Vase misljenje...

pazi, cutim vec mesecima...ali ovo je stvarno previse...i sta sad, da ga pustis da metastazira po celom forumu, pa jos po ramenu da ga tapses?
fora je sto ovakve izjave nikad ne bi prosle u RL...neko bi ga vec spucao u glavu, cak i u NS :)
zato dodje ovde pa saspe sve sto sebi prica pred ogledalom...

a ustvari si u pravu...
 
anakin:
pazi, cutim vec mesecima...ali ovo je stvarno previse...i sta sad, da ga pustis da metastazira po celom forumu, pa jos po ramenu da ga tapses?
fora je sto ovakve izjave nikad ne bi prosle u RL...neko bi ga vec spucao u glavu, cak i u NS :)
zato dodje ovde pa saspe sve sto sebi prica pred ogledalom...

a ustvari si u pravu...

Pa rekoh ti ja...Batali,stvarno nema svrhe raspravljati se sa neki ko sam ne uvidja da je njegovo ponasanje katastrofalno!Veruj mi,nema svrhe!Obrati paznju na cool tipove(i TIPICE :) ),pusti morone da uzivaju u svom "moronluku"!
Pozz
 
el to nema cenzure yebanje jer je na tjirilici?...
shta znam...kazhesh da pishemo a opet i da ne pametujemo?...kako to?...da pishemo al da bude glupo?...
shta ti ja znam...probaj neke oglase...
mozhda je problem u njima a ne u tebi...
problem je u tebi jer si se opteretio...
za pristojnu nadoknadu spreman sam ti odati tajnu...
mislim ma daj idi u **** zabole me shto nemash ribu nemam ni ja pa ne qkam...poslasticharnica je gej!...vodi je u diskatj...il pechenjaru..vidi neshto oshishaj se il promeni garderobu...springfild ovo ono...batali faqltet i odaj se porocima zhene vole propalice...a mozhda si ruzhan al mi to ne znamo...mozhda imash neke tikove il delujesh ko manijak...mozhda si previshe napadan s tim daj broj daj broj...ja ti ne bi dao...mislim shta ti sad tu nas kao neshto...ko te shisha tema ti je ***** jer niko te ne poznaje a pitanje je vezano za tebe a ne za zhene...zhene su ok...ti si problem...kratko i jasno...bez preteranog mudrovanja...

pridji nekoj i reci "ja sam prashak - budi mi pecivo"...
 
