Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve cestitke :vatromet:

ja se trenutno bockam po Zadorijevom receptu pa se nadam da ce i kod mene da upali :p

Tooooo...doca je bas cool!!!!
Ponesi mjuz na transfer jer one zene tamo bas vole da brbljaju.
Ja sam cak u salu usla sa ipod-om i doca mi rekao da to nije dozvoljeno
....pa su mi ga vratili kada sam izasla na jednocasovno opustanje.
Ponela sam i sat da gledam tacno vreme...prvih 30 min nisam imala
bas nikakav osecaj ali u 45 min od transfera osetila sam blagi temp. talas.
Nakon toga tri dana me je tresla temperaturica!!!!
Cudno je sve.....lud si....verujes...jako,jako i uspes!!!
Na semi sam svaki dan crtala po dva srca za moje dve bebirone.
Smejale su mi se sestre....ha,ha,ha,ha...nista one ne kontaju!!!A doca me je pitao :'Cemu ovo sluzi-sta je to?'
Moje dve bebice!!!!!!
Kada sam otisla kod njega na prvi UZ prvih nekoliko minuta je cutao i gledao
a onda me pitao da li zelim da moj muzic udje i vidi ih!!!!!
Aaaaaaaaaaaa....idem da spavam ....sutra putujemo!!!
Porodicno :)))))
 
Moj macan ima pune ruke posla sa vama vidim ja!!!
ahahahhahahahha

e kao da sam pre 1000 godina išla u Segedin na bockanja, transfere i ostala čuda...
da sve zaboravite VTO brzo i da uživate sa svojim bebama...
evo moja ćera pre koji dan počela da jede "čvrstu" hranu...

ljubimo vas sve

IMG_6530_resize.jpg
 
Pa evo ovako

dug protokol

24.8. sam pocela sa suprefaktom 0.5ml
4.9. poceo ciklus
od 5.9. sam porimala gonal 62.5 i merional 75 i suprefakt 0.3ml

Juce sam bila na pregledu i doca kaze da nisam bas reagovala na stimulaciju kao sto je ocekivao pa mi je povecao gonal na 75.
Inace imam 6 folikula i on kaze da je na ultrazvuku sve ok. Sutra opet idem na kontrolu pa cemo videti dalje :p
 
Pa evo ovako

dug protokol

24.8. sam pocela sa suprefaktom 0.5ml
4.9. poceo ciklus
od 5.9. sam porimala gonal 62.5 i merional 75 i suprefakt 0.3ml

Juce sam bila na pregledu i doca kaze da nisam bas reagovala na stimulaciju kao sto je ocekivao pa mi je povecao gonal na 75.
Inace imam 6 folikula i on kaze da je na ultrazvuku sve ok. Sutra opet idem na kontrolu pa cemo videti dalje :p
Mislim da je 6 folikula ipak super:) verovatno je mislio na najvece. Nista to ne mora da znaci, ima jos vremena za ostale. :D Tvoje je samo da neizmerno verujes, i da se opustis. A, sasvim sam sigurna da ce sve biti bas onako kako treba.:cmok::cmok2: Moj predlog ti je da setas malo vise ovih dana, u stvari sve do stop injekcije. Dosta sam citala o tome, vidim da vecina Dr u razlicitim zemljama upravo to savetuju svojim pacijentima. A, razlog takvog misljenja vecine Dr je da pravilnije i brze rastu folikuliciiiiiiiiii.:D Uz tebe smoooooooo
 
Pa evo ovako

dug protokol

24.8. sam pocela sa suprefaktom 0.5ml
4.9. poceo ciklus
od 5.9. sam porimala gonal 62.5 i merional 75 i suprefakt 0.3ml

Juce sam bila na pregledu i doca kaze da nisam bas reagovala na stimulaciju kao sto je ocekivao pa mi je povecao gonal na 75.
Inace imam 6 folikula i on kaze da je na ultrazvuku sve ok. Sutra opet idem na kontrolu pa cemo videti dalje :p

6komada :)))))))....dovoljno je samo neka rastu lepo!
Drzimo ti fige.....svaka cast ja u procesu nisam smela da
primirisem forumu kolika mi je bila frka.
:heart:
 
Zene, kuliram vas jer zelim da iskuliram svoje probleme. Vidim da od privatnika preko rzzo-a jos uvek nista. Cekam da me pozovu na sledecu operaciju,a ne ide mi se. Ako me ne zovu do cetvrtka, moracu da zovem ja njih.

XinXin cestitam od sveg srca! Bas lepo!

Szuki, bebica ti je predivna! Kad se samo setim kako sam se radovala kad si javila da si trudna,.Tebi kao da je proslo 1000 godina, a meni kao da je juce bilo.

Nadjaiboka, samo hrabro! Ma kakva frka? Samo pozitivno, znas i sama da ce uspeti.

Nera, koko je prosla kontrola? Sta si odlucila? Kad u nove pobede?

Maro, gde si nestala? Sta ima?
 
Pozdrav svima, uradjen mi je embriotransfer 24.8 i vracene su 3 cetvorocelijske zivuljke, beta hcg sam radila 13 dana psle transfera, nisam mogla vise da cekam, beta je bila 28.Rekli su mi da je beta pozitivna ali da je vrednost mala i da ponovim nalaz za 4 dana.Posle cetiri dana beta je bila 108.u labtatoriji su rekli da je to ok vrednost i da je bitno da napreduje, mene brine sto su to dosta manje vrednosti od onih koje vidim po forumu.Plasim se da se mozda slabo razvijaju jer sam citala da se takvi slucajevi pre ili kasnije zavrse pobacajem.Jel imao neko slicno iskustvo?
 
Pozdrav svima, uradjen mi je embriotransfer 24.8 i vracene su 3 cetvorocelijske zivuljke, beta hcg sam radila 13 dana psle transfera, nisam mogla vise da cekam, beta je bila 28.Rekli su mi da je beta pozitivna ali da je vrednost mala i da ponovim nalaz za 4 dana.Posle cetiri dana beta je bila 108.u labtatoriji su rekli da je to ok vrednost i da je bitno da napreduje, mene brine sto su to dosta manje vrednosti od onih koje vidim po forumu.Plasim se da se mozda slabo razvijaju jer sam citala da se takvi slucajevi pre ili kasnije zavrse pobacajem.Jel imao neko slicno iskustvo?

Čestitam Limba!!!To je ok.beta.Posle koliko dana od aspiracije su ti vraćeni embrioni?Neki vraćaju posle dva dana,a neki posle pet.Uživaj u trudnoći.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top