Velika Srbija-jedini spas?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
*BILJA*:
Uglavnom je najvise vas, cedista :roll:
Nema teme da se Ceda ne pomene?!
On je dobar primer omladini?
Gde radi taj covek kad ima onoliko novca, na koji nacin ga je zaradio, da o ostalom ne pitam, ne zanima me bas previse.
Da, krivi su Radikali, svi su krivi, samo je Ceda u pravu :roll:

Ne znam gde ti u mom postu vide Čedu???
a070.gif

Ili je to tradicionalna opsednutost....
 
giovaniI:
Ne mjesaj YU i Veliku Srbiju.yu JE BILA GRESKA I TO JE VALJDA SA JASNO.
nEGO ZANIMLJIVO TO TI OUO aUSTROUG.GOVORIS,SAMO NE SJECAM SE DA JE TU sRBIJA BILA POMINJANA KAO TRCA KRALJEVINA,..zABORAVI LI TI KAKO JE I POCEO TAJ SV.RAR??pODSJETICE TE:
ta Austrougarska je poslala ultimatum Srbiji u 10 tacaka,a sesta tacka bila je da se austrougarskoj policiji dopusti da direktno,sama,po cijeloj Srbiji ima pravo da progoni i hapsi navodne zavjerenike povezane sa atentatom na tiranina Franca Ferdinanda.
Tako je to bilo,...
Nemoj to zaboravljti,kada kukas za austrougarskom okupacujom. :!:

Vidim da vrlo slabo razumes politiku, ne kukam ja za okupacijom nego ti govorim o INTERESIMA, nasim i stranim. Politika je nesto sto se godinama rovari, radi. Austro- Ugarskoj je bilo u interesu da bude u dobrim odnosima sa Srbijom, stavise da potcini Srbiju, ali smo mi poceli sa idejama "Velika Srbija". Nadam se da malo ljudi razmislja kao ti jer bi to bio dokaz da smo i dalje politicki nepismeni, SAMO MI RECI KOJE SI GODISTE ako nije frka. Nema ljutnje momak.
 
giovanil:
ta Austrougarska je poslala ultimatum Srbiji u 10 tacaka,a sesta tacka bila je da se austrougarskoj policiji dopusti da direktno,sama,po cijeloj Srbiji ima pravo da progoni i hapsi navodne zavjerenike povezane sa atentatom na tiranina Franca Ferdinanda.

pa nije bas, pre bih rekao da mi treba da ih jurimo uz pomoc njihove panduracije, koja bi imala velika ovlacenja, normalno....
 
@giovaniI
Ti si dipl. pravnik, a ovako razmisljas :shock: :shock: :shock: . Covece pa razumes li ti bilo sta o politici uopste (bez ljutnje)?:confused:
Tu nema urlanja i vikanja- to samo Seselj radi :roll: , ali on je poseban slucaj.
Stvarno ispadosmo mnoogo, ali mnoogo glupi.:( Ko nas sve nije vodao za nos i cemu sve nismo poverovali.:sad:
Ne mogu da verujem da se jos uvek neko ko ima bar malo zdravog razuma tripuje kako su u I II svetskom ratu nas napadali, a mi smo MOOORALI DA SE BRANIMO. Ne razumem da ne kapiras NIMALO istoriju i politiku, a zavrsio si fax, covece pa nije to sve samo bubanje znas.
 
pozdrav
najprije "hvala" moderatoru sto me banirao
vjerojatno po nacionalnoj osnovi
jer nisam prekrsio pravilmik
tj. prekrsio sam ga u istoj onoj mjeri u kojoj ga VELIK BROJ NJIH PREEKRŠI
svako malo pa nebudu sankcionirani
a za ovu temu
imam samo da kažem

JADNO JADNO

zar i nakon svih onih "pljuski i šamara" što su obični građani Srbije pretrpili od cijelog svijeta, Eu, Amerike, zemalja iz susjedstva i NATOa 90ih
jos postoje takvi koji sanjaju o tzv. Velikoj Srbiji


ajde ne barite se i ne nadražujte s takvim &udalaštinama

pozdrav iz suverene i nezavisne države Hrvatske
 
untouchable:
Ма будала усташка, игноришите га.

takvi kao ti
neka te i poslušaju
i neka me ignoriraju
bit ću im veoma zahvalan

pričam s ljudima koji su u stanju objektivno
raspravljati i diskutirati
i koji su bez predrasuda i kompleksa kao ti

baj d vej nisam ustaša
a ni sa takvima nisam nikad imao posla
kao ni sa Šešeljevcima i smradikalima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top