anybody:
Zelio bih da cujem vase misljenje i savjete u vezi mog problema.Imam 24 god. i nikad nisam imao djevojku.***** nisam,a oni koji hoce da se nasmiju na ovu temu ili da prebace pricu na sex,onda im mogu reci da to ne rade preko ove teme.Ima jos likova koji nisu imali djevojku nikad,a imaju 20,22,25,30,40 god.Ali ja s’ tim ne mogu da se pomirim.Necu pametovanje na mojoj temi.Treba mi savjet od neke prosjecne djevojke,da bi stvorio opstu sliku o djevojkama.A momci koji imaju iskustva s’ djevojkama neka kazu nesto,pametovanje mi ne treba.Sto se tice riba,konstantno me otkacuju.Nisam mentalni bolesnik,super izgledam,nisam namrsten(pred njima),…Najmanji problem je naci kurvu,odes u javnu kucu i to je to.Sponzoruse mi ne trebaju takodje.Meni treba veza.Moji roditelji i ja smo otisli kod jednog ocevog prijatelja koji je imao 2 cerke.Jedna je imala momka,a druga nije.Sa tom sto nije imala momka pricao sam 7 sati,sve dok nismo krenuli kuci,ja i moji roditelji.Prica je tekla fino,rekla je i da sam zanimljiv.Odvela me je u svoju sobu,da li da mi pokaze neke svoje slike ili samo sobu,ne sjecam se.Uglavnom,pokazala mi je neke svoje slike i rekla kako te slike “nikom ne pokazuje,jer nije fotogenicna”.I ja kontam,nikom ne pokazuje,a meni je pokazala,bice nesto od toga…Nekako sam dosao do njenog broja(ne sjecam se kako,bilo je davno,imala je jedno 16,17 god.) i slao joj poruke i ona kaze:zelim da budemo samo drugovi,a i stariji si od mene.Kad sam je zvao da prosetamo rekla je nesto u fazonu “treba da ucim”.Mozda je htjela samo da je pojebem?Za neke djevojke sam imao osjecaj da 100% hoce sa mnom da krenu.Ali,one se meni nisu svidjale,preciznije njihov izgled.Poslednja cura koju sam muv’o mi je dala svoj broj.Razmisljala je 2 sekunde(!) kad sam je pitao za broj i onda mi rekla.I dopisivali se mi stalno i trzali i ja njoj pisao kako dobro izgleda i sva ta sranja.Cura i jeste lijepa.Onda sam je nazvao i rekao:da li bi voljela da se vidimo?Kaze:”svejedno mi”.Predjem ja preko toga,dogovorimo se mi, i vidimo se na autobuskoj stanici,ona sjedne do mene,ja je pitam hoces negdje da odemo?(glupo pitanje,znam).Kaze:”svejedno mi”.Ja kazem gdje hoces da idemo.Opet ono: “svejedno mi”.Jeeeebote!Odemo u poslasticarnicu,a ona smorena kao da ne postojim.Kasnije se mi dopisivali i ona meni kaze da voli nekog drugog i da bi voljela da budemo prijatelji.Kasnije ona meni salje poruku i kaze da taj drugi nju ne voli i da vec ima covjek curu!I ja kazem nesto u fazonu pa covjek ima curu,a ja nemam,zaljubices se ti u mene,samo mi daj sansu…Ona opet ono “mi smo prijatelji”.Kakva je to psiha?Cura hoce da bude sama,da nema momka!Posle me trzala.Zasto kad smo jebeni prijatelji?Znam,ja joj dodjem kao rezervni igrac,ako ovaj drugi ne bude htio nikako s’ njom.To je to?Znam da su cure vecinom izopacene…Sve su smorene.Pa idite onda ubijte se(cast izuzecima),otici cete mozda u raj,a tamo je sve idealno,nema smaranja.Trebas biti Sigmund Frojd da bi provalio sta one misle.Da volim psihologiju ja ne bi upisao racunarski fakultet.
Mislim da ti treba vise konkretne akcije i inicijative. Devojke vole da ih neko "zavede i povede"......
 
Bitno je da je unutrasnja energija, ona unutar tebe , ona kojom zracis, pozitivna i jaka..i ljudi oko tebe ce te tako videti..
ako je unutrasnja energija negativna u bilo kom smislu, saljes drugima oko sebe negativne poruke i tako ce te videti u negativnom svetlu...
u vecini slucajeva vise pomaze da kazes sta si i ko si ali iskreno, jer dzabe je lagati o sebi kad iz sebe zracis nesto drugo...naglaseno "JA" nije na odmet bar u danasnjem svetu jer ljudima treba dati do znanja, ne treba ih pustiti da misle sta oni zele..
skromnost i poniznost po meni nisu bas neke vrline, jer moras nekako da se probijes i da ostvaris ono sto zelis a to iz zapecka ne mozes, nece te niko primetiti....

ne asociram na glumu, mislim da je to skakanje samom sebi u stomak odnosno izaziva negativne reakcije...reci sta mislis, stand up for yourself, reci jasno i glasno KO SI, STA SI, znas svoje kvalitete, izbaci tu energiju koju imas u sebi svakom u FACU,neka znaju s kim imaju posla..:))
preuzmi kontrolu, ti UZMI,nemoj da cekas da tebe neko uzme ili odbaci....
 
