Veeeeeeeelika ljubav? Jel postoji?

KleoS:
Ovako: ja verujem u onu savrsenu,slobodnu,ocaravajucu,bozanstvenu Pravu Ljubav! I mislim da sam je i uhvatila! :D Ali... Kako da mi ne pobegne? Velika vecina ljudi u mojoj okolini kaze da je to nemoguce,da ta famozna Velika Stvar ne postoji i da ce to proci ... Znam da nece,da je jaka ali ... A? :?
Ma samo uzivaj... opustencija... a ako pobegne, onda i nije prava pa nemoj da maris za to...
Mada, tako kako razmisljas pokazuje da ti prva sumnjas...
 
Tuzni_patak:
Velika čokolada sa lešnjacima....
Velika čokolada se slomi .
Ako je polako otvaraš i držiš je dugo u rukama , ona se otopi i zamaže.
A i ukus promeni.
Da li je prava čokolada?
Neko je proturio priču da se prava čokolada prepozna tako što se zamahne sa njom par puta, pa ako se ne prelomi. Gledam ljudi lome čokoladu , još neotvorenu , ne osete ukus.
Pa kupi loz piroćancu....

U šta narod sve veruje , to ni ludak ne može da zamisli.

Pa neki vidim otvorili čokoladu, pa probali , pa im se svidelo, pa čuli priče da može da ugoji, da šteti.
Pa se uplašili i od straha više ne diraju čokoladu, samo praznicima i to kao da ih biješ....
A gladni se mravi i crvi raduju.

Deca se najviše raduju čokoladi, zato i treba da je dobiju.
To što ih zlurade babe naučiše da ne pojedu sve onda kad je najsladje , već taktiziraju i ostavljaju ko kir janja za starije dane, zlo je veliko....
I mirišu čokoladu svaki dan, gricnu ponekad, ko zna šta govoreći sebi u bradu....

Moj pogled još uvek traži čokoladu preteći . Da zna da ću da je razbucam dok mi je najsladja, najlepša, najtvrdja, najludjih ukusa. Neću da se rastopi , hoću da eksplodira....
Kad je nadjem , zazvoniće zvono.....


Dobro poredjenje...nema sta... :razz: :wink:
 
postoji, ali mislim da je kod tebe još uvek u pitanju zaljubljenost. a kada se pretvori u ljubav, stvari će da se slegnu i nećeš toliko brinuti.tako da nemaš razloga da brineš. samo pusti da sve ide svojim tokom i NI U KOM slučaju nemoj da postaneš posesivna. tako ćeš ga oterati.
 
dive:
velika ljubav postoji, naravno.

i ne mora uvek da bude vezana za samo jednu osobu.

Ne, ne mora. Ne mora da bude vezana cak ni za ocekivanu osobu, kao sto je decko, boyfriend, na primer, moja buduca prava veza klasicna, moj prvi pravi decko koji mi bude klasican decko, regularan, :D od sad pa nadalje, odnosno jos od pre nekog vremena, buduci pravi decko bez obzira da li ce to biti neko sasvim novi ili neko od onih sa kojima sam vec bila u regularnoj vezi, nece osetiti tu veeeeeeeliku ljubav koju je mogao da oseti od mene, iz jednostavnog razloga sto ja necu hteti da je pokazem jer su mi sad primarne neke druge stvari.Odnosno, ljubav je bila moja pokretacka snaga, motiv, put, nacin, moto, sve u zivotu, dok nisam ostvarila potpuno u ljubavi i u zivotu sve, bas sve sto sam htela.Stigla sam do jednog vrhunca u ljubavi.

Nemam vise od ljubavi sta da trazim.Na dalje svi brkaju pojmove, traze nesto a nemaju sta da nadju, osim ljubavi kod mene. Medjutim, moraju da pricekaju, dok zavrsim poslovni razgovor pa onda da se posvetim njemu.Vruca sam za dvoje, zaljubljena sam za dvoje i to trajno.Mozda njemu moze da nedostaje i treba moja blizina i paznja ali meni njegova blizina i paznja nece faliti, mozda ce mi biti vise na smetnji.
 
Tuzni_patak:
Velika čokolada sa lešnjacima....
Velika čokolada se slomi .
Ako je polako otvaraš i držiš je dugo u rukama , ona se otopi i zamaže.
A i ukus promeni.
Da li je prava čokolada?
Neko je proturio priču da se prava čokolada prepozna tako što se zamahne sa njom par puta, pa ako se ne prelomi. Gledam ljudi lome čokoladu , još neotvorenu , ne osete ukus.
Pa kupi loz piroćancu....

U šta narod sve veruje , to ni ludak ne može da zamisli.

Pa neki vidim otvorili čokoladu, pa probali , pa im se svidelo, pa čuli priče da može da ugoji, da šteti.
Pa se uplašili i od straha više ne diraju čokoladu, samo praznicima i to kao da ih biješ....
A gladni se mravi i crvi raduju.

Deca se najviše raduju čokoladi, zato i treba da je dobiju.
To što ih zlurade babe naučiše da ne pojedu sve onda kad je najsladje , već taktiziraju i ostavljaju ko kir janja za starije dane, zlo je veliko....
I mirišu čokoladu svaki dan, gricnu ponekad, ko zna šta govoreći sebi u bradu....

Moj pogled još uvek traži čokoladu preteći . Da zna da ću da je razbucam dok mi je najsladja, najlepša, najtvrdja, najludjih ukusa. Neću da se rastopi , hoću da eksplodira....
Kad je nadjem , zazvoniće zvono.....


Sta raditi ako si vec jeo mnogo dobru cokoladu i bila ti slatka tako da nisi ni cuo zvonjavu - no tek kasnije shvatis da ti je odzvonilo odavno ...
 
KleoS:
Ovako: ja verujem u onu savrsenu,slobodnu,ocaravajucu,bozanstvenu Pravu Ljubav! I mislim da sam je i uhvatila! :D Ali... Kako da mi ne pobegne? Velika vecina ljudi u mojoj okolini kaze da je to nemoguce,da ta famozna Velika Stvar ne postoji i da ce to proci ... Znam da nece,da je jaka ali ... A? :?

strah dovodi do gresaka - voli slobodno jako, veliko i budi ubedjana da ce se tako i vratiti ako je prava
uostalom sve zavisi od apetita - sta je za nekog veliko za drugog je malo...
 

Back
Top