Verovatno...........

Queen_:
Ja imam jedno horor stopersko iskustvo. Stalno sam stopirala kad sma išla na fakultet ili posao i uglavnom sam sretala OK likove. Jednog dana stane mi frajer nešto stariji od mene, pristojnog izgleda. Čim sam ušla on je kao kroz zube prokomentarisao "I bolje nego što sam mislio". ja sam čula šta kaže i nekako mi se odmah krv sledila u žilama, ali sam se pravila kao da nisam čula. Minut nakon toga, tip vadi kitu i počinje da drka :shock:
Jao, ja nisam znala kud ću i šta ću. Ne mogu da izađem, dosta brzo je vozio, ne usuđujem se da progovorim jer ne znak kakva reakcija će da mu bude. On samo reče " Ako ti se sviđa, preuzmi posao". Ja sam okrenula glavu ka prozoru i tu on stade na semaforu. Ja na brzinu otvorim vrata i pobegnem glavom bez obzira.
Nakon toga više ne stopiram, makar čekala autobus satima...
Kakvu si srecu imala…. Mogao je da blokira sva vrata. Jezivo…

Ja razumem kad neko stopira, ali ne bih nikad zelela da se nadjem u situaciji u kojoj bih morala da stopiram… I hvala Bogu, nikad se nisam nasla u takvom polozaju.

Drugarica moje drugarice je imala jako neprijatno iskustvo (bila je silovana), a i znam za nekoliko prica u kojima su ti vozaci bili jako cudni likovi…

Da, ali – kao sto neko rece – ni samom vozacu nije lako, ko zna na kakvog stopera moze da naleti…
Zato mislim da je nabolje stopirati kola koja vozi sredovecna zena. U takvim okolnostima ipak su manje sanse da ti se desi neka neprijatnost…. Mislim, iskreno se nadam.
 
Gazdarica:
Devilishgirl:
najsmesniji je autor teme...'prinudjene da stopirate'
..what? 9 mesec ..pocele kontakcije?
Ne lupetaj gluposti... Pokusaj da se zamislis u situaciji da zivis u zemlji u kojoj bjesni rat, autobus ne saobraca vec nekoliko godina, a i da saobraca ti ne bi mogao da se vozis njime, jer nemas sta ni da jedes, a kamoli da platis kartu...
pricam o normalnim okolnostima..kada bas nailazi svakih 5 min..
 
Queen_:
Ja imam jedno horor stopersko iskustvo. Stalno sam stopirala kad sma išla na fakultet ili posao i uglavnom sam sretala OK likove. Jednog dana stane mi frajer nešto stariji od mene, pristojnog izgleda. Čim sam ušla on je kao kroz zube prokomentarisao "I bolje nego što sam mislio". ja sam čula šta kaže i nekako mi se odmah krv sledila u žilama, ali sam se pravila kao da nisam čula. Minut nakon toga, tip vadi kitu i počinje da drka :shock:
Jao, ja nisam znala kud ću i šta ću. Ne mogu da izađem, dosta brzo je vozio, ne usuđujem se da progovorim jer ne znak kakva reakcija će da mu bude. On samo reče " Ako ti se sviđa, preuzmi posao". Ja sam okrenula glavu ka prozoru i tu on stade na semaforu. Ja na brzinu otvorim vrata i pobegnem glavom bez obzira.
Nakon toga više ne stopiram, makar čekala autobus satima...
Ooo Boze, kako ti izmisljas :twisted: , daj stvarno mogla si nesto realnije. E vozi i pritom kao drka, mislim kad ovo cujem ostanem bez teksta. Kao drka na tebe dok vozi, prvo ako drka onda valjda gleda u tebe sto ga sprecava da vozi, a drugo, kako to vozi brzo i drka, mislim ti si to nesto sanjala, E A JOS GORE ,OVI OVDE SE SVI PRIMILI ILI SAMO JA NISAM SVATIO FORU DA TREBA DA SE PRIMIM NA PRICU :roll:
 
A zašto bih ja izmislila tako nešto? Da dignem sebi cenu na Forumu tako što ću izjaviti da je neki manijak drkao na mene kad sam ga ustopirala????

