Vaša prva reakcija na 11.9. je bila

Vaša prva reakcija na 11.9. je bila

  • O moj Bože, koliko li nevinih žrtava sad gine

  • Tako im i treba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tog dana bio sam u Beogradu i sedeo sa prijateljem, bivšom zvezdom Majami Hita i Dalas Maveriksa, Sašom Danilovićem, kada nas je Vlade Divac, tada igrač Sakramento Kingsa i najveća košarkaška legenda Srbije, pozvao da nam saopšti vest o tragediji. Bilo je, po našem vremenu, rano popodne, i Saša i ja smo potom otišli u moju parohijsku crkvu da se pridružimo vernicima i sa njima zapalimo sveću za nevine heroje koji su nestali u aktu besmislenog terora.

a je l Sabonis opet plakao ko neka pichqa?
 
Ja bih rekao da je slago.z:((

То им следује уз чланску карту ДС-а ...

Видиш шта им ради тата ...
Лаже, к'о да Бог не постоји,

А они се труде да га достигну, тако се напредује у Жутој хијерархији ...

Вероватно снимају своје постове па их после предају на састанцима да би доказали колико су велике Демократе ...
 
A da li si pomislila na onog pilota iz F-16 koji nosi 2 tone smrtonosnog tereta obogacenog uranijumom pre nego sto ga nameni cilju da li je razmisljao koliko ce civila da ubije sa tim raketama ?


bila bi bas slucajnost da je bio u blizancima, ali ne vjerujem, culo bi se
dosad za takvo što.. a... ni avione nisu oteli srbi.. ne ?


što se tiče pitanja, da li mi je bilo žao žrtava u srbiji, da mnogo više
nego onih u americi, i nisam se radovala i nisam imala nikakav osjecaj
''namirenja racuna'' ili slicno.. nato bombardovanje se nije smjelo dogoditi...
 
А јесте ли то исто урадили када је бомбардован Ниш, Алексинац, Београд, Нови Сад ...

Када је ракетиран путнички воз, аутобус ...

imala sam stvarno oprecna osecanja...bilo me je tih ljudi koji su poginuli zao...a onda sam se setila male Milice da li iz Batajnice ili Zemuna ne znam tacno ...da li se nje iko setio i da li je ikom od tih ljudi koji su poginuli u bliznakinjama bilo tog detea zao sto je poginula 99 sedeci na noni...hm...a nekih misli koje su mi pale na pamet..pa iskreno receno sam se uplasila da se pretvaram u monstruma
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top