Vase misljenje...

minon:
...Pero, ovo bash ne volem da radim...poceo si bash da kakash...procitay svoy post, yosh ednom, pa yosh ednom, pa ako e potrebno, yosh ednom...
...Ako ovo shto sam oznachio, budem morao da komentarishem, bitju mnogo grub...
...ej, bwe, okreni malo na zahebanciju...koj ti e...
Jao pa kako se na ovakve postove zezati?
Kako se sa smorom zezati? Jesi ti video nekad da je ona nesto duhovito napisala? Ja nikad. Samo sam video neke uvrede i bljuzgotine sa njene strane. Riba ne ume da se zeza.

I opet cu da podvucem da samo odgovaram na uvrede. A ti ne seri i ne pravi se fin i naivan kad to nisi. Izvini sto sam bio grub... :lol: A ti procitaj svoj post 15 puta i shvati zasto sam ti ovako odgovorio...

Inace i ja se cudim kako smorovima ne dosadi...
I ja kazem mesto da se zezaju i sire neku pozitivnu energiju oni vredjaju i glupirju se...
A ako ti nesto nije jasno u mom predjasnjem postu ti ga ponovo procitaj.... :razz: :lol:
 
anakin:
pero, sam si trazio...odgovorila sam ti onako kako te ja vidim...u cemu je problem?
toliko ti je tanka reklama da ne mozes da podneses nikakvu kritiku (koju btw sam trazis)?
Evo ga jedan duhovit i pozitivan post. :lol:
Maco uvek te mogu argumentima pobediti u bilo cemu, kao sto sam i u ovoj prici, kao i u prici o 20 din i u bilo kojoj prici tako da bolje cuti. Dokazano ti je da iznosis neistine i fantaziranja. Jednom recju lupetas. Ako treba ponovo da okacim svoju sliku da dokazem da nisam ruzan, ok ja cu je okaciti. Bezobrazan sam samo prema onima koji su prema meni bezobrazni, inace prema svim ostalima se ponasam apsolutno korektno, fer i posteno. Postovi su mi uvek vrlo kulturni i odisu obrazovanoscu i inteligencijom. Opet podvlacim osim u slucaju kad odgovaram na napade. Bas mislim da su jadni likovi koji krecu sa nekom analizom (kao sto si ti ovde krenula, vise sa iznosenjem lupetanja nego analizom) a da ih to niko nije pitao. A ja opet naravno moram da se branim i gubim svoje dragoceno vreme na brbljanje sa nekim za mene totalno neinteresantnim likovima...
 
kako si me to pobedio argumentima u ovoj prici osim sto si x-toti put dokazao da si pun sebe, neobrazovan i bezobrazan?
sliku sam videla, nikakav si, face it...
i oko cega se mi ovde prepiremo? opet da li si ti faca ili nisi? a mnogo je jadno kad se neko toliko upinje da ispadne cool...
 
anakin:
dobro, a sta ti hoces? svaki post u poslednje vreme ti je velicanje sebe a spustanje svih ostalih..
da nije vreme da prosetas do psihijatra? ovo nije normalno ponasanje...
Afff smoru nad smorovima... :lol: Umes li ti da stanes? :lol:

Pogledaj ko je koga napao da je ovakav onakav....
I sto se onda cudis kad ti ja kazem da si jadna kad si ti to meni isto rekla? Naravno da cu da se velicam i tebe spustim ispod sebe jer ja tako i mislim da je objektivno. To naravno da nikad ne bih radio da me nisi napala. Ja shvatam da svi imaju neke svoje fizicke i psihicke osobine takve kakve su... kakve im je majka priroda podarila i naravno da nekog ne treba vredjati zbog istih... Ali ako mene neko sa triput losijim osobinama nesto kaze za moje... e pa onda se ti ljuti koliko hoces ali ja se moram odbraniti...

