Веља Илић: Тадић уништио војску и наменску индустрију

Alekasandar2:
највише бих волео да уђу у владу ДСС ДС и ЛДП.

То би рестлове 5. октобра уништило.
Лично сматрам да је Коштуница себи потписао политичку смртну пресуду.
На следећим изборима ће добити око 10% а Тадић мање од 22%

Ma kad Velji pukne film, ima da im svima @%&^%! u paketu sa *&^O$$@, kao i ****** onu &8#$@ !!! :lol:
 
Salvantis:
Ma kad Velji pukne film, ima da im svima @%&^%! u paketu sa *&^O$$@, kao i ****** onu &8#$@ !!! :lol:

Мислим да је Вељин "испад" договор коаллиције ДСС-НС - да иду на нове изборе... јер су им за ово време и преко Јочића и преко Веље а сада и преко Париводића постале доступне све мућке ДС-а.
 
eremita:
Мислим да је Вељин "испад" договор коаллиције ДСС-НС - да иду на нове изборе... јер су им за ово време и преко Јочића и преко Веље а сада и преко Париводића постале доступне све мућке ДС-а.

Из твојих уста у Божје уши.
 
Alekasandar2:
Из твојих уста у Божје уши.

Твој проблем је у томе што ти изгледа не схваташ да се процентуално учешће
странака ни новим изборима НЕЋЕ БИТНО ПРОМЕНИТИ - као што сам писао и пре
ових избора. 8-)
 
eremita:
Твој проблем је у томе што ти изгледа не схваташ да се процентуално учешће
странака ни новим изборима НЕЋЕ БИТНО ПРОМЕНИТИ - као што сам писао и пре
ових избора. 8-)
Pa, imas i ti problem, sad ces morati da volis i one koje dosad nisi, ili se varam?
Da nisi :lol:
 
pa ne mogu da vjerujem da je ovo izjavio!
prvo sam mislio da je ovo neko od 4umasa sam napisao "intervju sa veljom".
a kada sam na dnu vidio link i posjetio ga,ostao sam zgrozen.
evo samo par citata,kazw:
"maneken urnisao našu vojsku i namensku industriju",
"ni Đeliću neće ostati dužan"
"pričaju prazne priče"
"Bili smo fini, nismo ništa otvarali, jer smo računali na dogovor"
"otkud ja znam šta je ko dogovarao sa DS-om"
"rasturio je u komadiće i srpsku namensku industriju"
"
Garantujem da ću otkriti kako je, s kim i u čijem interesu to radio, pa ćemo onda videti da li će opet biti predsednik Srbije!
"
i kaze velja,da ce ako ne formiraju dos vladu"reci sta mu lezi na dusi,.."
pa ovo je materijal za javno tuzilastvo!
a velja nema ni kap postenja ni dostojanstav ,jer ocigledno da treba da ostane bez fotelje da bi progovorio o izdaji i kriminali=u na najvisem drzavnom nivou.
Srbijo,dokle si dosla!
zivjela SRS!!
 
Glupi Velja!!!
Nema on ništa, a ako ima, pa što se gura u Vladu sa takvim, gorim od sebe.
Glupi Velja!!!
Pa on mora da kaže koje su to mahinacije, jer je onda saučesnik i čini krivično delo prikirivanja krivičnog dela.
Glupi Velja!!!
Jel shvata da je sa ovom izjavom ispao još gluplji nego nego što izgleda?!!
A radikali, jel to signal za 50%+1 na novim izborima???
Braća Grim i posle smrti pišu, samo sada na forumu Krstarica. :roll:
 
*BILJA*:
Pa, imas i ti problem, sad ces morati da volis i one koje dosad nisi, ili se varam?
Da nisi :lol:

Не, ја ДС и ЛДП најискреније презирем - јер потпуно разумем шта они раде. Али, мислим да Коштуница сада мора да остане премијер - јер ће у противном КиМ бити одмах ПРОДАТО, надам се да је то јасно.
Па не мислиш, ваљда, да би у овој ситуацији СРС могао да сачува КиМ боље него што то чини ДСС ???
 
giovaniI:
najozbiljnije.
bio je ministar .
i neka njegova kolona prolazila,bez rotacije,i policajac zaustavi zadnje vozilo,trazilicnu,da duva vozac je li pijan,..on pozove velju,koji se vrati sa kolonom i pocne policajca da samara,..ziva istina.
prije2 godine.

yebi ga...ja npr. ne "gotivim" cedu, koji je na nasoj strani, samo zbog te zebre [obican gradjanin OK. ali neka "licnost" kada se k**ci, to je nisko] a ne ovo, jadnika [policijski posao je zaista jadan, ili imas posla sa kriminalcima, ili sa budalama, a bogme i sa "mocnicima"] koji celu noc cupka na drumu da bi neko mirno spavao, samarati ... pih
ps. nekako mi ovu sve zvuci pateticno, ali ne znam bolje, mislim sve mi je ovo ljigavo bre.
 

Back
Top