Venera

U kom znaku Vam je Venera?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Skorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne mozemo da te pustimo kad ti hoces,osobe sa ovakvom konstelacijom planeta moraju da budu popularne i da se o njima pise,da si javna licnost pisali bi tabloidi,ovako moras dopustiti da se nesto napise i na forumu :fotograf:

Cudi me da nisi moderator,ovo ti je sigurno bilo ponudjeno,ako nije trebala bi da budes precednica foruma,to bi bilo na dobro svih.

:lol:
pa, bilo je ponuđeno, ali sam odbila... više volim da sam vox populi :D

Saška@ ne znam koji to astrolozi tvrde, ali prilično je nebulozno reći da je Venerina egzaltacija u Raku. Pripazi na ishranu. Bitno je hde ti je Mesec i šta radi. Ako Venera ima bilo kakav aspekt sa Jupiterom, eto preterivanja u jelu ili druge krajnosti-nejelu. Ova Venera voli da uživa, ali je pomalo zatvorena-mada to ne mogu da tvrdim ne znajući njene aspekte i dispoziciju :)

tačno tako ;)
 
a owog mog sam cak razmisljala i da prewarim i to sa drugom iz kraja i mn je bolelo pa neka i njega sada razumem da je powredjen ali wracao mi je na trista nacina cak mi je i najbolju drugaricu muwao za swe postoji granica a on je nema pitam se sa samo kako bi odreagowao
 
Poslednja izmena:
mesec mi je u lawu :)
Tvoja stidivljivost će vremenom gubiti na intenzitetu, ne znam koliko imaš godina, ali kontam da si mlada, tako da tek kada postaneš ,,više Mesec" to se ostvaruje kroz majčinstvo ili život sa nekim ( brak legalan ili ne), tada će ti fizikus biti bitniji, imaćeš potrebu da budeš primećenija, uopšte uočljivija kao žena i kao pojava. Ne kažem da ćeš postati neko sasvim drugačiji od onoga što jesi sada, ali ćeš to bolje definisati i drugi oko tebe će imati utisak da nisi stidljivko, želećeš svoju ženstvenost da istakneš više nego što to sada želiš, pa ćeš malo drugačiji, otvoreniji utisak ostavljati na druge tj muškarce( Venera dispozicijom u Lava). Pretpostavljam da sad ne furaš neki naročito ženstrveni izgled( ne bi me čudilo da se oblačiš darkerski :) ) e, bez zeze-kasnije ćeš više polagati na stil i utisak koji ostavljaš na druge. Ne znam aspekte tvoje Venere, pa ne mogu baš do tančina da ti napišem šta mislim o odnosima i koorelacijama, ljubavi i slično.
 
hwala i sada imam potrebu da budem primecena bas da sam u centru paznje law sam u horoskopu treca dekada gore je natalna ako zelis da pogledas dwadeset sam napunila u avgustu swe sto oblacim mora da bude skupo takwa sam wolim da trosim na garderobu i dosta polazem na stil...
 
haha pa werowatno nesto drugo ima uticaja na to pa ne wolis ja bas wolim da isticem zenstwenost i stalno se brinem da li ce nekome da se dopadne ono sto nosim :D a twoja wenera u raku kakwa je?
 
Dekolte ima veze sa Mesecom, malo više Venerom u Raku, ali da. A čokolada ima najviše veze sa egzaltiranom Venerom u Ribama-ako ne verujete , proverite-što bi Dupor rekao...

Ne vjerujem...:lol:

Moze li se Venera u Raku povezati sa velikim unosom cokolade,bar je takva stvar sa alkoholom kada je u pitanju Mesec
 

Back
Top