Slazem se da svi oni koji pocnu da vredjaju bez razloga i ne provocirani treba da idu kod psihijatra. :wink:
 
anakin:
kako si me to pobedio argumentima u ovoj prici osim sto si x-toti put dokazao da si pun sebe, neobrazovan i bezobrazan?
sliku sam videla, nikakav si, face it...
i oko cega se mi ovde prepiremo? opet da li si ti faca ili nisi? a mnogo je jadno kad se neko toliko upinje da ispadne cool...
Ti si rekla da nemam pojma o MLM-u jel tako? A ja sam ti argumentima dokazao suprotno... tj demantovao sam tvoja lupetanja, ako nisi primetila.
Ma sta se tebe tice jel sam ja faca ili nisam i kako izgledam. Ti mene uopste ne interesujes, i ako to utuvis u svoju glavu onda ce ti biti jasno da me ni tvoje misljenje ne interesuje uopste.
A ti si neki lik koji ne moze da zivi bez svadje i samo pokusava nekog da spusti... opet i opet... i to je samo dokaz tvoje iskompleksiranosti... svojim likom... svojom inteligencijom... I ja sam video tvoju nadrkanu njusku... Uopste mi nisi bila lepa, a samo se secam nekog prezrivog pogleda i stisnute vilice... I kad se slikas ne mozes tu negativnu energiju u sebi da sakrijes...
Evo sad opet moram staviti neku sliku zbog momrona koji me prozivaju...
 
nisi pero ti nista bolji od bilo koga...samo si veci seljak koji ce da proba da se proda u svakom postu...
to sto se jos uvek niko nije navukao na istu seljacku foru da velica sebe posle ovakvih tvojih komentara znaci da nece da se smara sa budalom a ne da ne sme da se uporedjuje sa tobom...
seljak si jer potezes imovinsko stanje, diplome, inteligenciju, fizicki izgled...a vise od pola ljudi sa ovog foruma moze da te na svim tim poljima tako usije da bi se pusio tri dana...
samo sto su ljudi normalni pa se ne hvale ko na pijaci...
 
u jednoj kancelariji u real lifeu...
pera:sinoc sam bio nesto na forumu,znas dok radim na kompjuteru pa slucajno svratim ponekad
kolega:aha,i sta kazu?
pera:ma daj one ribe su lude za mnom.a ja sta im radim,kako ih zezam
kolega:stvarno?pa kako?je l su dobre ribe.
pera:ma daj bre nisu moj nivo,ok izgledaju.ali sta ce meni pacenice sa foruma,kazem ti da svratim ponekad slucajno,malo ih zezam,ne znaju bre sta ce da mi odgovore.a frajeri me mrze do yaya
kolega: pa sto?
pera: pa jer ne mogu od mene ni jednu da smuvaju,eto sto me mrze.a devojke zato jer ne mogu da me imaju
 
Petar_Pan:
Evo ga jedan duhovit i pozitivan post. :lol:
Maco uvek te mogu argumentima pobediti u bilo cemu, kao sto sam i u ovoj prici, kao i u prici o 20 din i u bilo kojoj prici tako da bolje cuti. Dokazano ti je da iznosis neistine i fantaziranja. Jednom recju lupetas. Ako treba ponovo da okacim svoju sliku da dokazem da nisam ruzan, ok ja cu je okaciti. Bezobrazan sam samo prema onima koji su prema meni bezobrazni, inace prema svim ostalima se ponasam apsolutno korektno, fer i posteno. Postovi su mi uvek vrlo kulturni i odisu obrazovanoscu i inteligencijom. Opet podvlacim osim u slucaju kad odgovaram na napade. Bas mislim da su jadni likovi koji krecu sa nekom analizom (kao sto si ti ovde krenula, vise sa iznosenjem lupetanja nego analizom) a da ih to niko nije pitao. A ja opet naravno moram da se branim i gubim svoje dragoceno vreme na brbljanje sa nekim za mene totalno neinteresantnim likovima...


ahahahahaahahah :lol: :lol: :lol:

inteligencijom posebno :!::lol:
 
