Velika Srbija-jedini spas?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i sto se tice RS ja bio u martu u Bijeljini ,Vlasenici i na Palama i nisu nista pogrbljeniji od nas tako da ne znam sta ovaj kolega lupeta ovde.To je cuvena predizborna parola SPSa iz 92. "Srbija se saginjati nece" i narod poverovao i glasao a mila im vlast poklonila Dafinu i Jezdu i plate od tri marke bez saginjanja osim kada se srkao benzin na crevo iz kante :roll:
 
Nije "Velika Srbija"jedini spas.Jedini spas je jedinstvo i kolika tolika jednakost svih ljudi na Balkanu,pa i u celom svetu.Jedinstvo ali ne pod okriljem Evropske Unije,vec jedinstvo zasnovano na slobodi jednakosti i socijalnoj pravdi svih ljudi uz sve nase razlike u kulturi,mentalitetu,obicajima itd...
 
B.A.L.:
Nije "Velika Srbija"jedini spas.Jedini spas je jedinstvo i kolika tolika jednakost svih ljudi na Balkanu,pa i u celom svetu.Jedinstvo ali ne pod okriljem Evropske Unije,vec jedinstvo zasnovano na slobodi jednakosti i socijalnoj pravdi svih ljudi uz sve nase razlike u kulturi,mentalitetu,obicajima itd...
Komunizam je propao, pomiri se sa tim...
 
_Milanche_:
socijalna pravda ce polako da ode u istoriju i u onim zemljama gde sad delimicno postoji...ko ne veruje neka potrazi nesto malo o kampanji za predsednike izbore u Franucskoj i sta zastupa Nikolas Sarkozi...da ne pominjem Svedsku koja je posle 50 godina glasala za stranku koja se zalaze za liberalni kapitalizam...
Bas me briga za Svedsku u njoj je najveci broj samoubistava godisne sem sto imaju dobar standard... :smile: Okreni se Kini.
 
B.A.L.:
Nije "Velika Srbija"jedini spas.Jedini spas je jedinstvo i kolika tolika jednakost svih ljudi na Balkanu,pa i u celom svetu.Jedinstvo ali ne pod okriljem Evropske Unije,vec jedinstvo zasnovano na slobodi jednakosti i socijalnoj pravdi svih ljudi uz sve nase razlike u kulturi,mentalitetu,obicajima itd...

ne znam da li znas da je privatno vlasnistvo domiantno u kini danas i da 10% KIneza poseduje 50% bogastva te zemlje a 10% najsiromasnijih 1%....gde ti je tu socijalna prava?
 
Silent Bob:
Reci mi, da li bi zeleo da zivis u Severnoj Koreji?

Kina napreduje zbog priliva Americkog kapitala... otvaranja fabrika koje nisu u drzavnom vlasnistvu i slicno...

Па? А и даље нема ни "д" од западне "демократије", сорошевих људских права и осталих идиотлука. Значи и без свега тога може да се напредује. А поготово без Европске уније....
 
Е да! Северна Кореја нема ни Соироша, па може да напредује. Такође Северна Кореја нема Динкића. Северна Кореја нема ни Бориса Тадића. Благо њима.
 
Ma, kakva "velika Srbija" .... Nama treba nesto drugo, a to je Vojvoda Misic lepo objasnio .... ne tamo gde nase zelje i ambicije izbijaju na povrsinu, vec onde gde je oduvek istorijski i etnicki bilo nase .....

Narod bez teritorije ne moze da opstane, a ako nema mooda da se za tu teritoriju bije onda ne moze da opstane nikako .......
 
Silent Bob:
Reci mi, da li bi zeleo da zivis u Severnoj Koreji?

Kina napreduje zbog priliva Americkog kapitala... otvaranja fabrika koje nisu u drzavnom vlasnistvu i slicno...
Nije bas sve onako kako CNN izvestava o Severnoj Koreji.Ali ti ako im verujes nema veze... ;) Oni imaju neki kapital cim imaju para za nuklearne probe,dok smo mi klosari na kvadrat.
 
