Улога националог савеза Рома у изборној крађи!

Pa kako nazivas penzose koji se prodaju za litar ulja.....?
Ili za dz...ili za jednu led sijalicu.....
Ili za jedan pregled kod lekara....

Пензионери гласају јер подржавају Вучића , ако добију неку помоћ , добију је од државе , од владе Србије , али ту нема дам ти три хиљаде када гласаш
 
Mnogi Srbi glasaju iz prinude, da ne izgube posao ili neke privilegije, koje su stekli uclanivsi se u naprdnjak. Penzioneri koji primaju crkavicu od 20 000, ce da glasaju za sns i za sendvic i flasicu vode . . .
Па и то је кривично дело, бугарски возови и терање људи да гласају и сликају листиће.
 
Пензионери гласају јер подржавају Вучића , ако добију неку помоћ , добију је од државе , од владе Србије , али ту нема дам ти три хиљаде када гласаш
Pa dobro, ima mesecno povecanje penzije koje je neustavna kradja para od poreskih obveznika, i koje je za neke 3000 mesecno zauvek.
 
Пензионери гласају јер подржавају Вучића , ако добију неку помоћ , добију је од државе , од владе Србије , али ту нема дам ти три хиљаде када гласаш
Ima ima....pa sta ja napisah...
Dolazi baba kod lekara i kaze hocu da me pregledate bez cekanja, ja glasam za SNS i Vucica i hocu da me usluzite zbog toga.....glasam za vlast...

Kako to izgleda iz ugla te penzionerke, ajde vi meni objasnite...
A onda iz ugla mnogih penzionera koji idu na vikend putovanja koja su besplatna?
Jeste da je to 1000 dinara kostanja, tj dzabe, ali hiljadu po hiljadu..

A mnogima je dovoljno da im se kaze da ako ne glasaju sa Vucica da nece biti redovnih penzija i oni glasaju makar im vlast ubila decu bukvalno fizicki , kriminalno...
 
Ima ima....pa sta ja napisah...
Dolazi baba kod lekara i kaze hocu da me pregledate bez cekanja, ja glasam za SNS i Vucica i hocu da me usluzite zbog toga.....glasam za vlast...

Kako to izgleda iz ugla te penzionerke, ajde vi meni objasnite...
A onda iz ugla mnogih penzionera koji idu na vikend putovanja koja su besplatna?
Jeste da je to 1000 dinara kostanja, tj dzabe, ali hiljadu po hiljadu..

A mnogima je dovoljno da im se kaze da ako ne glasaju sa Vucica da nece biti redovnih penzija i oni glasaju makar im vlast ubila decu bukvalno fizicki , kriminalno...

Куповина гласова је кривично дело а то ради ромски национални савез , они организовано кординишу куповину гласова , плате људе да гласају за СНС и то говоримо целим ромским насељима , општинама , градовима ..Свака општина има ромске кординаторе који су задужени да сакупе људе за гласање , али све људе у својим махалама .то је куповина гласова
 
Докази се налазе у ромском националном савезу и ако би се та организација прегледала од стране органа за борбу против корупције свашта би могло да се нађе , између осталог и докази о куповини гласова јер ни један Ром неће да изађе да гласа ако није плаћен , улога ромских кординатора јесте да плате Роме да гласају , е , сада питање је од кога они добију новац за то , ако добију од државних органа , онда имамо велики проблем .
Аха, значи немаш долазе?
 
Zato sto su neobrazovani i ne znaju da su Seseljevi radikali izvorno fasisticka stranka. Rasisti i nacionalisti,gde bi kad tad i Romi dosli na red. On je i osudjen za necovestvo i govor mrznje ,u osnovi kao i Ajhman.
Глупости. СРС никада није била расистичка или фашистичка партија, нема ниједног расистичког или фашистичког елемента у програму и идеологији СРС.
Не измишљај. Управо ти овде омаловажаваш Роме јер тврдиш да су глупи и да гласају за оне који их мрзе.

Као активан члан те странке, упознат са њеним програмом и идеологијом, одговорно тврдим да нема ничег расистичког код радикала. А бити националиста није исто што и бити расиста и фашиста.
 
