Užitak programiranja (ili zašto volim da programiram)

Nemanja666:
Primjer moga multitasking-a:

prvo idem u srednju skolu i uz to mrzim sve predmete koji treze samo bubanje, ali sta se moze mora se i to nauciti, a ja radim ovako:

Jednom procitam naglas i snimim na komp, zatim stavim da se snimka vrti, a ja programiram do mile volje :)

Ovo ti je dobro!!! Hmmm... kako se ja toga nisam setio... a sad prošo brzi voz... :lol: :-|
 
codemaker:
Pozdrav Sale i tebi!
Gde si ti sve ovo vreme? Nema te vec ko zna od kada? Batalio Krstaricu?
Jesi li ok? Sve dobro?

Veliki pozdrav


Ma zadnje vremen slabo sam bio aktivan. (Skola i obaveze) . Malo po malo navratim procitam o cemu se pise itd..

Sve u svemu svaki dan kodiranje i programiranje. Ako bog da srece i zdravlja uskoro i na fakultet... :)

Poz iz Daleke Australije
 
a pa da...amerika, zemlja proleterska - radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj

eto zasto je bolje kod nas - radi spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj

i onda neki hrle na zapad...svasta... ;)
 
Uh, bas ste me nasmejali.
Vidim da slicnu muku vodite sa spavanjem...da podelim sa vama i ja neka svoja razmisljanja onda.
Ja toliko mrzim spavanje, da to poprima epske razmere. Ipak, imam tu nesrecu da moram prilicno dugo da spavam inace sam ceo dan bzvz. A da ne pricamo o tome, da ako legnem posle 12, da sam uvek pospan, koliko god dugo spavao.

Nesto sam razmisljao- zar ne mislite da je spavanje jedna velika prevara prirode. Ukrade nam trecinu zivota bre!!! Imam 22 godine, a zamislite da nisam morao da spavam-to mi je nekih 7 godina ustedjenih. Pa, za 7 j.nih godina sam mogao jos 2 faxa da zavrsim, imperiju da izgradim :)

Salu na stranu...ali stvarno bi bilo fino kad bi mogao kao Tesla-kuntas sat-dva, pa pwna, pa opet...
 
Peruzzi:
a pa da...amerika, zemlja proleterska - radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj radi spavaj kenjaj

eto zasto je bolje kod nas - radi spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj spavaj kenjaj

i onda neki hrle na zapad...svasta... ;)


E, stvarno... pa imam ja vise od te tri navedene funkcije :lol:
 
toxi:
У недељу, 2 септембра на другом програму РТС-а у 12 и 30 изјутра. Очекујемо да ће те бити испред малих екрана ваших ТВ пријемника :) Та се емисија зове Интерфејс...

Пиии... Променили су термин емисији. Сада је то:
nedeljа, 02.09.2007. RTS2, 16.20h
 
Evo sta mi se meni desilo pre mozda mesec dana. Pisao sam program mozda jedno 4 sata i sve islo kao po loju. I onda naletim na bug. Negde mi deli sa nulom. I 2 sata trazim gresku i ne vidim je.
Odem da legnem. Ujutru se probudim, upalim komp i opet sam poceo da trazim gresku. Za 5 minuta sam je nasao. Koristio sam varijablu Temp1 a ja sam tamo gde sam delio napisao samo Temp. A Temp mi je obicno bio 0.
Zakljucio sam da koliko si god voljan da odradis nesto, ako si umoran, tesko ces to odraditi.
Unisti ce vas ta Amerika. Jedno vreme sam i ja razmisljao dal da idem za LA ili ne. Odlucio sam da ne idem.(Mozda u buducnosti ali samo u obilazak).
Zakljucio sam da ako si sposoban, i dobro radis svoj posao, mozes bilo gde da uspes pa cak i u Srbiji :).
 
Login Killer:
... Unisti ce vas ta Amerika. Jedno vreme sam i ja razmisljao dal da idem za LA ili ne. Odlucio sam da ne idem.(Mozda u buducnosti ali samo u obilazak).
...

Nemoj tako... ne radi se ovde bas "od jutra do sutra". Sto se posla tice, mogu ti reci da je (iz mog iskustva) veoma slicno kao i u Srbiji (ako ne i bolje). Radno vreme mi je fleksibilno i mogu da radim i od kuce... stvarno ne mogu da se zalim.

LA? Neka odredjena firma ili...?
 

Back
Top