Pero, jer se slazes sa mojim misljenjem da nije bitno sta neko misli o sebi, nego sta o njemu misle ljudi oko njega? Posto covek mora da zivi i radi i saradjuje sa drugima da bi mogao da zivi u danasnjem drustvu?
Slazes li se sa ovom konstatacijom?
 
anakin:
nisi pero ti nista bolji od bilo koga...samo si veci seljak koji ce da proba da se proda u svakom postu...
to sto se jos uvek niko nije navukao na istu seljacku foru da velica sebe posle ovakvih tvojih komentara znaci da nece da se smara sa budalom a ne da ne sme da se uporedjuje sa tobom...
seljak si jer potezes imovinsko stanje, diplome, inteligenciju, fizicki izgled...a vise od pola ljudi sa ovog foruma moze da te na svim tim poljima tako usije da bi se pusio tri dana...
samo sto su ljudi normalni pa se ne hvale ko na pijaci...
Uf maco znas koja je uvreda za mene kad ti kazes da nisam nista bolji od tebe. Rekoh ti babe i zabe se ne porede.

Ti si malo bezonrazna sad i znas da opet lazes. Ja nikad nisam potezo price o diplomama, imovinskom stanju, inteligenciji i fizickom izgledu, nego uvek samo odgovarao na prozivke i uvrede, bas ovog tipa kao sto ti to radis sada. I jeste meni smesno kad me neko triput neinteligentniji proziva za inteligenciju, triput siromasniji proziva za lovu, triput ruzniji proziva za fizicki izgled, neko treci stepen proziva za diplomu... E onda ja lepo kazem, tj odgovorim pa nek im je posle krivo i nek se ljute. Al stvari su takve kakve su.
I opet samo vredjas... prosto primitivno i seljacki, al vec sam se navikao na tvoj nivo... jadan i bedan... kao i na tvoje lazi i prozivke neistinitim argumentima.
Umes li ti neku istinu da kazes?
 
hanibaI77:
u jednoj kancelariji u real lifeu...
pera:sinoc sam bio nesto na forumu,znas dok radim na kompjuteru pa slucajno svratim ponekad
kolega:aha,i sta kazu?
pera:ma daj one ribe su lude za mnom.a ja sta im radim,kako ih zezam
kolega:stvarno?pa kako?je l su dobre ribe.
pera:ma daj bre nisu moj nivo,ok izgledaju.ali sta ce meni pacenice sa foruma,kazem ti da svratim ponekad slucajno,malo ih zezam,ne znaju bre sta ce da mi odgovore.a frajeri me mrze do yaya
kolega: pa sto?
pera: pa jer ne mogu od mene ni jednu da smuvaju,eto sto me mrze.a devojke zato jer ne mogu da me imaju
I sta je bilo kad si se probudila? :lol:

PS Na poslu ima toliko tema i posla da se forum nedeljama i ne pomene uopste. Znas ima ljudi koji imaju i druge preokupacije u zivotu osim 4uma.
 
Kad_LupimLupim:
Pero, jer se slazes sa mojim misljenjem da nije bitno sta neko misli o sebi, nego sta o njemu misle ljudi oko njega? Posto covek mora da zivi i radi i saradjuje sa drugima da bi mogao da zivi u danasnjem drustvu?
Slazes li se sa ovom konstatacijom?
Naravno.
Ja vrlo dobro zivim sa ljudima u svom okruzenju, svi oni imaju vrlo pozitivno misljenje o meni. Cene me i postuju i kao osobu i kao druga i kao coveka. I to nije moje misljenje vec miljenje drugih.
A drago mi je sto si to pitao jer sam i ja bas isto pitanje hteo tebe da pitam, posto ocigledno ti tripujes da si neka faca i frajer tipa citiram "povucite me za *****"... Jasno je sta takva osoba misli o sebi, a argumenti pokazuju malkice drugaciju sliku... i fizicku i intelektualnu...
 