Глупости. СРС никада није била расистичка или фашистичка партија, нема ниједног расистичког или фашистичког елемента у програму и идеологији СРС.
Не измишљај. Управо ти овде омаловажаваш Роме јер тврдиш да су глупи и да гласају за оне који их мрзе.

Као активан члан те странке, упознат са њеним програмом и идеологијом, одговорно тврдим да нема ничег расистичког код радикала. А бити националиста није исто што и бити расиста и фашиста.
SRS je partija Sluzbe. Nista nije bitno iz njenog programa, to je takva papazjanija svega ili svacega, ali to je formalno i nebitno. Sustinski program SRS je bio- Slusam sve sto Seseljov oficir za vezu is Sluzbe kaze. Sad, za drustvo, bolje je cak i da su iskreni fasisti i nacisti, nezavisni od Sluzbe, nego da su Sluzbena stranka.
 
SRS je partija Sluzbe. Nista nije bitno iz njenog programa, to je takva papazjanija svega ili svacega, ali to je formalno i nebitno. Sustinski program SRS je bio- Slusam sve sto Seseljov oficir za vezu is Sluzbe kaze. Sad, za drustvo, bolje je cak i da su iskreni fasisti i nacisti, nezavisni od Sluzbe, nego da su Sluzbena stranka.
IMG_20240226_211956.jpg

:per:
 
Овде је реч о неколицини људи из ромског националног савета а не ромском народу Србије , они су ти који преко својих кординатора организују куповину гласова ..То би требало да буде кажњиво, кривично дело , да ти доведеш људе и да им платиш да гласају , зар нисмо превазишли то време .
 
Глупости. СРС никада није била расистичка или фашистичка партија, нема ниједног расистичког или фашистичког елемента у програму и идеологији СРС.
Не измишљај. Управо ти овде омаловажаваш Роме јер тврдиш да су глупи и да гласају за оне који их мрзе.

Као активан члан те странке, упознат са њеним програмом и идеологијом, одговорно тврдим да нема ничег расистичког код радикала. А бити националиста није исто што и бити расиста и фашиста.
Dule dodjem u tvoje mesto i procitam tvoje ime i ukupno vas 17.kojima se kaze da se morate iseliti jer za vas tu nema mesta,za tvoju naciju. Malo ti bacam bombe u dvoriste,pustam nacionalistd pesme da prelomis i odes. Cist fasizam,poput nacisticke Nemacke i NDH. Potpis Radikali.
 
Dule dodjem u tvoje mesto i procitam tvoje ime i ukupno vas 17.kojima se kaze da se morate iseliti jer za vas tu nema mesta,za tvoju naciju. Malo ti bacam bombe u dvoriste,pustam nacionalistd pesme da prelomis i odes. Cist fasizam,poput nacisticke Nemacke i NDH. Potpis Radikali.

То су радили Хрвати у Хрватској а колико ми је познато Шешљ је тада учествовао само у преговрима око замене имовине Срба из Хрватске са Хрватима у Србији , мада су неки после и зажалили , после рата ..Било је заиста бесмислених размена , нпр стан у Сплиту за кућу у Шиду , знам људе који су се покајали због те размене ..оно носталгија за Сплитом ..
 
Нисам видела да се дели сендвич на изборним местима

Sve političke stranke i koalicije donose hranu svojim članovima biračkih odbora, kontrolorima pre podne i posle podne.

Пензионери гласају јер подржавају Вучића , ако добију неку помоћ , добију је од државе , од владе Србије , али ту нема дам ти три хиљаде када гласаш

Nemoj da generalizuješ penzionere. Ne glasaju svi penzioneri za SNS.

Evo, moja mama ima 71 godinu, dva SNS-ovca nam je došlo na vrata da pita da li smo za SNS. Mama je počela da se svađa a onda je jurila po zgradi za njima u pokušaju da im otme spiskove. :hahaha:

Na kraju je zvala policiju, došli su u roku od 15 minuta. Mladi policajac je naglasio da niko ne sme da pita građane za koga će glasati...i otišli su patrolnim kolima da nađu tu dvojicu..

