Velicine....

hmmmm,ja kad sam zadnji put rekao u jednom zenskom drustvu da mozda i nije bitno koliki je ako je dobar odmah sam bio okarakterisan kao dobar tehnicar s malim k..... iliti musko bice nize vrste :shock:
ma koliko se one folirale bitno im je to kao i ono za pare,sve nase zvezde i zvezdice se kunu da im nije bitna lova ali nisam primetio da se i jedna uhvatila za nekog slepca.nek je i celavi kole ali sto ima loveeeee.rezime:moze da bude mali ako imas puno love ali ako ti je mali i svorc si onda....desanka :wink:
 
urgh:
hmmmm,ja kad sam zadnji put rekao u jednom zenskom drustvu da mozda i nije bitno koliki je ako je dobar odmah sam bio okarakterisan kao dobar tehnicar s malim k..... iliti musko bice nize vrste :shock:
ma koliko se one folirale bitno im je to kao i ono za pare,sve nase zvezde i zvezdice se kunu da im nije bitna lova ali nisam primetio da se i jedna uhvatila za nekog slepca.nek je i celavi kole ali sto ima loveeeee.rezime:moze da bude mali ako imas puno love ali ako ti je mali i svorc si onda....desanka :wink:
A gde nalazite takve zene?
Dosta vise o parama! :evil:
 
sve sto sam ja zelela da pitam.....je da li je 14 ipo cm...normalna velicina,kako da kazem...da nije ispod proseka i to,posto sam se skroz pogubila...i vise ne znam sta je normalno sta ne.Hoce li neki muskarac da mi odgovori....
 
Snezna_kraljica:
urgh:
hmmmm,ja kad A gde nalazite takve zene?
Dosta vise o parama! :evil:[/quot

nemoj da se ljutis snezna.same se nadju.naprosto,kombinacija sexa i para je ta da para vrti gde ona stvar ne moze :lol: i to je surova stvarnost.a dok mogu da pikim stojeci ne moram da brinem za velicinu,zar ne?a za tebe ketlin najjednostavniji odgovor je da ako je tebi dobar sta je bitno koliki je?iako se prica da je prosek 17-18 cm ko zna da li je to tacno.uostalom sad bi trebalo naci nekog sa oko 22 pa da tvoj decko i on budu u proseku 18.a taj sa 22 ga valjda vezuje za nogu kad ide u grad.cudesna stvar ta statistika :lol: :lol:
 
ketlin:
sve sto sam ja zelela da pitam.....je da li je 14 ipo cm...normalna velicina,kako da kazem...da nije ispod proseka i to,posto sam se skroz pogubila...i vise ne znam sta je normalno sta ne.Hoce li neki muskarac da mi odgovori....
Sta te briga ako tebi odgovara? Da neces mozda da trazis drugog, ako kazemo da je to malo? Svasta...
Ja ne znam da li je to malo, nemam predstavu ni koliko je to, pa ti ne mogu pomoci.
 
ketlin:
e sad...posto vec iskreno pricate na ovu temu...i tek sam sad shvatila da 14 i po cm i nije bas malo...jel tako....posto kad sam videla da su neke devojke napisale da im decko ima 19...bas sam pomislila da je to kod vecine,mada mislim da lazu.....inece mene uopste ne privlaci veliki...pa pobogu iz prakticnih razloga....pa momci,zasto slobodno ne napisete koliki am je...pa da vidimo koji je to prosek u velicini...ako ne trazim puno...a trazim

pa zato si ti onako isfrustrirano skakala na mene po forumu i otvarala nove teme o meni....tuzno, tuzno...
moje saucesce, mada neznam kako... 8) 8) 8)
 
ZNAM....SAD KAD SE VRATIM NA ONO STO SAM PISALA..MOZDA DELUJE GLUPA SAMA POSTAVKA PITANJA...NARAVNO DA SE NE RADI O OSTAVLJANJU,NEGO JEDNOSTAVNO ZNATE STA ZNACI KAD JE DETE RADOZNALO...SAMO TO...RAZMISLJALA SAM NESTO O TOME OVIH DANA...PA STO DA NE DOBIJEM ODGOVOR...JEL TAKO?
 
ketlin:
ZNAM....SAD KAD SE VRATIM NA ONO STO SAM PISALA..MOZDA DELUJE GLUPA SAMA POSTAVKA PITANJA...NARAVNO DA SE NE RADI O OSTAVLJANJU,NEGO JEDNOSTAVNO ZNATE STA ZNACI KAD JE DETE RADOZNALO...SAMO TO...RAZMISLJALA SAM NESTO O TOME OVIH DANA...PA STO DA NE DOBIJEM ODGOVOR...JEL TAKO?
DETE radoznalo? Koliko ti imas godina? Meni je 20, pa ipak znam prosecnu duzinu - procitala sam da je to 15 cm. Tako da - u proseku ste.
 