Petar_Pan:
Naravno.
Ja vrlo dobro zivim sa ljudima u svom okruzenju, svi oni imaju vrlo pozitivno misljenje o meni. Cene me i postuju i kao osobu i kao druga i kao coveka. I to nije moje misljenje vec miljenje drugih.
A drago mi je sto si to pitao jer sam i ja bas isto pitanje hteo tebe da pitam, posto ocigledno ti tripujes da si neka faca i frajer tipa citiram "povucite me za *****"... Jasno je sta takva osoba misli o sebi, a argumenti pokazuju malkice drugaciju sliku... i fizicku i intelektualnu...
OK, da zanemarimo sto me omalovazavas sad bez povoda... mislio sam da samo vracas milo za drago i s obzirom da si na svaku moju odgovorio, mislio sam da smo kvit i da vise neces potezati ovakve reci, al' dobro ajd... cool, ne pogadja me...

Nego ovako da onda postavim drugo pitanje: OK, sa ljudima iz okruzenja si cool, oni postuju i vole tebe i ti njih, zivot tece itd... e sad kako objasnjavas cinjenicu da si se ovde na forumu zakacio sa svakim?
 
Petar_Pan:
I sta je bilo kad si se probudila? :lol:

PS Na poslu ima toliko tema i posla da se forum nedeljama i ne pomine uopste. Znas ima ljudi koji imaju i druge preokupacije u zivotu osim 4uma.
:shock: stvarno?a ja mislila da ti samo o nama pricas:p
ajde pero ne kaki i priznaj da se ovaj razgovor desio;)
i kao sto njima kazes da na forum tek svratis ( a zapravo spavas na ljis)tako i nama kazes da ne spominjes forum 8-)
 
Kad_LupimLupim:
OK, da zanemarimo sto me omalovazavas sad bez povoda... mislio sam da samo vracas milo za drago i s obzirom da si na svaku moju odgovorio, mislio sam da smo kvit i da vise neces potezati ovakve reci, al' dobro ajd... cool, ne pogadja me...

Nego ovako da onda postavim drugo pitanje: OK, sa ljudima iz okruzenja si cool, oni postuju i vole tebe i ti njih, zivot tece itd... e sad kako objasnjavas cinjenicu da si se ovde na forumu zakacio sa svakim?
To je tvoja naravno pogresna iluzija. Ima dosta ljudi na ovom forumu sa kojima sam ja dobar i koji imaju ista ili slicna gledista na svet kao ja. Sa skoro svima sa kojima sam se upoznao u RL-u sam dobar(ima izuzetaka). Sa nekima gajim neke prijateljske odnose sa nekima ne. Inace aktivnosti koje se desavaju iza paravana... na PP-ovima na primer bi ti dale sliku da sam jedan od najpopularnijih ljudi na 4umu. To neki ovde i znaju pa me zato i napadaju, kao pokusaj deklasiranja konkurencije. Pitanje za tebe: Zasto uvek drugi prvi napadaju mene, a ne ja njih?
 
hanibaI77:
:shock: stvarno?a ja mislila da ti samo o nama pricas:p
ajde pero ne kaki i priznaj da se ovaj razgovor desio;)
i kao sto njima kazes da na forum tek svratis ( a zapravo spavas na ljis)tako i nama kazes da ne spominjes forum 8-)
Ako cemo argumentovano..
Prelistaj moje poruke i vidi u koliko sati dodjem na 4um i u koliko sati odem sa foruma i to ce ti dati realnu sliku... pre nego sto pocnes da iznosis neistine.

Razgovor koji si ti navela je nebulozan i ne verujem da bi bilo koje dve osobe na taj nacin razgovarale.
 
hanibaI77:
pero ako je vec tako ajde postavi anonimnu anketu o sopstvenoj popularnosti medju devojkama na forumu pa da vidimo :-)
Jao maco jel ne mislis da se malo previse vrtim na ovom forumu?
Inace sto mislis da mene uopste interesuje moja popularnost. Ja nisam lik opterecen popularnosti i cak je i ne volim. Mislis da je meni lepo sto me svaki dan po njih 15 prozivaju po forumu? Meni bogami ne.
 

Back
Top