Ej narode, ja mislim da ste vi zaboravili na temu i na postavljaca topika, decka kome treba pomoc:))
citam ceo topik i sve je uglavnom licno prepucavanje izmedju diskutanata i ostali koji se ubacuju i to neutralno komentarisu:))))
 
beba_toronto:
Bitno je da je unutrasnja energija, ona unutar tebe , ona kojom zracis, pozitivna i jaka..i ljudi oko tebe ce te tako videti..


sasvim ok...



preuzmi kontrolu, ti UZMI,nemoj da cekas da tebe neko uzme ili odbaci....


Ochito ili isi imala kontrolu ili su to bili monorni likovi...nema kontrole u ljubavi...stvari su uzajamne...i mnogo vishe...ali to te verovatno ne tera da pitash kako i shta...
 
beba_toronto:
Bitno je da je unutrasnja energija, ona unutar tebe , ona kojom zracis, pozitivna i jaka..i ljudi oko tebe ce te tako videti..
ako je unutrasnja energija negativna u bilo kom smislu, saljes drugima oko sebe negativne poruke i tako ce te videti u negativnom svetlu...
u vecini slucajeva vise pomaze da kazes sta si i ko si ali iskreno, jer dzabe je lagati o sebi kad iz sebe zracis nesto drugo...naglaseno "JA" nije na odmet bar u danasnjem svetu jer ljudima treba dati do znanja, ne treba ih pustiti da misle sta oni zele..
skromnost i poniznost po meni nisu bas neke vrline, jer moras nekako da se probijes i da ostvaris ono sto zelis a to iz zapecka ne mozes, nece te niko primetiti....

ne asociram na glumu, mislim da je to skakanje samom sebi u stomak odnosno izaziva negativne reakcije...reci sta mislis, stand up for yourself, reci jasno i glasno KO SI, STA SI, znas svoje kvalitete, izbaci tu energiju koju imas u sebi svakom u FACU,neka znaju s kim imaju posla..:))
preuzmi kontrolu, ti UZMI,nemoj da cekas da tebe neko uzme ili odbaci....

sa ovim postom bi se slozio, ali tu "unutrashnju energiju" mozesh imati samo ukoliko je sam generishesh, naj jednostavniji nachin je baviti se nechim shto ti se stvarno svidja (ne mislim na filateliju ili sl.) i biti uspeshan u tome, uspeh je charobna rech i veoma je sexy.
 
Sirano_de_Berzerak:
Ochito ili isi imala kontrolu ili su to bili monorni likovi...nema kontrole u ljubavi...stvari su uzajamne...i mnogo vishe...ali to te verovatno ne tera da pitash kako i shta...

ma ok , vise sam mislila na preuzimanje kontrole nad sobom, nad svojim ponasanjem, kontrolu nad tim ko si i sta si i pokazivanjem toga drugima..
nisam mislila na apsolutnu kontrolu nad nekim drugim i nad celom situacijom.....
svako je vredan...vazan je stav, odnosno samopouzdanje i ljubav prema sebi..

a ne, ja ne znam kako se to radi:)
priznajem ....ali znam ljude koji tacno znaju kako da se ponasaju i kako da preuzmu kontrolu nad celom situacijom i nad drugom osobom, onda kad mogu i ne prezaju od toga...
nauce, nekako i uvek imaju keca u rukavu..kako to rade, ne znam, to mi je uvek bilo cudno i zanimljivo...
pitacu nekoga..direktno
obicno mi odgovaraju samo "pa nauci se"...ali ne zele da mi kazu kako:)
 
Lucky Luck:
sa ovim postom bi se slozio, ali tu "unutrashnju energiju" mozesh imati samo ukoliko je sam generishesh, naj jednostavniji nachin je baviti se nechim shto ti se stvarno svidja (ne mislim na filateliju ili sl.) i biti uspeshan u tome, uspeh je charobna rech i veoma je sexy.

