UNMIK neće vratiti Srbima njihova imanja na KiM!

Jerry Ropero:
Ovo sto Nemci i njihovi EU nacisti rade Srbima na Kosmetu nisu Srbima radili ni Komunisti posle 1945. godine . Komunjare ako ti uzmu 20 hektara zemlje ostave ti 10 ari da mozes da prehranis porodicu a ovi EU nacisti Srbima na Kosmetu otimaju sve.
A jel?,dedi moje priajteljice oteli zemlju,hteli i salas.Kad se pobunio zbog salasa streljali ga.Posle nekom bi zao pa ostade porodici salas,ali dede vise nije bilo.Ne lupetaj vise ko je gori,sto bi reko ciga :"Oba naj gora".
 
sumnjivo lice:
A jel?,dedi moje priajteljice oteli zemlju,hteli i salas.Kad se pobunio zbog salasa streljali ga.Posle nekom bi zao pa ostade porodici salas,ali dede vise nije bilo.Ne lupetaj vise ko je gori,sto bi reko ciga :"Oba naj gora".

Па о томе и пишемо: ДА ЈЕ МЕЂУНАРОДНА ЗАЈЕДНИЦА ОЛИЧЕНА У УМНИКУ НАЦИСТИЧКА ТВОРЕВИНА НА КиМ.
 
KoscheiBesmertnii:
Е мој прика, нема ту УМНИКА ни за лек, све будала до будале!

Како нема? Па Јоаким Рикер (немачки Јеврејин) је шеф УМНИК-а :


RIker ne vraća Srbima njihova imanja!

Obustava vraćanja imovine na Kosovu

3. avgust 2007. | 21:46 | Izvor: Beta


Beograd -- Šef UNMIK-a Joakim Riker doneo je uredbu kojom se privremeno obustavlja vraćanje imovine na Kosovu.

Joakim Riker (FoNet)

Reč je o uredbi 2007/41 koja je doneta 2. avgusta. Tom uredbom se privremeno obustavlja vraćanje privatne imovine na Kosovu, odnosno suspenduje uredba 2006/50 iz oktobra prošle godine kojom je naloženo da se imovina vraća stvarnim vlasnicima. Državni sekretar u Ministarstvu za Kosovo i Metohiju Dušan Proroković ocenio je da je odluka šefa UNMIK-a "jedna od najskandaloznijih u osmogodišnjoj istoriji UNMIK-a."

"Njome se nagrađuju uzurpatori, a kažnjava preko 25.000 srpskih porodica koje su podnele zahteve pred nadležnim institucijama da im se imovina vrati i da uđu u posed svog vlasništva", rekao je Proroković agenciji Beta.
 
Jerry Ropero:
Ovo sto Nemci i njihovi EU nacisti rade Srbima na Kosmetu nisu Srbima radili ni Komunisti posle 1945. godine . Komunjare ako ti uzmu 20 hektara zemlje ostave ti 10 ari da mozes da prehranis porodicu a ovi EU nacisti Srbima na Kosmetu otimaju sve.

Ne znam da li im otimaju ili Srbi prodaju svu imovinu na KIM,pa dolaze u Srbiju,grade kucerde,dobijaju najbolje poslove,i jos se zale...Nemam,nista protiv toga sto dolaze ovde,svako ide tamo gde je bolje,ali nek se onda bar ne zale i ne predstavljaju kao velike patriote koje bi za KIM dale sve a vamo su prodali sve sto su mogli...Muka mi je vise od tog kvazipatriotizma...Najtuznije je sto se toliko manipulise onim ljudima koji su ostali dole ii na njima skupljaju politicki poeni!
 

Back
Top