Velicine....

-Eva-:
Ovo sam ja samo prepisala. Autor je neka pokvarena, ženska, šovinistička...
MALI POLNI ORGAN
Nekoliko primera kako najlakše «ubiti u pojam» muškarca sa malom «spravicom»
Vidi gaaaa... kako je slaaaadak...
Moje saučešće...
Ko te je obrezao?
Neka, zabavnije je samo gledati.
Hoće li da cvili ako ga stisnem?
Hoćeš da budem iskrena?
Šta je ovo?!
Možda izgleda veće na prirodnom svetlu...
Vidi, sakrio se!
Jel' to optička iluzija?
(ona gadnija pitanja sam preskočila)

surovo
 
Nisam ni mislila na devojcice, nego na vas kurate muskarcine. Jos nisam cula da cica prica kolika joj je pica..a ovo je stvarno nenormalno. Drzite svoj polni organ kao da je centar sveta..a u stvari je samo parce mesa, cak nema ni kosku..ne bi ga ni ker hteo.. a vi bla bla..smoooor. Normalna osoba vise nikad ne bi pozelela tu stvar. Isto tako mi se smucio svaki ebeni djavo za ves i svaki sampon sa reklame..kontraefekat..ako tako nastavite, uporedo..mozete poceti sa vezbanjem joge, da sami sebi pusite i da se okanete ovog jadnog foruma koji se skroz pretvorio u velicinu. Sav se preliva od vaseg reproduktivnog organa..koji vam je djavo?? Gde je ovde na celoj strani rec 'vagina'? nigde..samo zato sto je ona jadna tako..malo unutra..ma kurcite se do mile volje..boli me..
 
e stvarno bi bio red da pochnemo i mi da vam merimo dubinu i sirinu,kiselosti baznost,pa profil i anfas :lol: :lol:

prvo svi navale a posle kad se olade--bljakkk :lol:

a to bi bilo ravnopravno u svakom pogledu :lol:

pa onda malo smeha(ha ha izgleda ko....)pa malo ponizavanja(ma idi,vidi kolika je...)pa malo udaranja cheznje(jao sto volim ukusne i tesne,pa kad procurkajuuuu...) :lol:

neznam kako vam se chini,al eto ravnopravnosti polova :lol: :lol: :lol:
 
Ti nisi odatle izasao? da nisi iz ***** mozda? nova tehnologija..
ne seri please..i neka su siroke..i treba 100km, ako odgovara neki debeo od 50cm, nek se razvale, lakse se porode valjda..
ako bas hoces usko, idi u predskolsko, ugledaj se na srebra, ili mozes samo anal..ma milion mogucnosti..asshole
 
Devilishgirl:
Nisam ni mislila na devojcice, nego na vas kurate muskarcine. Jos nisam cula da cica prica kolika joj je pica..a ovo je stvarno nenormalno. Drzite svoj polni organ kao da je centar sveta..a u stvari je samo parce mesa, cak nema ni kosku..ne bi ga ni ker hteo.. a vi bla bla..smoooor. Normalna osoba vise nikad ne bi pozelela tu stvar. Isto tako mi se smucio svaki ebeni djavo za ves i svaki sampon sa reklame..kontraefekat..ako tako nastavite, uporedo..mozete poceti sa vezbanjem joge, da sami sebi pusite i da se okanete ovog jadnog foruma koji se skroz pretvorio u velicinu. Sav se preliva od vaseg reproduktivnog organa..koji vam je djavo?? ..
Gde je ovde na celoj strani rec 'vagina'? nigde..samo zato sto je ona jadna tako..malo unutra..ma * se do mile volje..boli me....[/quote]

prvo ti si trazila spominjanje vagine u ovoj temi :lol:

drugo ovde je vishe zenskih postova :lol:

trecje nekima je teshko ugoditi :lol:

ps.hvala na karaterizaciji mojih skrivenih osobina :lol:
 
BOEING:
mrvica 2:
Slazem se s tobom, mi zaista jesmo gore :lol: , naravno samo kad su te stvari :lol: u pitanju.
A sto se velicine tice, pa stvarno momci zar mislite da ima bilo kakvog osecaja kad je u pitanju ,,smoki,, :shock: varijanta :?: Zamislite da vama neko da ,,djevrek,, :shock:, jel bi ste nesto osetili :?:
Stvarno sam degutantna :roll:

Znas sta - ljubav je cudo! A vi koje tako gledate na stvari..to me sve uzasava, majke mi. Ok, svako ima pravo na svoje misljenje ali ne mogu da neko moze stvarno da bude tako..degutantan, kako si vec rekla za sebe.Najgore je sto polazim od sebe koga ni nije briga da li devojka ima male grudi i tako to..jednostavno me smaraju sve koje pate zbog ti gluposti. Ako sam sa nekom devojkom to automatski povlaci da mi ne zapadaju za oko neki njeni nedostaci, kako bi ih ona vec zvala.Ja nisam sa njenim sisama i dupetom vec sa njenom glavom i mozgom. Moze da bude lepa i zgodna kao lutka a tupava da tupavija ne moze biti.A vas koje gledate i kojima vam je nevidjeno bitno da li je kao smoki ili kako vec - svrstavam vas samo u jednu grupu!!!!
Opa, ala smo se uvredili :x . Slusaj decko, to sto si se ti mozda pronasao u onome sto sam ja pisala :roll: , veruj mi ja ti nisam kriva. Kao prvo ni jedna zena ili ih je malo, nije pacenik u tom smislu i ne zudi za nekom nenormalnom velicinom. Aliiiiiiiii...... dragi moj nemoj da se lazemo, svako od nas zeli makar neki standard. Iz licnog iskustva: imala sam jednog koji bas i nije bio nadaren ( u stvari katastrofa) meni je to smetalo, jer sex sa njim izvini ali nije bio sex, vec ne znam kako to da nazovem. One je nesto pokusavao a ja sam se posle toga pitala ,,da li se ista desilo,, Zato da li mu je u punoj erek...ji 10, 15 ili (20 :?: ) nije toliko bitno, ali ako je 5 cm onda stvarno nemam komentar. Mozes posle ovoga da me smatras degutantnom ili svrstas u koju god hoces grupu, ipak mislim da ce se i muskarci i zene sloziti samnom.
 
Devilishgirl:
10, 15, 20? da nije 30? ahh i to je malo, kad treba da izadje na usta..wtf? kakav standard? prosek je 15, a tebi i 20 malo..sidji s planine. Takve kao ti ubijaju u pojam.
Slusaj mladicu, ja kad nesto ne razumem onda zamolim da mi objasne sta je ,,pisac hteo reci,, a ne odmah udarima na sva zvona i pocnem da vredjam. Eto vidis tako to kod nas na planini funkcionise. Zato predlazem da skoknes malo na planinu, naravno da odmoris tu tvoju bistru glavicu i naucis se osnovnoj kulturi.Treba ti odmor da bi sledeci put ukapirao sta znaci to (20 :?: ) i da bi mogao trezvenije i opustenije da ucestvujes u konverzaciji. pozdrav od mrvice :wink:
 
Devilishgirl:
Kakve muske guske..Tako se ne prica o svetinji :P a meni zao kad vas mrvica i njoj slicne ebu u mozak..ma nije mi zao, crknite od opterecenosti..moroni.
Ma kakve guske, ma tjurke bre! Malo smo se salili.
Fala sto si bila solidarna sa nama, muskim tjurkama :D
Nemoj da se ljutis, ljubim te u svetinju :P
 

Back
Top