Vatanje u busu

@hani
nemoj da si iskljuciva! iluzionistu savataj o'ma na aerodromu,gazdinku ostavi za svakodnevno vatanje u gsp,a ti i ja mozemo na kauchu kod pere po ceo dan-ja volem komfor! :lol:
mada,iskreno,mastam o nekom vatanju u vozu...jos odavno...ali s nekim voljenim bicem,ne bas s kondukterom :mrgreen:
 
Eto i danas mi je neka zenica prilepila svoje...hmm butine na moje rame i ruku dok sam sedeo u busu... Al nisam se ni bunio...onako bio je bas prijatan osecaj...ma sav sam se najezio...:lol: Jes da je imala dobro telo al imala je oko 4 banke...Vreme nekako brze proslo....inace je obicno bas dosadno u busevima...smrtno dosadno...

E sad vatanje u busu jeste cesta pojava...bar bila ranije dok nisu uveli normalniji red voznje pa je sad mnogo manja guzva....pa i nema toliko vatanja....(pricam za NS i okolinu).

Mozda muski generalno vise to rade...ali ipak ni devojke ne zaostaju mnogo uopste...Vidjao sam slucajeve da se ugurivaju ispred tipa i to u praznom busu...mislim blam zesci...a bilo je i da ladno jedna drugu izguraju sa strateske pozicije....

Mislim da svaka osoba to moze izbeci ako hoce...malo samo lakat u stomak....neki besni pogled....ili jednostavno promena lokacije...(ovo na zalost i sam praktikujem kad mi se neki tip priljubi...bas zesce popizdim- uglavnom oni skontaju svoje mesto i posle samo jednog pogleda). Tako da kake sve one sto pricaju da ih spopadaju manijaci....to su im one same dozvolile...
 
kada sam išla u školu, tamo onih 80-ih u autobusu 23 ka gradu, su ordinirali dva tipa.
dobro su izgledali, lepo obučeni, očigledno dileje...
imali su foru da kada bus upadne u rupu, a toga je bilo...kao slučajno padnu na ženu, devojku..i lepo je izvaćare...nekoliko puta sam videla...ni jedna nikada nije zucnula. ali to je bilo pravo pravcato drpanje...i tako jednom stajala sam pored vrata busa onako, gužvanjac,to su one godine kada se visilo iz busa, ja se držim za šipku, ali sam daleko od šipke..nekko mi mazi ruku. onako malo pipka,malo mazi...ne smem da pustim pašću. nekako se izmigoljim da vidim ko je,kad ono jedan od njih. pustim ga da me mazi. i kada je spustio ruku na šipku,ja je zgrabim.i pitam ga o''š se drpamo?
zapalio je kao tane:p
i dalje sam ih sretala. mislim da su išli na posao a ovo im je bila zabava.jer nisu krali,već samo vaćarili:p
a jednom sam u busu na zadnjim vratila stajala pored mene još nekoliko mlađih momaka i
neka budala koja je d.rkala na poslednjem sedištu.
svi su oni videli.i niko nije reagovao:shock:
 
peach:
@hani
nemoj da si iskljuciva! iluzionistu savataj o'ma na aerodromu,gazdinku ostavi za svakodnevno vatanje u gsp,a ti i ja mozemo na kauchu kod pere po ceo dan-ja volem komfor! :lol:
mada,iskreno,mastam o nekom vatanju u vozu...jos odavno...ali s nekim voljenim bicem,ne bas s kondukterom :mrgreen:
Wow ceo plan i program...
Hani oces stici ti da jedes i da se istusiras uopste? :lol:
 
Meni je jednom riba priljubila svoju čvrstu i lepu guzu na facu dok sam sedeo. Onako, na profil :) Krajnje čudno iskustvo. Prijalo njoj, a meni nije smetalo. Jednom me je neka devojka uhvatila za ruku i jedna mi je milovala butinu. I da, jedna teta je nedavno htela da se kresne, lepo se videlo... Nisam nikad video da je neko nekog baš vaćario u busu. Mada ne sumnjam...
 
Jooooooooj na moje ochi su se vatali u busu,postidela sam se:) ona se namesta,on se nameta hahaha a oboje se prave blesavi..chudno je to,da su izasli na istoj stanici,da mi je znati staje posle bilo...:)
 
Jonana:
Jooooooooj na moje ochi su se vatali u busu,postidela sam se:) ona se namesta,on se nameta hahaha a oboje se prave blesavi..chudno je to,da su izasli na istoj stanici,da mi je znati staje posle bilo...:)
He jednom sam video slucaj da su posle nekog drapanja dvoje izasli i ona ga je samo uhvatila pod ruku...i tako su nastavili dalje...(u busu se nisu poznavali).
 
MANIJACI FUY!
hump-1.gif

ja se secam nekih starijih muskaraca koji su bili redovni na autobuskim linijama u vreme kada se deca vracaju iz skole uvece... bio je jedan posebno aktivan... on me je jednom jurio kroz gotovo prazan autobus...

i secam se jednom kada se neki deda trljao o moju drugaricu, a ona se pomerila i deda to nastavio na meni... pa nista posebno, naucila sam da guram i budem gruba prema starijim gradjanima :(
 
U pravu si,manijaci, :shock: fujjjjjjjjjjjjjjj,sve bih ja postreljala :twisted: Kretencine koje su toliko ugrozene i odvratne,nemaju obraza :evil: trljaju se o devojke,vacare,pipkaju.Covece kosti bih mu slomila.U glupavoj 46 je stalno guzva,pa ljudi leze jedni na drugima.Ne zna se kad je gore zimi ili leti. :? O mene je jedna budala pokusala da se trlja,pa sam ga tako osinula pogledom da se sledio.Da je nastavio,sigurno bih ga slozila - ha,ha crni pojas peti dan :lol: :lol: :lol:
 
etotako:
MANIJACI FUY!
hump-1.gif

j
i secam se jednom kada se neki deda trljao o moju drugaricu, a ona se pomerila i deda to nastavio na meni... pa nista posebno, naucila sam da guram i budem gruba prema starijim gradjanima :(

To trljanje na javnim mestima se naziva froterizam. :)
Lichno, ja se kidam od smeha kad vidim tako neshto ili kad mi neko ispricha.
 

Back
Top