Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hej Gago pa rekoh negde ranije da nisam u Srbiji, radim VTO u Dubai-ju kod jednog Amerikanca libanskog porekla koji je vodeci u tom polju i stopa uspesnosti prosle godine bila mu je preko 65%. Ovde masa ljudi ide kod njega, ima citav tim i samo tim se bave, a da ne pricam o ljubaznosti. Ja sam prezadovoljna sa njim i nadam se da sve prodje u najboljem redu , ali i da nije tako uvek bih se tamo vratila :) pozzzz
 
a danas pročitam da nam je doktorka Kopitovićka prešla u politiku:( Kakva šteta!

super joj je išlo pravljenje beba...:dontunderstand:

baš sam htela da komentarišem....
mada ajd, da ne budemo odmah babe torokuše, možda i učini nešto našto za zdravstvo.recimo da pokrajina finansira još koji pokušaj VTO, ili da malo upristoji našu Betaniju....
svakako ovo traje samo 4 godine, posle će se valjda vratiti pravljenju beba...
 
Samo da vas sve izljubekam i pozdravim i pozelim da se lepo nauzivate u ovom letu... jer vec sledeceg mozete biti deeeebeeeelllleeeee!

Evo, ja npr. prvi put ne moram da uvlacim stomak u kupacem, he, he...
 
Evo mene danas je 5-ti dan od ET-a....Da li je neko imao iskustvo da povisenom bazalnom temperaturom u ovo vreme? Naime, sasvim slucajno sam danas na momenat osetila jezu i ja rekoh da izmerim temperaturu bila je 37, a nesto kasnije 36.9 pa onda 37.1...Ako ima neko iskustva sa tim...

Pritom se osecam super, ne osecam se malaksalo ni umorno ni nista slicno :)
 
drustvo evo posmatram vas iz prikrajka i vidim da ima i lepih vesti svima cestitam i da imate lepe i lake trudnoce.Posto i kod mene ima lepih vesti ja reko malo da se pohvalim bili smo kod Stojkovica u Leskovcu na konsultacijama i gledajuci rezultate(posto je kod supruga problem)doktor je odmah odlucio da radi punkciju testisa i da vidi dali ima nade za nas malo smo cekali rezultat ali vredelo je cekati pojavio se doktor saopstio nam rezultat da su nadjeni spermatozoidi i da sa takvim rezultatom moze da se radi VTO predlozio nam je da zaledimo spermatozoide (sto smo naravno i uradili,jel na ovakav rezultat cekamo 7godina)dao nam je spisak analiza koje treba uraditi i kad sve to prikupimo da nas stave na spisak za VTO koji ce biti obavljen u novembru jel su do tada svi termini popunjeni.Gde je najpovoljnije raditi analizi ko zna sto je to vec radio?
 
Evo mene danas je 5-ti dan od ET-a....Da li je neko imao iskustvo da povisenom bazalnom temperaturom u ovo vreme? Naime, sasvim slucajno sam danas na momenat osetila jezu i ja rekoh da izmerim temperaturu bila je 37, a nesto kasnije 36.9 pa onda 37.1...Ako ima neko iskustva sa tim...

Pritom se osecam super, ne osecam se malaksalo ni umorno ni nista slicno :)


Bibo, ja sam imala iste takve T!:super: Ničeg se specijalno ne sećam iz tog perioda (osim tog teeeškog iščekivanja!), ali ta temperatura mi je ostala urezana:) Pošto sam nazvala kliniku i dr mi rekla da je to tipično za ranu, ranu trudnoću! I tako i bi:)
Držim fige:super:
I
 
drustvo evo posmatram vas iz prikrajka i vidim da ima i lepih vesti svima cestitam i da imate lepe i lake trudnoce.Posto i kod mene ima lepih vesti ja reko malo da se pohvalim bili smo kod Stojkovica u Leskovcu na konsultacijama i gledajuci rezultate(posto je kod supruga problem)doktor je odmah odlucio da radi punkciju testisa i da vidi dali ima nade za nas malo smo cekali rezultat ali vredelo je cekati pojavio se doktor saopstio nam rezultat da su nadjeni spermatozoidi i da sa takvim rezultatom moze da se radi VTO predlozio nam je da zaledimo spermatozoide (sto smo naravno i uradili,jel na ovakav rezultat cekamo 7godina)dao nam je spisak analiza koje treba uraditi i kad sve to prikupimo da nas stave na spisak za VTO koji ce biti obavljen u novembru jel su do tada svi termini popunjeni.Gde je najpovoljnije raditi analizi ko zna sto je to vec radio?
Bas sam se pitala, gde si? Bas lepe vesti, pa to je fantasticno. Znala sam da je Stojkovic vrhunski strucnjak. O njemu uvek samo lepo cujem.
 
Evo mene danas je 5-ti dan od ET-a....Da li je neko imao iskustvo da povisenom bazalnom temperaturom u ovo vreme? Naime, sasvim slucajno sam danas na momenat osetila jezu i ja rekoh da izmerim temperaturu bila je 37, a nesto kasnije 36.9 pa onda 37.1...Ako ima neko iskustva sa tim...

Pritom se osecam super, ne osecam se malaksalo ni umorno ni nista slicno :)

Navijamo Bibo1411:):):) Samo se ti opusti, sve ce to biti dobro.
 
Evo i mene opet! :)


Posto je ovde obicaj da se beta radi 8.dan i 12.dan, ja sam juce na 8.dan isla da vadim betu i pratece hormone i rezultat bete 200! :) Ne smem da se radujem puno jer su rekli da moraju da cekaju da vide 12.dan da li se hormon povecava kako treba pa se plasim....:sad2: ,,,i cekam 12.dan......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top