Vatanje u busu

pa manijak je manijak
... kako god izgledao
guffaw4pu-1.gif
 
Ehm,...boze.Kad mene tako budale startuju u busu dobiju jedino scenu.A u sustini nista se time ne postize!Ja se iznerviram,onaj lik umre od sramote,...mislim cemu cela ta frka,..just dont touch me! :)
 
NaraYan:
A da je neki extra frajer, da je najlepshi dechko koga si igada videla?
Kako bi reagovala, a, a???

moze bre da izgleda kao Apolon,ako to radi devojkama :shock: u busu.....opet je kreten
Ima toliko nacina da privuces paznju nekome ako ti se svidi,a ne da se trljas o nju....ma odvratno bre :roll: to su bolesnici :evil:
 
esperanca137:
moze bre da izgleda kao Apolon,ako to radi devojkama :shock: u busu.....opet je kreten
Ima toliko nacina da privuces paznju nekome ako ti se svidi,a ne da se trljas o nju....ma odvratno bre :roll: to su bolesnici :evil:

Ako mu se dignuo prilikom trljanja to se svakoj svidja, osim ako nije bio neki prljavi i smrdljivi krelac.
 
Zaboravio sam na ovo. Jednom mi je u troli neka riba... Mislim, znam da je čudno ali ******. Kako da kažem a da zvuči normalno? Nema šanse, samo ću reći. Sela mi je p1chkom na rame. Mislim, verovatno zvuči... Ne znam - smešno? Bila je obučena u uske farmerice, ja sam maksimalno iskulirao, pored nje je bio dečko kojem se sve to izgleda nije baš preterano dopalo. I tako, vozili se mi, vozili, trola se tresla i tresla. A bila je baš onako... utegnuta :P Uff.
 
Ja sam to otkrio '94 kad sam bio u vojsci.Vojnik u plavoj uniformi..tetka se približila neprimetno i priljubila uz moju muškost.Ostalo se zna.Samo je na jednoj stanici lagano izašla neokrenuvši se.
 
nije se desilo u busu.....ali u X clubu (!!!strejt sam!!!)....mislim kad te gay uhvati....ughhhhh......pa te smara....ovo ono.....odvratno.....licno nemam nista protiv gayeva,cak sta vise bolje da ih ima sto vise,vise riba za mene : )......ali opet kad vidim kako se krljaju i vataju........pa te jos onako ko riba gleda i uhvatite za bulju........ufff....to mi je malo puno mnogo jako gadno....neam pojma zasto......ali gadno je
 
ko jos sme da vacari u busu? nema shanse..jedino ako mu jasno stavis do znanja, mada 90% muskog sveta to ne bi ukapiralo..govor tela, mimika..ma jok..bili bi to uzaludni pokusaji..
kad je guzva u pitanju i dva pripijena tela, jos ako niste imali sexualnih kontakata duze vreme..onda..sta je tu je hehehe..
 

Back
Top