Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nado,Nado što mu diraš frizuru.Čovek je ok.Svaki put kad idem kod njega ja sredim svoju frizuru specijalno za njega.On čovek sve frizure na nama vidi i nisam primetila da nam se smeje.Šalim se naravno .Smejao se sa mojim mužem prvi put kad je moj muž bio šokiran da se isti utrogestan koristi oralno i vaginalno.Onda su se njih dvojica smejali da je to isto.Ta frizura je u Mađarskoj moderna čini mi se.Da sam ja uspela da dobijem dete zahvaljujući njemu našla bih ja Oficirušu,pa bih joj objasnila šta joj nije jasno.Ljubi ti Đoleta!
 
Zsuki ona je za mene najinteresantniji lik.Mogu da joj zavide sve pevaljke na ukusu.Takve kombinacije čipke,životinja,laka,...nikad nisam i mislim da nikad neću ni videti.Već mi nedostaje,ali više mom mužu pošto joj se više sviđa od mene.Njemu se smeška.Rumunki ima najviše i zato im možda izlazi u susret.Nas je prvi put puštao preko reda jer smo putovali.Sad ne,ali je manja gužva pa nekako brže završimo.Možda se i meni neko tamo smejao,ali baš me briga.Nemam običaj da komentarišem fizički izgled ljudi,ali čizmice MORAM!!!
 
Zadori je uvek iskren prema pacijentima i on je taj sa kim razgovaramo.Zato sam i napisala da su sestre manje bitne,ali su i one ok.prema meni bile.On je kao covek prema meni bio ok.Ali svi mi treba da nadjemo odgovarajuceg isto kao i cipele kad trazimo.Nadam se da ce tako i biti.Da li si ti cula nesto o klinici u Brnu?Da li znas nekog ko je tamo radio vto?

draga zvonci, ne znam nikoga ko je bio u Brnu:confused:
nisam ni na drugim forumima cula za nekoga ko je radio tamo...
 
Samma draga moja, nemoj vise da uznemiravas tu bebicu setnjama i kupovinom, vidis da ona voli lencarenje samo smislja kako da ti kaze :think:
sigurno si se ziva prepala :zag::zag: te da zaboravis i da se vise ne ponavlja :zag::cmok2:
Ja zaista ne izlazim mnogo, ali bebica hoce potpuno izlezavanje. E, a ono sto ona hoce ima i da dobije! Mada, kad se creva ulenje, bolja je setnja od lezanja.
Bitno je da se mazimo i volimo i mnogo nam je lepo!

Upravo javili na RTS, odobren i treci pokusaj u BG o trosku drzave!!!

Tacna je vest, idu izbori, ne sumnjajte! U svakom slucaju, genijalan potez i nemojte da budete na kraj srca! Uostalom, ja cu, zahvaljujuci ovoj drzavi imati bebu i stvarno mi je dosta prica kako ovde nista ne valja i kako svi samo nesto kritikuju.
Koliko god da je teska situacija, mnogo nas sa ovog foruma smo primer neceg dobrog. Uostalom, nakon ovoga se moze desiti da odobre i za celu Srbiju.
 
Ljudi,iako sam ja u drgom pokusaju o trosku drzavu, kad sam cula ovo toliko sam bila srecna da sam odmah potrcala da skakucem i nisam do kraja cula da li samo za Bg.
Kad znam da imam i treci pokusaj nekako je tenzija manja...

I ja sam u drugom,nadam se tu negde pri kraju,i iskreno se nadam da mi taj treci nece ni trebati,ali nisam iz BG pa zato pitam :)
Sta nam je sa Nandzi?Kako je prosao transfer......Nandzi javljaj!!!
 
I ja sam u drugom,nadam se tu negde pri kraju,i iskreno se nadam da mi taj treci nece ni trebati,ali nisam iz BG pa zato pitam :)
Sta nam je sa Nandzi?Kako je prosao transfer......Nandzi javljaj!!!

