Uradi sam...

Uostalom, mozda bi se ti poklonila pred mojim iskustvom... bez obzira sto brojcano zaostajem... :lol:

Treba nam jedan dobrovoljac da odredi gde smo... da oceni... :lol:
Shala... ne saljite biografije na pp... a Vesela ne voli forumase, za vasu informaciju... :lol:
 
Vesela, stvarno mi postaje vec smeshno to sve shto pishesh, ok ti je imidz, neobuzdanesexualnopreteranoiskusnedokrajnjihgranicaperverznoslobodnezeneugodinama, ali chini mi se da si do jaja usamljena,nesrecna i nedoj.ebana, ali nije moje da sudim, najbolje sama znash.
Elem vratimo se na temu, prilikom prvih sapunjanja kao klinac sam mashtao kako peglam kevu od moje shkolske drugarice.. ne da je bila keva...nego :mrgreen:
 
Vesela, stvarno mi postaje vec smeshno to sve shto pishesh, ok ti je imidz, neobuzdanesexualnopreteranoiskusnedokrajnjihgranic aperverznoslobodnezeneugodinama, ali chini mi se da si do jaja usamljena,nesrecna i nedoj.ebana, ali nije moje da sudim, najbolje sama znash.

1) Ako i jesam sve shto si naveo - to je opet moj izbor - a onda me to ne chini nesrecnom.

2) To mi nije imidz .. koji cu danas sutra da promenim .. vec je stanje duha&tela&svesti

3) A shta ja da ti radim kad ti je smeshno. Tvoja stvar.

4) Ako ti po pisanju na forumu sagledavas neciji zivot - porazmisli o kriterijumima na osnovu kojih zakljucujesh.

5) A zashto bash mene uvek neko nachepi pored toliko drugih forumasha koji se ponavljaju, pishu svashta, zale se, hvale se ..
 

Back
Top