Venera

U kom znaku Vam je Venera?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Skorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Au b’e mene omašila ova moja Venera u Raku maksimalno.
Od dekoltea ni D ( bar po mojim kriterijumima)..volim lep dekolte da vidim i uvek mi krivo što nemam so čim da ga popunim a onda kad uzmem dobar puš ap pa svi krene da mi mi hvale dekolte ja ko budala povlačim majicu na gore od blama ( a uvek se inače smejem onim glupačicama što izađu u mini suknji pa je povlače na dole sve vreme).
A komplikovane ženske, vrag je odneo.
Dakle dekolte ništa ali definitivno mislim da daje na ženstvenosti. Meni su uvek govorili da sam jako ženstvena kako fizički (valjda zbog uskog struka i širih bokova) tako i celokupnom pojavom i ponašanjem...a ja opet ceo život sebe vidim kao neko potpuno nedefinisano bespolno biće lišeno bilo kakve ženstvenosti i finoće.
Doduše moja Ve ( u 8 polju ) je u opoziciji sa Marsom u jarcu tako da sam teška i bogu i narodu a i sebi. Umem da budem baš preterano ljubomorna ( zapravo više histerična) a čokolada mi se ne mili a kamoli da je unosim puno ( opet Mars u Jarcu, 2 polje kvari ). Smaram, volim da me se zivka, volim da mi se posvećuje pažnja – što više pažnje dobijam to više i uzvraćam a ako nema povratne reakcije okrenem se i idem dalje . Jako se vezujem za muškarce, brinem za bliske osobe – klasični primer ludače koja dobija nervni slom ako ti se pokvari voz u nekoj zapizdini usred noći i već zamišljam kako te otima serijski ubica i kasapi u nekoj štali . Onda malo cmizdrim i budem totalno neupotrebljiva.
Elem, Ve u raku 120 JU, preterujem u hrani da...bla...mučim muku s kilicama ( uvek se tu nekih 5 kila viška nađe, ni gore ni dole) pa mi je dosadilo i našla momka koji voli deblje i problem rešen, ko će se lupati po prstima čitav život....
 
Poslednja izmena:
Oću da se požalim da je nešto proradilo ovo moje Ve 120 JU čudovište pa poslednjih nedelju dve samo na sladoledu i vodi živim. Tu i tamo pahuljice i mleko. I koja čokolada. Pa još koja.
Nemam zapravo šta pametno da kažem, samo malo oću da oživim teme...
 
Aspen

Populus tremula L.

Potr.gif
 
Bilo bi zanimljivije opisati aspekte te Venere, ovako je šturo i uopšteno, jer ne znam ni kojom kućom vlada.
Ova Venera voli udobnost, počevši od bogate trpeze do sexualnih susreta ( ako nije aflikovana tj u lošim aspektima-onda ih uspešno i ostvaruje). U Biku, ova planeta jeste ,,kod kuće" tj soj na svome, ali nema onu prefinjenu crtu kao recimo u Vagi (takođe u sedištu)ili suptilnu kao egzaltirana u Ribama. Ovde je reč o potrebi za sigurnošću, udobnošću, komforom Venera je ovde plodna, osim šarma, može dati gojaznost (opet ako je aflikovana od Juptera recimo-neumerenost u jelu i piću, problemi sa štitnjačom...) Uglavnom neaflikovana ili bar ne teže aflikovana daje postojana osećanja, ima razvijen osećaj dodira, senzualna je dok uživa u luksuzu. Osoba može biti hedonista.
Ono što jeeto bitno, svaka Venera u Biku teži ostvarenju udobnosti-a da li je ostvaruje govore njeni aspekti...Ove osobe nekada treba razdrmati, jer umeju da stagniraju, bez obzira na potencijal.
 
Bilo bi zanimljivije opisati aspekte te Venere, ovako je šturo i uopšteno, jer ne znam ni kojom kućom vlada.
Ova Venera voli udobnost, počevši od bogate trpeze do sexualnih susreta ( ako nije aflikovana tj u lošim aspektima-onda ih uspešno i ostvaruje). U Biku, ova planeta jeste ,,kod kuće" tj soj na svome, ali nema onu prefinjenu crtu kao recimo u Vagi (takođe u sedištu)ili suptilnu kao egzaltirana u Ribama. Ovde je reč o potrebi za sigurnošću, udobnošću, komforom Venera je ovde plodna, osim šarma, može dati gojaznost (opet ako je aflikovana od Juptera recimo-neumerenost u jelu i piću, problemi sa štitnjačom...) Uglavnom neaflikovana ili bar ne teže aflikovana daje postojana osećanja, ima razvijen osećaj dodira, senzualna je dok uživa u luksuzu. Osoba može biti hedonista.
Ono što jeeto bitno, svaka Venera u Biku teži ostvarenju udobnosti-a da li je ostvaruje govore njeni aspekti...Ove osobe nekada treba razdrmati, jer umeju da stagniraju, bez obzira na potencijal.

Moja Venerica je u Biku u 5. kuci pravi sextil sa Mesecom :) i opoziciju sa Plutonom :(
 
Neptunka@ manje više to, tajna veza ne mora obavezno biti problem, aludirala sam na nekanalisanu energiju strasti, koja lako može biti magnetna privlačnost, agresija, dominantno prezahtevni partner...I da-ljubomora.
Uglavnom, preporučljivo je bar izbegavati muškarce koji kroz svoju profesiju imaju plutonovsku priču, možda se okrenuti sexitilu u simbolici Meseca ili nekoj drugoj planeti sa povoljnim aspekto ka Veneri, dakle mogućnosti postoje :)
 
Neptunka@ manje više to, tajna veza ne mora obavezno biti problem, aludirala sam na nekanalisanu energiju strasti, koja lako može biti magnetna privlačnost, agresija, dominantno prezahtevni partner...I da-ljubomora.
Uglavnom, preporučljivo je bar izbegavati muškarce koji kroz svoju profesiju imaju plutonovsku priču, možda se okrenuti sexitilu u simbolici Meseca ili nekoj drugoj planeti sa povoljnim aspekto ka Veneri, dakle mogućnosti postoje :)

Kod mene je vise izrazen ovaj aspekt Plutona i Venera, dakle jake strasti, magnetska privlacnost, sve to upakovano u tajnoj vezi sa zauzetim muskarcem. A on Plutonovske naravi, manipulise sa mnom, a ja ludim za njim. A o ljubomori sa moje strane da i ne govorim! Sve u svemu, ne mogu ni sa njim ni bez njega. A ni on ne moze bez mene, ali ipak nije sa mnom, proganjamo se do besvesti. Ja bi radije da se okrenem ovom drugom aspektu, od Plutona sam umorna. :)
 
Dobro, opozicija je losa ali u slucaju Bika i Skorpije daje najace spojeve.
Saturn je nezgodan, celo drustvo prolazi preko Bika a on u tami Skorpiona, sam i odbacen. Svaku planetu ce pocastiti opozicijom kako budu prolazili proletni znak.
 
Sta ti je Devica. Ona sto je imala Veneru u Devi nakon sto je dobila kakvo takvo tumacenje koje je bilo za dzabe naravno jer da se placa ne bi ni provirila, ode. Kada je nakon postavljanja dva puta svog natala videla da se ne odgovara.... hteo sam reci, Sunce i Merkur su usli u ovaj znak, ljudi su stisnuti za pare, prirodni refleks koji izaziva Devica donosi razmisljanje da se mozga u narednom periodu o netrosenju istog vec stednji ali i o izvlacenju novca od drugih prefriganim metodama. Oprez i pamet u glavu.
 

Back
Top