Umro Predsjednik Republike Srpske Milan Jelić

Maloprije sam shetala pored Banskog dvora i Vlade..U gradu je tako tuzna atmosfera,a debilni novinari su namechili svoja dupeta i kamere ispred zgrada.. Uzas. :(


Tako sam se rastuzila kad sam ovo chula...
Bio je mlad..imao dvoje maloljetnje djece.. Mislim da nisu ni osnovnu zavrshili.. :(



Pochivaj u miru,predsjedniche!


Страшно...искрено сам се шокирала а потом ожалостила, када сам синоћ чула ту вест...РТС је почео и завршио дневник о њему:cry:

Искрено саучешће породици, пријатељима и свим Србима...нека му је вечна слава.:cry:

п.с. Новинари само раде свој посао...не замерите...
 
GZ:
Iskreno mnogo me potresla ova vijest, mada sam prije cetiri i po godine napustio RS i zivim svuda vise nego u RS bio sam poklonik sada vec pokojnog predsjednika Milana Jelica..
Veoma jak, uspjesan, inteligentan i nadasve dobar covjek..
Njegovom smrcu ne gubi samo njegova porodica vec i cjelokupan srpski narod..
Malo je ljudi kao sto je bio pokojni Milan Jelic..

Laka mu crna zemlja..

Слава му и вечна светлост.:cry:

п.с. Нека ми неко од вас да неку адресу неког сајта у Републици Српској...може и на пп...молим вас.
 
@Shto se tiche djece,to je bila dezinformacija,izvinjavam se.



@kako je bilo tuzno danas...bila sam u prvom redu ispred Banskog dvora kad su ga unosili..Zvona su tako grmila,a izuzetni sopran je pjevao..kao feniks.. (oprostite mi,ne znam se drugachije izraziti)...
Bilo je tako tuzno i tako nestvarno..
Bio je dobar chovjek..a to je potvrdio i broj ljudi koji je doshao da mu oda poshtovanje..
 
Au bre ti na svakoj temi gde su sahrane / Sloba, Djindjić, Bogdanović, Jelić...

А твоја је дужност и обавеза да пратиш моје кретање по форуму, али не брини, ниси једини...:-D
На жалост, 12. марта 2003. нисам била на форуму Крстарице, тако да сам ту ситуацију пропустила...:mrgreen: Штета.
 
А твоја је дужност и обавеза да пратиш моје кретање по форуму, али не брини, ниси једини...:-D
На жалост, 12. марта 2003. нисам била на форуму Крстарице, тако да сам ту ситуацију пропустила...:mrgreen: Штета.

Ma pametna si ti kad hoćeš. Retorika na nivou samo svi se sećamo kako su ti smetali glogovi kočevi kod Slobe a opet tražila iste da se prevezu na drugu temu...

Nadam se da se od litar tvojih suza može naći jedna nevoljno puštena tj iskrena...
 
predsjednik fudbalskog saveza BiH?
ja sam mislio da ga nasi dole posebno ko ovaj Jelic nit priznaju za svoj niti ih interesuje a ovaj puk jos njegov predsjednik...

Sad kad već kontaš: Zvanično priznajemo jer to je bio uslov da UEFA prizna Prvu ligu RS kao drugi rang takmičenja i FSRS!!! On je tamo bio po nacionalnom ključu i delegiran je iz RS!!!:roll:
To nema nikakve veze sa odnosom srpskih navijača prema ljigavoj fudbalskoj repki BiH!!!
 
Najbolji su u svemu najbolji, zato i odlaze Prvi !
milan_jelic_m.jpg
Neka je medju Andjelima i vecna mu slava...
 
Za porodicu nenadoknadiv gubitak i nek mu je laka zemlja.
Što je za manji entitet značio nisam upućen.
Za NS/FS i općenito za fudbal u BIH, zajedno sa Pašalićem i Dominkovićem, nanio nenadoknadivu štetu.
Cijeneći stoto je nanio novinarima može se reći da je bio DIKTATOR skupa sa Dodikom.
Neznam za njegove nacionalističke izjave i mislim da nije bio ekstremni nacionalista.
 
Sad kad već kontaš: Zvanično priznajemo jer to je bio uslov da UEFA prizna Prvu ligu RS kao drugi rang takmičenja i FSRS!!! On je tamo bio po nacionalnom ključu i delegiran je iz RS!!!:roll:
To nema nikakve veze sa odnosom srpskih navijača prema ljigavoj fudbalskoj repki BiH!!!
Off Topic...ja ubola na Kladionici i lepe pare Uzoh ! Bile dobre kvote. Vec imam parove za ...napred...:grin::grin::grin:
 

Back
Top