Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srećno da "zabebeiš"!Da nam javiš ogromnu betu!Nadam se da je muž položio ispit.Jesi li ti to "navatala "pilence?

ahahahhahahhahahahahahhahahahahhahh pilence tek sad primetih ovo :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
nije pilence nažalost, moje godište, nego večito nešto studira...završi jedan pa upiše drugi....šta mislite što mi nememo decu ahahahahhahahahhaha

moraću da ga zamenim za nekog mladog potentnog :zcepanje::zcepanje::zcepanje::manikir::manikir::manikir:
 
limba ne znam šta bih ti rekla, ali svakako se potrudi da se ne obazireš na bilo kakve simptome. kao što neko reče trudna si dok se ne dokaže suprotno!!!
a to dokazuje samo i isključivo beta. ljubim te i šaljem ti snagu volje :super::super:
 
Stigao internet :super::super::super:

ali dragi mi ne da da kuckam, danas još ležanje :roll: a od sutra laganica....
baš gladam na netu, danas bi trebalo da se primi moja mala....
:heart:

ljubim vas do sutra
Malecka je već tu... sad je samo mazi i pazi... :super::super::super::heart:
Ja sam se ukočila dva dana od ležanja. Ustanem do wc i napravim par koraka po kući i opet u krevet !!!
zlobnice, ne mogu sve da ispratim... jel i ti čekaš betu?
ako je tako, držimo fige... samo lezi i odmaraj...:ok:
danas boli stomak,i dalje imam obojen utrogestan na ulosku(braonkasto!),osecam da ce svaki min stici vestica:evil:
ako je neko imao isti problem bez obzira na ishod,nek mi se javi:worth: bice mi lakse:sad2:

trebalo bi u petak ali mislim da cu dobiti koliko jos veceras,boli me stomak citav dan:(

Nema tu pravila draga, ja nisam imala ništa... i nisam bila trudna... čak mi je i menst.kasnila nedelju dana...

Mi smo tu... slobodno piši... znamo kako je...:zag:
 
hvala Sukice:heart:,trebace mi i jedno i drugo...i volja i snaga...
vi koje ste prosle kroz sve ovo znate koliko je tesko i molim vas nemojte mi zameriti na ovim depresivnim momentima:dash:

draga limbice, svi znamo kako je... meni je sad lakše, kad sam prošla kroz jedan neuspeh... tad mi je bio kraj sveta... ali sam sad opuštena...

Samo reci sebi da ti MORA uspeti KAD TAD i cepaj...
Ja sam pre nekog vremena odlučila da ću ja imati bebu... i to je konačno!!!
Nervoza mi neće pomoći, nego živim život dok se to ne desi... kao i drugi...

Tako i ti... uživaj... zamišljaj da si na godišnjem i sebi ugađaj... a bebica je tu... ne sekiraj se... :zag::heart::zag:
 
Devojke, imam jedno pitanje. Danas sam pocela da se bockam sa gonal penom. Medjutim, potpuno je drugaciji osecaj u odnosu na diferelin. Nisam nista osetila a i mesto bockanja ni malo nije bilo crveno. Pa se pitam jesam li ja ista uopste ubrizgala? Jel moguce da ne boli ni malo, jer diferelin ipak malo pecka a i koza je crvena posle njega. Jel ima neko iskustva sa penom? Hvala vam puno!
 
da li je istina da dok koristim utrogestan ne mogu da dobijem?

Mislim da može,ali pravo krvarenje počne posle utrogestana.Ako treba da dobiješ dobićeš,ali mislim da i to nema veze sa trudnoćom.Ja sam se isto kao ti osećala kad sam radila prvu vto.Razumem te,ali ti tu kao i mi ostale ništa nećeš promeniti nerviranjem.Meni se sad desilo da mi je menst.dosta kasnila.Nisam ni trznula da uradim test muž me jurio,ali mene je mrzelo da se sa tim smaram.Posle sam dobila nisam se sekirala.Da nije trebalo ne bih dobila.Žene imaju krvarenje pa budu TRUDNE!Uradi betu dan pre nego što treba i znaćeš.
 
ahahahhahahhahahahahahhahahahahhahh pilence tek sad primetih ovo :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
nije pilence nažalost, moje godište, nego večito nešto studira...završi jedan pa upiše drugi....šta mislite što mi nememo decu ahahahahhahahahhaha

moraću da ga zamenim za nekog mladog potentnog :zcepanje::zcepanje::zcepanje::manikir::manikir::manikir:

Nadam se da si opuštenija nego ranije.Ti si veteran,a muža nema potrebe da menjaš čovek je dao sve od sebe i tek će kad bude menjao pelene.
 
Devojke, imam jedno pitanje. Danas sam pocela da se bockam sa gonal penom. Medjutim, potpuno je drugaciji osecaj u odnosu na diferelin. Nisam nista osetila a i mesto bockanja ni malo nije bilo crveno. Pa se pitam jesam li ja ista uopste ubrizgala? Jel moguce da ne boli ni malo, jer diferelin ipak malo pecka a i koza je crvena posle njega. Jel ima neko iskustva sa penom? Hvala vam puno!
Meni ništa ne bude crveno posle bockanja, a i ne peče! Sestra koja mi je prvi put dala i rekla mi je da flekice neće ostajete i da krv ne bi trebalo da ide kao kod običnog bockanja.
Zato, osmeh na lice, sve je pod kontrolom i kako treba!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top