Veliki Brat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@OFFTOPIC

@ЖАРЕ

овај форум вол2 сам ти брже разнео неко из првог сериала а сада је битно само да је буг убачен па када га подигнеш пасови аутомацки иду на CarDevilPC@gmail.com
 
previshe zena...dosadno je kad je toliko zena.
utisci:
tanja-prva ispada,jer nije dovoljno lijepa(sto se kod nas rachuna,nazalost i srecu)niti pametna,ni interesantna.Po meni:uzas.
burek-ima sansu da ostane malo duze,meni ga je zao.
go/go-ispada brzo,fufa,uzas,strava,katastrofa!!!
ex striptizeta-ona ispada prva ili druga
ranka-nije losa,ima sansu
dijana-po meni najbolja.Mozda i pobijedi,ko zna...
nisljanka,advokat-nije losa.
milos-k-a-t-a-s-tr-o-f-a i on ispada brzo
nadam se da nisam nikog zaboravila,prvi vb je bio MNOGO bolji.Ivan je ...genije...za sve njih.Dragana takodje,mada manje nego Ivan :D.
 
IgorPop:
1. Prvo kazes za osobe koje udju tamo da im je dosadno u zivotu, ne rade nista i oce pare na brzaka... A onda kazes da je Ivan ok!!! ZNACI NISU SVI LOSI TAMO

2. Kazes da je VB za osobe koje nemaju svoj zivot itd a hvalis Ivana, pa mi molim te objasni da li gledas VB sto ce reci da nemas svoj zivot ili si cula negde da je Ivan ok?

3. Mrzim Grand paradu

4... :)
nisi shvatio.I ja mrzim Grand,a volim da gledam VB.Ivan je ok,Dragana je ok i jos nekoliko ukucana.I Miki naravno.
malo sam se shalila na svoj racun,to je sve.
 
aaaa gledas : )) ma ok, svi gledaju!!
Ja sam musko, ali bi voleo da ih je vise-bilo bi zanimljivije!
Osim toga sto je puno zena sve ostalo mi se svidja. Mislim tj znam da ce biti PUNO svadja i spletkarenja. Odlicno su izabrali mauskarce, jedan seljober, drugi derpe bice zanimljivo VRLO!
Ranka, Dijana i Nislijka su ok, ostalo je sve..
Zaboravila si onu malu fuficu iz bg sto joj je idol Viktoria Bekckam hahahahahhahahahaha
 
gledam.. sto ne bix... ono... u prinxipu.. to je zanimljivo... uporedjivati njihovo ponasanje u profilu.. i u kuci.. socijalizacija.. zanimljivo... a i dize samopouzdanje
 
Biće ovde još novih ukućana......pa nisu valjda toliko prosti da ih ima samo 9.....uvek kada se najmanje nadaš oni ubace po par njih.....siguran sam zbog toga što je odnos 7:2....
 
Inace ne bih bas mnogo da komentarisem ukucane - tek je pocelo, ajde da im damo neku sansu, ali da neko izjavi kako mu je idol Viktorija Bekam - e to stvarno ne mogu da podnesem!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top