E, Ljiki. Pa mislim da vazi za BG. Naravno da ti nece trebati. Ali, svakako je veoma lepo cuti, da su odobrili i treci pokusaj. Manja je tenzija, za mnoge koji finansiski ne stoje bas najbolje. A, suoceni sa problemom, i zele decu. Svaka cast za taj dobar potez. Pozdravljam ih u to ime. Da je srece da nam dozvole neograniceno, sve dok ne dobijemo dete. Pa, realno, nekome uspe iz prvog, nekom iz drugog- treceg, itd. Pre ili kasnije sve mi postanemo majke.
 
ne verujte puno televiziji....i ovde u ns još od leta se DS hvali kako će trudničko bolovanje biti 100% plaćeno, ali od toga i dalje ništa. bitno da su novine i tv objavili, a zvanične odluke još nigde. kako ih nije sramota...

cek cek,ti si trudna vise od 20 nedelja a ja to nisam znala.........jaoj cestitke draga od srca,ljubim te milion puta,i ako nisam spavala celu noc i slova mi se duplaju ipak sam videla jaooooooj:heart::heart::heart:,daj bre posalji mi ime na pp da te pronajem na fb......btw pozdrav svima,i curama koje me znaju i ovim koje me ne znaju,zaista me nije dugo bilo:rumenko::rumenko:,i stvarno se sramim,ali nadam se da ce te me razumeti:lol:,za mene vise nista ne postoji osim darie,i samo nje......mob nadjem nakon dva dana,komp ne znam ni kada upalim ,jer imam nesto najlepse na svetu,moju dariu............inace uskoro cemo napuniti 9 meseci,poprilicni smo veliki za svoj uzrast,hiperaktivna je,samo sto nije prohodala,dubak vozi na sve stane i stim i fleke nicu na sve strane,imamo vec 5 zuba ,4 su izasla za samo 10 dana,pa smo bili nervozni za sve pare,MAM smo poceli da zovemo sa 6 meseci,i to kada je gladna pospana i sl,a ta-ta kada joj treba neko za igru,inace je tata zatrpao sa igrackama,a mama sa gardarobom,ovih nepunih 9 meseci su mi ubedljivo bili najlepsi u zivotu,onih prethodnih godina kao da nisam zivela,samo zivotarila......................
ljubim vas sveeeeeeeee,i nove i stare,o onim koje su trudne cestitke od srca,onim koje su u postupku puno strpljenja i srece,nekad mora da svane,ja imam dokaz
 
Poslednja izmena:
Ma nece,ne sekiraj se!!!!!!!!1Navijam za bebe,javi obavezno sta je bilo-cimerka :)

Hello, iskrala sam se na kratko da me muž-puž ne vidi, vratili su mi juče jedan petoćelijski, kako bi rekla dr "kako smo se nadali, dobro smo se udali", bolje da je ćutala nego što me je tako ohrabrila... Sad čekamo, i nadam se da ćemo da dočekamo. Radili su mi IVF, što znači da se popravio nalaz spermograma, a i to me raduje.
Dokle si ti stigla? :cmok::bye:
 
Hello, iskrala sam se na kratko da me muž-puž ne vidi, vratili su mi juče jedan petoćelijski, kako bi rekla dr "kako smo se nadali, dobro smo se udali", bolje da je ćutala nego što me je tako ohrabrila... Sad čekamo, i nadam se da ćemo da dočekamo. Radili su mi IVF, što znači da se popravio nalaz spermograma, a i to me raduje.
Dokle si ti stigla? :cmok::bye:

