Uzima vazduh!!!!

Ovo sto sada hocu da Vas pitam ili ako je neko imao iskustva neka kaze kao i ja,mozda nije bas fino,ali moram..Pre neki dan,neverovatno zgodna cura,sve ide kako treba...dodje do sexa,stavima ga lepo i fino,sve tece super,i kada GA izvadim da promenimo pozu, iz p.icki.ce krece da izlazi vazduh i to onako bas..meni neprijatno,njoj vise..kaze to je tako..valjda vazduh nesto izlazi,pojma nemam..ali bas se cuje onako...Ljudi moji mozda Vam je smesno,ali meni odmah pao,i nekako nisam dalje mogao...Cura je jako fina,neverovatno lepa,ali sta da radim?

па шта да радиш...то ти је тако како је...ил еби иил немо
 
Pogresno je to sto istices svoje mere u pisanoj formi...a ko zeli verovatno vec proverava. Medjutim, to ti ovde ne igra...skromnost jr vrlina foruma:p...a i moras da naucis da se malo salis na svoj racun:whistling:

:) covek ozbiljno shvata i svoju alatku (ili alat-ketinu da se tako duhovito izrazim) kao i zvukove za vreme sexa.....

tema: bre opusti se, sve je to normalno...jos ce tvoj kitonja da dozivi vaginalnog propuha, ima upalu pluca da dobije.....:hahaha:
 
To je normalna pojava. Čuo si za vic "A, prdiš ku.rvo kad te bećar cepa", ali ona ne prdi nego se penis ponaša kao klip i uduvava vazduh u vaginu i kad odčepiš bude ono prrrrrr.
To nije ništa čudna pojava i meni se dosta puta dogodila. Ja samo ne znam gde si dosad bio? A možda si mlad pa si sad naišo prvi put na to. Da te onda razočaram. Sve prde, ali to uglavnom zavisi od poze. :hvala:

evo covek sve lepo rece :D

de rastu ovi ljudi ebo te :confused:
 
Ti nemoj da ebes pa neces imati tih problema.:lol:
Ebote pa nije sex ko na holivudskom filmu,gde se povataju onako obuceni pa sve lepo,muzika krene da pichi,vatromet itd :lol::lol::lol:

U ovom RL sexu ima raznih zvukova,al ko jos obraca paznju :lol:
 

Back
Top