Веља Илић: Светска банка је рекла "Да и Радикали победе, улагаћемо"

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=221352&source=najava

Premotajte prvo na 10:23 pa onda na 31:47

Velja kaze:
Boza Djelic insistirao od direktorke Svetkse banke za jugoistocnu Evropu da ih podze u kampanji, zena se nasmejala i rekla mi se ne bavimo politikom, koga god narod da izabere mi cemo biti uz njega i rekla je da i radikali da sami pobede mi ni jedan projekat u Srbiji necemo zaustaviti.

Treba skinuti RealPlayer sa sajta
http://www.real.com/
 
ja bih pre da mi neko kaze za bilo sta, sto je bilo ko od njih uradio za narod i nasu zemlju? bilo sta, molim vas, jer ja za tako nesto ne znam...

Dobro, evo, otpisani su dugovi kod pariskog i londonskog kluba poverilaca.

Doduse, od tada pa nadalje Dinkic laze kako zine, tek tu i tamo kaze nesto "s vezom", ali za ovo znam da su uradili Labus i on, svojevremeno.
 
sumnjam da su to uradili iz nekih plemenitih pobuda, i iza toga stoji neki njihovo-dupe interes. to je jedino cime se oni vode, sigurna sam.

Ma to je sigurno, ali eto, to mi je palo na pamet. Zatim i isplata devizne stednje kod Dafine i Jugoskandika (posto je to mene licno tangiralo, pa znam...)
Posle se, naravno, ispostavilo da je sve to bilo u f-ji prodaje Nac. stedionice, i sl., ali eto, i to je isto bilo.
 
Управо је у дуелу са Динкићем Веља Илић рекао
"Што некажете да се пре пар дана у Светској банци тражили да вас подрже и да кажу да ако ви не победите они неће да улажу у Србију?
Што не кажете да су вам децидно рекли "Да и све Радикали сами победе, ми нећемо престати са улагањима у Србију!?"

A jel to što je Luda rekao tačno?

Mislim treba to proveriti jer kao što su ga sa B92 pitali za izmišljenog našeg preduzetnika iz SAD-a da li će se sastati sa njim,on im reče da je se već sastao................

Zamislite koja je to budala nasela na foru.....................A to je zato što laže i ne trepne............A njegov biser kada je ovima na naplatnim rampama rekao da kradu ali ne toliko..........E to je tragedija da jedan ministar kaže da se zakon može kršiti,da laže za sastanke sa privrednicima,da kaže novinarima kako mnogo pitaju.....................To je naš ministar iz koalicije koja ima 12-13 posto glasova u Srbiji i koji hoće da vode ovu državu kao da imaju 100 % glasova....................
 
To se podrazumeva. Svetska banka nije tako "stroga" kao Evropska banka za obnovu i razvoj, s tim sto ne treba zanemariti malu opasku Dinkica da zavisi i od toga kako se radikali ponasaju (ili gde teze, kako je on to rekao).
Ali posto Toma obecava saradnju i sa Evropom onda nema zime:mrgreen:

Та "опаска" динкића је патетична. Сигурно да кад СРС буде имао власт неће подржати пљачкање Србије и улизивање тајкунима.
 
A jel to što je Luda rekao tačno?

Mislim treba to proveriti jer kao što su ga sa B92 pitali za izmišljenog našeg preduzetnika iz SAD-a da li će se sastati sa njim,on im reče da je se već sastao................

Zamislite koja je to budala nasela na foru.....................A to je zato što laže i ne trepne............A njegov biser kada je ovima na naplatnim rampama rekao da kradu ali ne toliko..........E to je tragedija da jedan ministar kaže da se zakon može kršiti,da laže za sastanke sa privrednicima,da kaže novinarima kako mnogo pitaju.....................To je naš ministar iz koalicije koja ima 12-13 posto glasova u Srbiji i koji hoće da vode ovu državu kao da imaju 100 % glasova....................

А бота је мудар и не лаже :rotf: . б92 је изјавио да је николић ратни злочинац који је стрељао хрватске цивиле! Медијска кућа која пушта такве ствари без доказа су за пљување.
 
Та "опаска" динкића је патетична. Сигурно да кад СРС буде имао власт неће подржати пљачкање Србије и улизивање тајкунима.

1. Znači nikad
2. TEMA JE OD SKORO PRE DVE GODINE!
 

Back
Top