Yebote, kakvih paćenika ima ovde :?
 
Queen_:
A zašto bih ja izmislila tako nešto? Da dignem sebi cenu na Forumu tako što ću izjaviti da je neki manijak drkao na mene kad sam ga ustopirala????

Yebote, kakvih paćenika ima ovde :?

Pusti budale.....
ja sam imala slicne situacije....
uglavnom je bilo sve ok......ali naletali su i likovi koji kulturno traze bar telefon (za pocetak)
ali imala sam bar dve situacije iz kojih sam se jedva izvukla.....
Jedan je (cini mi se da je bio drogiran) sam stao i hteo na silu da me uvuce u auto....u sred grada...
od tada se trudim da imam pare za taxi uvek kod sebe...
:x
 
Suzy:
Queen_:
A zašto bih ja izmislila tako nešto? Da dignem sebi cenu na Forumu tako što ću izjaviti da je neki manijak drkao na mene kad sam ga ustopirala????

Yebote, kakvih paćenika ima ovde :?

Pusti budale.....
ja sam imala slicne situacije....
uglavnom je bilo sve ok......ali naletali su i likovi koji kulturno traze bar telefon (za pocetak)
ali imala sam bar dve situacije iz kojih sam se jedva izvukla.....
Jedan je (cini mi se da je bio drogiran) sam stao i hteo na silu da me uvuce u auto....u sred grada...
od tada se trudim da imam pare za taxi uvek kod sebe...
:x

Priznaj da si tad bila u onoj tvojoj suknjci.....koju bi ja nazvao znojnica..........hmmmmmm :wink: :wink: :wink:
 
lav607:
Suzy:
Queen_:
A zašto bih ja izmislila tako nešto? Da dignem sebi cenu na Forumu tako što ću izjaviti da je neki manijak drkao na mene kad sam ga ustopirala????

Yebote, kakvih paćenika ima ovde :?

Pusti budale.....
ja sam imala slicne situacije....
uglavnom je bilo sve ok......ali naletali su i likovi koji kulturno traze bar telefon (za pocetak)
ali imala sam bar dve situacije iz kojih sam se jedva izvukla.....
Jedan je (cini mi se da je bio drogiran) sam stao i hteo na silu da me uvuce u auto....u sred grada...
od tada se trudim da imam pare za taxi uvek kod sebe...
:x

Priznaj da si tad bila u onoj tvojoj suknjci.....koju bi ja nazvao znojnica..........hmmmmmm :wink: :wink: :wink:

He, Lave....pa priznajem da samo tada jesam, ali u haljinici, i to se desilo kada sam sa drustvom isla na splavove, negde kod brankovog mosta..Ali za sve ostale slucajeve nisam ,(inace stopirala sam samo kada kasnim ili ne radi prevoz, znaci bas kada je -frka-ali vise ne) jer skoro uopste se tako ne oblacim, i uopste mi nije bilo jasno zasto ja...kada sam skoro uvek u farmerkama i majici, skupljena kosa........znaci nimalo provokativno.....i bas zbog toga se skoro uopste vise tako ne oblacim....ali , vidis, to njima nije ni uslov, ni pravilo....
A sto pitas????
Nece ni jedna da ti udje u auto????? :D
Ili niko nece da ti stane, pa da vidis sta sutra da obuces????? :wink:
 
Suzy:
lav607:
Suzy:
Queen_:
A zašto bih ja izmislila tako nešto? Da dignem sebi cenu na Forumu tako što ću izjaviti da je neki manijak drkao na mene kad sam ga ustopirala????

Yebote, kakvih paćenika ima ovde :?