Snezna_kraljica:
ketlin:
ZNAM....SAD KAD SE VRATIM NA ONO STO SAM PISALA..MOZDA DELUJE GLUPA SAMA POSTAVKA PITANJA...NARAVNO DA SE NE RADI O OSTAVLJANJU,NEGO JEDNOSTAVNO ZNATE STA ZNACI KAD JE DETE RADOZNALO...SAMO TO...RAZMISLJALA SAM NESTO O TOME OVIH DANA...PA STO DA NE DOBIJEM ODGOVOR...JEL TAKO?
DETE radoznalo? Koliko ti imas godina? Meni je 20, pa ipak znam prosecnu duzinu - procitala sam da je to 15 cm. Tako da - u proseku ste.

auuu kakav bedak...s. kraljice, ucinila si da se osecam kao BOG...
hvala ti s. kraljice...tako si dobraaa.... :twisted:
 
ketlin:
e sad...posto vec iskreno pricate na ovu temu...i tek sam sad shvatila da 14 i po cm i nije bas malo...jel tako....posto kad sam videla da su neke devojke napisale da im decko ima 19...bas sam pomislila da je to kod vecine,mada mislim da lazu.....inece mene uopste ne privlaci veliki...pa pobogu iz prakticnih razloga....pa momci,zasto slobodno ne napisete koliki am je...pa da vidimo koji je to prosek u velicini...ako ne trazim puno...a trazim

15 i mnogima je i to bilo previse...
Apsolutno zadovoljan. Jos kad se djevojke pocnu prenemagati, kako ih i to boli, pozelim da je manji i od tog.
Ali to je totalno nebitna stvar. Mozes imati masinu ne znam kakvu, ako ne znas da radis njom, mozes je samo baciit na djubre.
Pogledaj jos neke teme. Ima ovakvih rasprava i previse ovdje.

Nego da se vratimo na to koliko su zene dole siroke tj. uske?

Ajmo momci sad...
 
ketlin:
sve sto sam ja zelela da pitam.....je da li je 14 ipo cm...normalna velicina,kako da kazem...da nije ispod proseka i to,posto sam se skroz pogubila...i vise ne znam sta je normalno sta ne.Hoce li neki muskarac da mi odgovori....

Malo malo... Nemoj neko da te laze.... Moj je dosta veci, ali to nije preduslov sreci jer ti ribice kitu uvek vide na kraju... kad je vide onda nemaju gde, ali treba ih dovesti u situaciju da je vide. Tu pomazu ostale stvari.. Lova pre svega.. i da volis zivotinje... pozeljno njenu macu :twisted:
 
E, forest, prvo da ti kazem da ne vole svi momci da "ona" bude sto uza...
Npr. moj momak kaze da bi izmedju preuske i presiroke, uvijek izabrao ovu drugu, jer voli da svoju kitu moze fino smjestiti...
Doduse, nas dvoje nemamo ni jednih, ni drugih problema... Kao sto on ima obicaj reci, taman kao da su pravljeni jedno za drugo...
Mislim, moje i njegovo... :oops:
 
uber_nuss:
>Nego da se vratimo na to koliko su zene dole siroke >tj. uske?

>Ajmo momci sad...


devojcice su uvek uske tj. siroke taman koliko treba i ni millimetar vise.. valjda si nesto naucio u zivotu :twisted:

toliko da pomislis s vremena na vreme da si ispao...a ti unutra! mo'z noga da stane....
hehehehhehehe 8) 8) 8)
 
Snezna_kraljica:
ketlin:
ZNAM....SAD KAD SE VRATIM NA ONO STO SAM PISALA..MOZDA DELUJE GLUPA SAMA POSTAVKA PITANJA...NARAVNO DA SE NE RADI O OSTAVLJANJU,NEGO JEDNOSTAVNO ZNATE STA ZNACI KAD JE DETE RADOZNALO...SAMO TO...RAZMISLJALA SAM NESTO O TOME OVIH DANA...PA STO DA NE DOBIJEM ODGOVOR...JEL TAKO?
DETE radoznalo? Koliko ti imas godina? Meni je 20, pa ipak znam prosecnu duzinu - procitala sam da je to 15 cm. Tako da - u proseku ste.

