umete li da primate komplimente?

hanibal77:
e patak aj ne kaki i ne ubacuj tu svoju teoriju gde joj nije mesto
i question:zasto komplimente stranaca prihvatate a poznatih ljudi ne?

možda zvuči smešno, ali nepoznatoj osobi više verujem kad su komplimenti u pitanju:-?
Inače, lepo ih primam, naučila sam:razz:
ranije je bila ista fora sa opravdanjima, ali sada nabacim širok osmeh i zahvalim se najlepše što mogu :D
 
Ljudi sto se mene tice cesto mesaju pojmove. Na primer ja volim da me ljudi gledaju, da me ugledaju, da me vide, da me odmere, snime, zagledaju ali mi je sasvim svejedno sta ce reci jer ja odlicno znam da dobro izgledam. Komplimente umem da primam, svakakvo, to je deo komunikacije, a u komunikaciji sam nenadmasivo dobra.
 
Иначе, ја не умем баш нешто да делим комплименте....
Углавном не примећујем гардеробу или фрузуре на колегиницама да би их похвалила....:?
 
Hellen:
А како реагујете на комплименте на улици?
Како на џиберско добацивање, а како на уљудне комплименте од сасвим непознатих пролазника?
dzibersko dobacivanje ne primecujem,mada se vremenom razmisljam da im odem i kazem "nesto ste teli?sta je bilo?a?"
a na uljudno dobacivanje se osmehnem i kazem hvala na sta oni obavezno budu sokirani pa obicn padne jos koji:lol:
pre koju nedelju neki iz buldozera vice na sav glas "sto ste sarmantni" i naravno ne ocekuje odgovor ja se okrenem i kazem hvala a on "jao bas ste lepa zena" malo je zeznuo jer volim da mi kazu da sam lepa devojka:lol:
 
Питала сма зато што знам да неке жене обожавају то џиберко добацивање, а неке га се гнушају.
Једна моја другарица је уживала дасваки дан пролази поред неких радника што су копали канал и сва срећна ми после препричавала шта су јој добацивали (шта би јој све радили! :lol: )
Мени је било најружније када су ми, овако маторој, у пар наврата ружно добацивали клници од 13-14 година... Дошло ми је дођем и да их родитељски ишамарам....

А понекад може баш да прија и да ти улепша дан кад ти неко нешто лепо каже...
Једном (пре пар година) један момак је стао на сред пешачког прелаза и рекао ми:'' Јако завидим твом дечку!'' ..ал рекао је онако умиљато, не непријатно.:)
Ја сам се насмешила и захвалила, и свако је отишао на своју страну смешећи се...
Ја њему улепшала дан, он мени! :D
 
ufff ne znam,ovi francuzi ne znaju bas vulgarno da dobacuju,sve su na note,ali secam se u srbiji ima svakakvih posebno oni ispred dragstora koji se osecaju svemocno jer su u grupi i tu su namestaj a ti prolazis
secate li se mirande iz sex&city kad joj je neki radnik dobacivao "mala sta bih ti radio" i njoj dopiz delo i dosla i rekla "ajd dodji prazna mi gajba" a on "gospodjo ja sam ozenjen imam decu kako vas nije sramota" :lol:
 
Jaooo, најдепрсивнија сцена из мрачног периода непосредно после развода: осећала сам се грозно, сама себи ружна, никаква, безвољна, мушкарци ме не примећују (ни ја њих, додуше), сама, усамљена, депресивна, осећала сам се тако непривлачно, неженствено, одбачено....пролазим поред пар типова који стоје на улици и један онако гласно каже:''Ех, кад би мене Бог обрадовао да и ја имам једну овакву!''
А ја застанем, и мало је фалило да му кажем:''Верујеш ли да си ти једини мушкарац на свету који би то желео?''. :-( ....Ал сам се угризла за језик и продужила! :lol:
 
jao cico :(
al posle si videla da nije ;)
ja za to obozavam italijane,oni tako leeepo dobacuju,nista prosto nista nisko a ti prodjes ulicom i osecas se kao kraljica.naravno treba znati uzeti to kao deo njihovog sarma i nista licno(isto to ce reci 10min kasnije nekoj drugoj),meni je to dizalo moral u losim raspolozenjima
 

Back
Top