Veliki Brat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam gledala onaj prosli, mozda dve-tri epizode samo, VIP nikako, i evo sad, posto nemam pametnija posla, gledam reprizu od sinoc..za sada ih je troje uslo..koji freakovi! Jedino gledam da vidim kakva je ona cura iz Bn...iskreno se nadam da je bar ona koliko-toliko normalna..a inace, nemam ja zivaca da gledam VB svaki dan..no way..
 
Uzasnoooooooo nemam reci juce sa gledala i mislim da vise necu...Ovo je Katastrofa!!!!

TREBA IM UKINUTI LICENCU..Kuca im je jos veca KICERICA nego prosle godine i onda za VIP VB uzasnoooooooo!!!
Nista mi se ne svdija sve neke droce, fuj!!! Sramote...a ona mala glupacica Viktorija Bekam IDOL!!! UBI SE!!!
 
Samantha Jouns:
Uzasnoooooooo nemam reci juce sa gledala i mislim da vise necu...Ovo je Katastrofa!!!!

TREBA IM UKINUTI LICENCU..Kuca im je jos veca KICERICA nego prosle godine i onda za VIP VB uzasnoooooooo!!!
Nista mi se ne svdija sve neke droce, fuj!!! Sramote...a ona mala glupacica Viktorija Bekam IDOL!!! UBI SE!!!
E ova ti valja ;) 8-)
 
milicaanchy:
brate...ja ne mogu da verujem da postoji neko onako glup...devojka je stvarno poseban sluchaj :shock:
ne znam,u gimn nije delovala lose,mada mi je pricala drugarica pricu kako je njoj rekla u osnovnoj da se lozi na nekog i jelena joj je rekla daj sredicu ti ga i smuva se jelena s deckom...genije :lol:
cepi se neverovatno.......prema meni je ok bila
 
Lucky girl:
ne znam,u gimn nije delovala lose,mada mi je pricala drugarica pricu kako je njoj rekla u osnovnoj da se lozi na nekog i jelena joj je rekla daj sredicu ti ga i smuva se jelena s deckom...genije :lol:
cepi se neverovatno .......prema meni je ok bila
Pa mora nekako da zaradi za džeparac, kad joj glupo da traži od roditelja... ;)
 
Moj favorit zasad je ova Vojvođanka, još da nema zube ko da je grizla petarde... :)
A svi što se bune kako je ove godine katastrofa, seljana , kupeleraj i slično, za nedelju dana će da promene ploču, pa će im sve biti ekstra, videćete...
 
:roll:
Samantha Jouns:
Uzasnoooooooo nemam reci juce sa gledala i mislim da vise necu...Ovo je Katastrofa!!!!

TREBA IM UKINUTI LICENCU..Kuca im je jos veca KICERICA nego prosle godine i onda za VIP VB uzasnoooooooo!!!
Nista mi se ne svdija sve neke droce, fuj!!! Sramote...a ona mala glupacica Viktorija Bekam IDOL!!! UBI SE!!!

Sve se slazem sa tobom, ali mi tvoje razmisljanje nikako ne ide uz tvoj nick.. :razz:
 
dijana, dijana! :D
ona je najbolja. tacno se videlo sinoc kako je bila slogirana sa kolikom kolicinom silikona u vidu fuksica su je smestili :lol:
a pna mala barbika - jelena.... jeste da je iz mog grada ali takve kao ona treba zabraniti!!!!
 
zanimljiva ekipa, deluju bolje nego ona prva ekipa, naravno ocekujem jos jedno 5 muskaraca uskoro, jednostavno nisu zeleli da u istom danu ispucaju sva iznenadjenja...

free livestreama nece biti???? damn zar sada kad imam ovako brz net???
ubacili neke yebacice unutra da bi navukli ljude da placaju gledanje, a plus i da bi ih oranizatori potajno gledali kako se tusiraju....
doduse zasto ih pljujem, pa ja bih prvi isto to uradio....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top