V A N R E D N O S T A Nj E ?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да ли у Србији влада ванрендно станје ?
Или нас тек очекује ?
Како ће се спроводити Акциони план ?

( Север Косовске Митровице без струје, телефонске комуникације,...)

:!::?::idea:

Daj bre, što pišete ovako naslove ...Taman sam pomislio uveli ga danas.
 
Evo reko je sad bas na Foxu Dinkic nek DSS i Velja placaju siptarima dug od svojih para a ne od narodnih :mrgreen: ocekujem da sada Bulatovicev toalet-papir Qurir sada ponovo ospe paljbu po Dinkicu i G17 u starom udbaskom maniru kao sto su ucinili i kad se ono protivio poklanjanju NISa bez tendera , samo gledajte naredenih nedelju dana doticnu "novinu " :mrgreen:

Slušao sam ga malo na Foxu . To što je pričao za lovu sasvim razumno zvuči. Što mi da plaćamo tolike pare da bi se Tači i ostala banda tamo zezali i sa nama ismejavali? Ako imaju državu neka je plaćaju, pa da vide kako je to. Dosta smo šipcima plaćali struju a oni nas tukli.

Nego, meni to sve liči na podelu Vlade. Koliko čujem Dinkić računa na evropsku pomoć a Premijer neće u Evropu.
 
Vanredno stanje automatski suspenduje gradjanska prava.
Idealna prilika da se aktuelna vlast obracuna sa neistomisljenicima.
Za krupan biznis i sitan sverc - Eldorado.
Ovi napaljeni mucenici ne shvataju koliki je to jos jedan korak unazad.
Nadam se da ce radikali otici na djubriste istorije zajedno sa svojim pravim vodjom S.M.
 
dinkic je ekspert covek a miskovic je tajkun i monopolista...ne vidim sto se spominje miskovic ali nema veze vama radikalima su teze ionako odavno izmesane...

ne mozete bas najbolje da rasudjujete

PO cemu ti mislis da sam ja radikal,demokrata,huligan,......neznam vec

Znaci treba da se proda cela drzava i narod ko J...e,samo da bi njegov ujka i on uzivali.Siroma Dinkic pa nema ni kuceta ni maceta.Bolje da pravi decu ili usvoji neko.
 
1) .

2) Шта нас очекује то ће мо тек да видимо, да ми прво сачекамо ко ће све да призна Мафијашку Републику Нова Албанија и ко ће у новембру победити на изборима у Америци.

.

Da, u svakom slučaju će Srbiji da koristi ako KiM ne prizna dovoljan broj država!
A za izbore u SAD, ako se Putin ne šali, onda nam je svejedno ko će da pobedi na izborima, mogu da stave i Miki Mausa!:D
 
I sta to znaci. Samim cinom priznajemo Kosovo drzavu,a Dinkic je rekao jednom kad se vrati u Srbiju(Kosovo)mi ce mo onda nastaviti da otplacujemo dug.

Pa da li je on normalan sada.

Normalan je! Što duže plaćaš dug, sve više toga na KiM-u prelazi u vlasništvo onoga ko plaća dug! Kako privatna, tako i društvena imovina!
Biće deložacija, koja će to frka da bude!:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top