dobro...blago tebi sto znas koja je prosecna....sigurno pre par godina mozda i nisi znala...ili ne....pogresila sam...rodjena si sa tom konstatacijom....ja imam 17...
ne znam uostalom za sta sluzi ovaj forum,nego za diskusiju...i pruzanje saveta NEISKUSNIM ....nemam nista protiv tebe...nego nemoj ni ti mene da napadas sto pitam...
 
ketlin:
Snezna_kraljica:
ketlin:
ZNAM....SAD KAD SE VRATIM NA ONO STO SAM PISALA..MOZDA DELUJE GLUPA SAMA POSTAVKA PITANJA...NARAVNO DA SE NE RADI O OSTAVLJANJU,NEGO JEDNOSTAVNO ZNATE STA ZNACI KAD JE DETE RADOZNALO...SAMO TO...RAZMISLJALA SAM NESTO O TOME OVIH DANA...PA STO DA NE DOBIJEM ODGOVOR...JEL TAKO?
DETE radoznalo? Koliko ti imas godina? Meni je 20, pa ipak znam prosecnu duzinu - procitala sam da je to 15 cm. Tako da - u proseku ste.

dobro...blago tebi sto znas koja je prosecna....sigurno pre par godina mozda i nisi znala...ili ne....pogresila sam...rodjena si sa tom konstatacijom....ja imam 17...
ne znam uostalom za sta sluzi ovaj forum,nego za diskusiju...i pruzanje saveta NEISKUSNIM ....nemam nista protiv tebe...nego nemoj ni ti mene da napadas sto pitam...

neiskusna, sto si onda mene napadala? 8)
 
ketlin:
dobro...blago tebi sto znas koja je prosecna....sigurno pre par godina mozda i nisi znala...ili ne....pogresila sam...rodjena si sa tom konstatacijom....ja imam 17...
ne znam uostalom za sta sluzi ovaj forum,nego za diskusiju...i pruzanje saveta NEISKUSNIM ....nemam nista protiv tebe...nego nemoj ni ti mene da napadas sto pitam...
ne, mene su statistike oduvek zanimale, pa cak i takve.
a i ja sam NEISKUSNA, pa znam.
Takodje, nisam te napadala, ako si tako shvatila - izvini! :roll:
 
ketlin:
sve sto sam ja zelela da pitam.....je da li je 14 ipo cm...normalna velicina,kako da kazem...da nije ispod proseka i to,posto sam se skroz pogubila...i vise ne znam sta je normalno sta ne.Hoce li neki muskarac da mi odgovori....
Evo ja ću,kad si toliko radoznala... Jeste,15 je prosek,ja sam prosečan! I kladim se da je bar 70% muškaraca "prosečno"! Ovima iznad,svaka čast,ali znaš kako kaže Lane Gutović:"Ko ima dole nema gore i obratno,ne može pamet da ode u obe glave..."!
 
E skoro zanimljivije teme nisam video.Obuhvaceno vise pitanja.Hvala bogu jos se nije odstupilo od sustine.Tvrde zene da velicina nije bitna.Ipak svaka zena se zgrozi velicinom kada opusteni posle sexa duboko razmisljate.A misko posto se ispovracao manji od mahovog zrna.Obicno tada primetite cudan izraz na licu partnerke.A one malo slobodnije izvale i internu salu na racun toga.Inace jedne godine.Na nudistickoj plazi.Par riba je lezalo.Moram priznati jako dobrih riba i komentarisalo velicinu razbacanih kauboja po plazi.Ipak vremenski uslovi nisu bili idealni voda hladna.Mora da su neke cudne struje naisle.Pa opusteni momcici su se sabili i smanjili sto su mogli vise.Tako da je prizor za te ribe bio vise nego razdrazujuce nepovoljan.Sto su gölasno i konstatovale.Prosek neznam sta je prosek.Jer ja imam samo jednu velicinu.A to je skromnih 16 cm.Medjutim moja prednost je u obimu koji je veci od proseka.Pa zene uvek budu dovoljno uske za mene.A one zadovoljne jer so propisno ispunjene.Ipak nikada nista nije idealno-Zato je to veliki hendikep u analnom sexu.Pa budu bolni i neprijatni. :wink:
 

Back
Top