Joj draga ne obracaj paznju na to sto su oni rekli,dobro je da je to i nista se ne sekiraj,za 2 nedelje cemo slaviti veeeeeliku betu :)
Ja sam onaj dan krenula sa stimulacijom,primam Diphereline,Puregon i Menopur svaki dan.Jedino mi za Menopur nije jasno,prosli put sam ga dobijala u debelo meso i to samo 3-4 komada pred sam kraj,a sad u stomak i to od pocetka stimulacije.Ali sve mislim...ajd znaju oni bolje sta rade.U utorak opet vadim krv i idem na UZ pa cemo videti sta dalje
Pozzzz i Kisssssssss............sad drzimo fige za tvog bebirona :D
 
Hello, iskrala sam se na kratko da me muž-puž ne vidi, vratili su mi juče jedan petoćelijski, kako bi rekla dr "kako smo se nadali, dobro smo se udali", bolje da je ćutala nego što me je tako ohrabrila... Sad čekamo, i nadam se da ćemo da dočekamo. Radili su mi IVF, što znači da se popravio nalaz spermograma, a i to me raduje.
Dokle si ti stigla? :cmok::bye:
nandzi srecno do bete,samo opusteno i radujemo se uskoro svi zajedno sa tobom,ja u utorak imam transfer i vec ne spavam po celu noc,
i ako zaspim trgnem se i razmisljam sta li je u laboru sa mojim "LENJIM BUBAMA"tako sam nazvala svoje embrioncice..
svako dobro od srca i srecno jos jednom ;-)))
 
Joj draga ne obracaj paznju na to sto su oni rekli,dobro je da je to i nista se ne sekiraj,za 2 nedelje cemo slaviti veeeeeliku betu :)
Ja sam onaj dan krenula sa stimulacijom,primam Diphereline,Puregon i Menopur svaki dan.Jedino mi za Menopur nije jasno,prosli put sam ga dobijala u debelo meso i to samo 3-4 komada pred sam kraj,a sad u stomak i to od pocetka stimulacije.Ali sve mislim...ajd znaju oni bolje sta rade.U utorak opet vadim krv i idem na UZ pa cemo videti sta dalje
Pozzzz i Kisssssssss............sad drzimo fige za tvog bebirona :D

ljiljo pozdrav i tebi,ako ti je za utehu i ja sam imala nekako cudan pocetak stimulacije ali zahvaljujuci svima vama sa foruma moja briga je manja,opustila sam se u dobroj meri
i privela kraju jedan deo,a sad me ceka onaj drugi i opet uz sve vas nadam se da cu ga pregurati nekako..ajde srecno i samo guraj do svoje bebice..
srecno i opusteno...
 
Hello, iskrala sam se na kratko da me muž-puž ne vidi, vratili su mi juče jedan petoćelijski, kako bi rekla dr "kako smo se nadali, dobro smo se udali", bolje da je ćutala nego što me je tako ohrabrila... Sad čekamo, i nadam se da ćemo da dočekamo. Radili su mi IVF, što znači da se popravio nalaz spermograma, a i to me raduje.
Dokle si ti stigla? :cmok::bye:

Nandzi drzimo fige da nas obradujes velikom betom!!!
 
OHO, vidim da ste krenule u opanjkavanje NJEGA.Da, smesan je kao cirkus buva.Meni i dalje nije po ukusu ali bas me briga bitno je da mi napravi bebu.Inace, juce su mi vadili krv i odradio je uz te je nakon toga odredio terapiju.0,5 mg suprefakta, 2 merionala i danas 112,5 gr gonala, sutra i prekosutra 75 gr( penkala gonal).Da vam kazem iskreno bila je opet sestra koja ne zna engleski a on je sa njom mleo non stop na madjarskom kao da ja nisam tu.Ni da me pogleda ni da prozbori engleski.Kasnije u ofisu je pricao.Nadam se da necu opet izazvati lavinu odbrana NJEGA.U sredu idem opet u 8 da mi vade krv pa ce mi reci sta dalje.CMOK za sve cure a posebno Nadu, Zvonce i Suki-Macanove drugarice.:zper::zper::zper::zper::zper:

CMOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKK
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top