kad sam posla na ispit u Bg,bus samo sto je kren'o,stade...
I tako,iskocim ja i podignem prst :),ali niko ni da pogleda!Morala sam i rukama i nogama da masem.Stade neki chika sa zenom.O.k.su bili,stvarno,dovezli su me do faxa!
Nemam lose iskustvo...do neke naredne prilike.
 

Back
Top