mozes da je generises i kroz zdravu i cistu svest o sebi prvo...ako imas svest o sebi imaces je i o drugima....
 
ma biraj neke matorke da ***** da slomis posle kad te one nauce ima da padaju gace same tim klinkama,mada ih ne preporucujem kenjaju mnogo, i ne ispituj ih uopste samo konkretno pitaj i budi samouveren hoces picu i kraj sta tu ima ili da ili neda ,aj pozz
 
Чек, чек, чек...ниси ка...или ниси имао рибу уопште? У сваком сл. имам утисак да си усиљен сувише...па из те жеље постајеш нервозан...јуриш све...чак и оне који ти нису занимљиве, па је онда тешко оставити неки утисак, ако теби самом није риба занимљива и представља компромис. Ако стварно нећеш само да ка...тј хоћеш нешто дубље...полако...флертуј мало...па кад налети права...онда ћеш лако бити и занимљив и даваћеш све од себе...и...ма пада 100%...

P.S. Друже...7 сати не бих могао да причам ни са Теслом, а не са 16-огодишњом девојком...
 
anybody:
Zelio bih da cujem vase misljenje i savjete u vezi mog problema.Imam 24 god. i nikad nisam imao djevojku. Ima jos likova koji nisu imali djevojku nikad,a imaju 20,22,25,30,40 god.Ali ja s’ tim ne mogu da se pomirim...

E! Dobro je! Od toga se pocinje (:
Onda se osvrni iza sebe i razmotri zasto je to tako ispalo kako je ispalo kroz sve svoje godine u nazad. Kad nadjes pravi razlog, ma kakav bio, pomiri se sa njim i teraj dalje.
I napravi se malo Jack, da te bole za ribe i za veze i za ljubav i za sve, to ce ti olaksati stvar veruj mi ;)
 
anakin:
pazi, cutim vec mesecima...ali ovo je stvarno previse...i sta sad, da ga pustis da metastazira po celom forumu, pa jos po ramenu da ga tapses?
fora je sto ovakve izjave nikad ne bi prosle u RL...neko bi ga vec spucao u glavu, cak i u NS :)
zato dodje ovde pa saspe sve sto sebi prica pred ogledalom...

a ustvari si u pravu...
Mislis smaras vec mesecima... tj od tvog prvog posta samo bljujes neke otrove.
Toliko imas neke negativne energije i zuci u sebi da to nije zdravo. Bavi se nekim sportom. Inace i ja mislim da bi ti u RL-u bila totalno drugacija... ili bi zavrsila u zatvoru sa tvojim ponasanjem.
Ja bi te sa uzivanjem poslao u zatvor kad bi me udarila. A ideja ti je prva liga, opet jos jedan odraz tvoje ljupke licnosti.
Ne ti dodjes ovde i pricas svoje bljuzgotine i stavljas svoje reci u tudja usta.

Bez tebe bi forum bio mnogo lepse mesto.
 
Kad_LupimLupim:
:lol:
Nisi trebala ovo da napises, sad ce on da kaze da je to zato sto u RL nema potrebe da se tako ophodi prema ljudima, jer ga svi vole i postuju i sa svima je cool (:
Pa ja stvarno u RLu nikad u zivotu nisam naleteo na osobu koja ce tako nekoga da vredja i prica takve nebulozotine.
Pazi tu sliku da se svi tako ponasaju na ulici. :lol:

Znas jedna je stvar ovde na forumu se folirati i glumeti, a druge je stvar u RL-u biti ok lik. Tako da za mene je veca faca onaj koji kada vodi ljubav sa nekom to ne objavljuje po forumu, nego onaj koji kad se to desi dodje i fali se na sav glas, vice "moz da me povucete za *****" i takve fore, koje su za mene jednostavno seljacke i tri klase ispod mog nivoa.
Sad shvati ovo kao dobronamernu kritiku.
 

Back
Top