A što se tiče Romskog Saveza, sve ovo što si pisala ovde, prenesi u mejl.

Pošalji mejl svim političkim stranakama sem vladajućim strankama, i traži da reaguju. Moraš da imaš dokaz ( snimak ) i pošalji i taj dokaz.
 
То су радили Хрвати у Хрватској а колико ми је познато Шешљ је тада учествовао само у преговрима око замене имовине Срба из Хрватске са Хрватима у Србији , мада су неки после и зажалили , после рата ..Било је заиста бесмислених размена , нпр стан у Сплиту за кућу у Шиду , знам људе који су се покајали због те размене ..оно носталгија за Сплитом ..
Netacno. Ima tonski zapis sa mitinga u Hrtkovcima,gde cita imena ljudi koji se moraju iseliti. Zato je i osudjen,za to delo,necovestvo.
Inace nema sumnje da su to Hrvati radili ali prikriveno u poslednjem ratu a javno za vreme NDH.Jedna porodica iz Zemuna je do smrti cuvala proglas da se moraju seliti iz okoline Banjaluke.
Kada govorimo o Romima i njihovoj patnji,setim se 97 je iz porodice Familic muzicara iz Molovina koje odvoze u Jasenovac a oni pevaju Djurdjevdan.Sve su ih pobili. To mesto blizu Iloka jednostavno nisu mogli da ostave u Hrvatskoj,danas je opstina Sid,Srbija. Ne znam da li je iko preziveo od Familica.
 
Poslednja izmena:
аутроска тема

Да ли је изборна крађа када Роми натерани од својих ромских коридинатора или добровољно за три хиљаде , организовано дођу на изборе , гласају за кога им кодринатори кажи и добију новац ..

Ромски национални савез је институција која има највише новца у држави Србији , тај новац долази са свих страна а ромска мањина живи јако тешко ...Новац који добију за стипендија ученика , за помагање ромских породица , за инклузију Рома , тај новац не иде онима којима треба да иде , него члановима савеза Рома ..

Да би ти чланови савеза опстали на својој фукцији они раде што им се каже и не врдају много ..Држава је срећана што гласају за СНС па им не пада на памет да их пречешљавају о прању новца и илигелним активностима .Далибор Накић председник савеза чак иде толико далеко да злоставља младе Ромкиње које дођу по стипендију ..

Национални савез живи богато и раскошно а они које они представљају живе бедно и јадно , али новац добију када гласју

да ли је то продаја гласова која треба да се достави еурополу ?
Romi ne kradu izbore i izborne listiće, već posuđuju samo plemenite stvari, poput željeza.
 
Ја ти причам о српским Ромима, грађанима Србије. Поставио сам ти видео где српски официр говори о њиховој борби током агресије НАТО на СРЈ и Србију. Један од примера је и Дејан Костић, млад човек ромске националности који је живот за Србију положио на Кошарама:
1709000018162.png


У знак сећања и поштовања за тог младог човека и српског патриоту, добио је и своју улицу у свом месту Кленка:

1709000060684.png


И није он једини, много Рома се борило на Кошарама:


И наравно, није то само деведесетих било, они су били део српске војске и у балканским као и Првим светском рату. Имаш и одликоване српске хероје ромске националности.
 
Dule dodjem u tvoje mesto i procitam tvoje ime i ukupno vas 17.kojima se kaze da se morate iseliti jer za vas tu nema mesta,za tvoju naciju. Malo ti bacam bombe u dvoriste,pustam nacionalistd pesme da prelomis i odes. Cist fasizam,poput nacisticke Nemacke i NDH. Potpis Radikali.
То је била размена Срба за Хрвате у Хртковцима. Ништа што се није пре дешавало.
Дакле, реч је о класичној размени, што су и сами Хрвати знали. У рату се дешава да се становништво нације са којом си у рату, дешавају такве размене.

Никакав ти то доказ није да су радикали ,,нацисти", или ме знаш шта је нацизам, што сумњам, или етикетираш па ако прође, прошло је.
 

Back
Top