_Milanche_:
ne znam da li znas da je privatno vlasnistvo domiantno u kini danas i da 10% KIneza poseduje 50% bogastva te zemlje a 10% najsiromasnijih 1%....gde ti je tu socijalna prava?
Tacno je da u Kini postoji privatna svojina,ali se ona ne tretira kao na zapadu sto ce reci da nema kapitalizma.Da uprostim,Mek Donalds moze tamo da posluje ali da se pridrzava pravila i zakona jedne zemlje kakva je Kina.Sto ce reci:Posluj po nasim zakonima,plati drzavi ogroman porez,a ako ti se ne svidja slobodno idi odavde.Medjutim, naravno da stranci biraju ovu prvu varijantu i obogacuju drzavni budzet Kine.Ko bi se odrekao onolikog trzista pa ma kavi uslovi pod kojima radis bili.
 
untouchable:
Па? А и даље нема ни "д" од западне "демократије", сорошевих људских права и осталих идиотлука. Значи и без свега тога може да се напредује. А поготово без Европске уније....

pozovite hitnu pomoc, imamo slucaj.....
 
Obersturmfuehrer:
najlakse je reci - to je laz zato sto je na cnn...a to sranjce od kapitala su namlatili preko grbace naroda....
Dobro izvini.Naj objektivniji mediji su CNN,BBC...itd :lol: A sto se tice naroda Severne Koreje,pa ocigledno je da podrzavaju vlast,jer nijedan totalitarni rezim ne moze da se odrzi na vlasti ako nema kriticnu masu naroda koji ga podrzava.
 
B.A.L.:
Dobro izvini.Naj objektivniji mediji su CNN,BBC...itd :lol:
a kad nemas sta pametno da kazes, najlakse je udariti totalnu kontru i izigravati budalu...
u tom slucaju se i ne govori....

B.A.L.:
A sto se tice naroda Severne Koreje,pa ocigledno je da podrzavaju vlast,jer nijedan totalitarni rezim ne moze da se odrzi na vlasti ako nema kriticnu masu naroda koji ga podrzava.

verovatno je pitanje vremena kad ce da pukne tikva, poenta takvih rezima i jeste da se odrzavaju na silu...
 
giovaniI:
Mislim da je porazavajuce do kako niskih grana je nas Srbe kao narod doveo novi svjetski poredak.Rasparcani smo po Krajini,Republici Srpskoj,Srbij,Crnoj Gori,djelu Makedonije,...i jos nas ponizavaju.DO KADA JOS,pitam se,gdje je kraj?
Izlaz je u svesrpskom jedinstvu i Rusiji.Vazno je da znamo ko smo i sta je nase,kuda idemo.
Velika Srbija treba da bude cilj i vizija. :-)


U pravu si. Raspracali su nas i podelili da bi nad nama lakse vladali. Izlaz je u svesrpskom jedinstvu ujedinjenju svih Srba u jednu drzavu i posvecivanju radu, sticanju znanja i pravljenju dece.
 
Nebitno je kako ce se srpska drzava zvati, mislim to velika Srbija ili samo Srbija, bitno je samo da se sve teritorije koje mi Srbi vekovima naseljavamo ujedine u jednu jedinstvenu svesrpsku drzavu.

A ovi LDP talibani nek idu u Albaniju ako oce pa nek se ujedinjuju sa svojim siptarskim finansijerima. Ja hocu svesrpsku drzavu ujedinjenih Srba i to je moj nedosanjani san(a i mnogih generacija Srba pre nas).
 
Najveci neprijatelji naseg srpskog projekta su neke beogradske jajare koje bi i rodjenu kevu na stajgu poterali za 1000 evra mesecno, koje sanjaju o nekom ulasku u EU i koje bi da razbiju izdaju i prodaju celu Srbiju zarad nekog glupog obecanja o plati od par hiljada eura mesecno. Kao da u EU samo cekaju da ti daju pare ne znaju sta ce sa njima . Ti zivotni gubitnici nisu svesni da dobar zivot ne donose nikakvi EU ulasci/izlasci vec RAD ZNANJE I TRUD. Ako znas onda vredis, ako ne znas ne vredis nista i tacka. I tako je svugde , bio u EU ili ne bio u njoj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top