Pusti budale.....
ja sam imala slicne situacije....
uglavnom je bilo sve ok......ali naletali su i likovi koji kulturno traze bar telefon (za pocetak)
ali imala sam bar dve situacije iz kojih sam se jedva izvukla.....
Jedan je (cini mi se da je bio drogiran) sam stao i hteo na silu da me uvuce u auto....u sred grada...
od tada se trudim da imam pare za taxi uvek kod sebe...
:x

Priznaj da si tad bila u onoj tvojoj suknjci.....koju bi ja nazvao znojnica..........hmmmmmm :wink: :wink: :wink:

He, Lave....pa priznajem da samo tada jesam, ali u haljinici, i to se desilo kada sam sa drustvom isla na splavove, negde kod brankovog mosta..Ali za sve ostale slucajeve nisam ,(inace stopirala sam samo kada kasnim ili ne radi prevoz, znaci bas kada je -frka-ali vise ne) jer skoro uopste se tako ne oblacim, i uopste mi nije bilo jasno zasto ja...kada sam skoro uvek u farmerkama i majici, skupljena kosa........znaci nimalo provokativno.....i bas zbog toga se skoro uopste vise tako ne oblacim....ali , vidis, to njima nije ni uslov, ni pravilo....
A sto pitas????
Nece ni jedna da ti udje u auto????? :D
Ili niko nece da ti stane, pa da vidis sta sutra da obuces????? :wink:

Ma jok nemam obicaj da stajem stoperima......mada i kad stanem svi misle neki krimos i kao u redu je ma ........ma da........bolje ovako....... :wink:
 
Suzy:
A stoperkama? :wink:
ali iskreno....
jos ako je neka kao na slici......sta bi uradio???
(a napolju pljusaaaaaak)
:wink:

Ma nije problem........stao bih i jednima i drugima......ali kad te vide u besnim kolima odma se istripuju ovo je neki krimos,ludak.....tako to .....a sto se stajanja tice ljudski je pomoci.......to je najmanji problem....... :wink:
 
?:
Selena:
Ne stopiram i nisam nikada!
Rađe bih išla peške 100 kilometara,nego sela u kola sa nepoznatim muškarcem ili ženom, svejedno!

ehehe a trojica izadju iz kola pa te stave u belo roblje
ili neko iskochi iz shumarka, sto su vec rekli
:?

E pa sad;na kraju ne hodam sama po noći,a po danu se takve stvari retko dešavaju.
Osim toga, pomučili bi se da me otmu,a i da se tako nešto desi, koliko sam dobra, brzo bi me vratili! :D
Sad sam se malo našalila,ali ozbiljno i stvarno nikada ne stopiram!
 
lav607:
Suzy:
A stoperkama? :wink:
ali iskreno....
jos ako je neka kao na slici......sta bi uradio???
(a napolju pljusaaaaaak)
:wink:

Ma nije problem........stao bih i jednima i drugima......ali kad te vide u besnim kolima odma se istripuju ovo je neki krimos,ludak.....tako to .....a sto se stajanja tice ljudski je pomoci.......to je najmanji problem....... :wink:

He, he ....e lavkonja.....sada ovde hoces svima da kazes kako ti vozis besna kola..... :D , opet si provaljen ....
i jos da stajes...
e, jos samo da kazes kojom ulicom prolazis.....
pa da prizovemo kisu.... :wink:
 
Selena:
?:
Selena:
Ne stopiram i nisam nikada!
Rađe bih išla peške 100 kilometara,nego sela u kola sa nepoznatim muškarcem ili ženom, svejedno!

ehehe a trojica izadju iz kola pa te stave u belo roblje
ili neko iskochi iz shumarka, sto su vec rekli
:?

E pa sad;na kraju ne hodam sama po noći,a po danu se takve stvari retko dešavaju.
Osim toga, pomučili bi se da me otmu,a i da se tako nešto desi, koliko sam dobra, brzo bi me vratili! :D
Sad sam se malo našalila,ali ozbiljno i stvarno nikada ne stopiram!


Kako je na novoj sljaci.......aaaaaaaaaa........kiss
 
lav607:
avesic:
Selena:
Super! :D
Sad imam malko vremena da pročitam šta se dešava;vidim ne falim vam;niko me se ni ne seća!
E forumaši moji................ :D


eheeej ćao plavušoooo :wink:


Ona je plava koliko i ti tamo.........he,he.......poz.... :wink:


dakle ofarbana u crveno ,,,, ma znam lave da je plavuša ---priznala mi jednom -- u stvari neko drugi ,,, ma kompikovano :D
 

Back
Top