Ulica Srdjana Aleksica

Srdjan je pravi i istinski heroj, i mislim da se moze naci ovakvih primjera na sve tri strane.


Ako ste se vec uhvatili Cace i Kazana (mada ne vidim cemu to na ovoj temi), onda trebate znati da je taj sa grupom svojih takodje pobio i Bosnjake koji su krenuli da ga hapse i procesuiraju radi onoga sto je radio. Taj dio vam vasi mediji izgleda nisu rekli.

Krenuli su da ga hapse jer su dobili naredjenje!!! Ko je sam od sebe bio covek pa spasio i jednog jedinog Srbina u Sarajevu?
Ne treba meni niko nista prenositi, bila sam tamo, zivela tamo, gledala i videla dosta, samo za razliku od nekih nisam se pomirila s tim da tu i ostanem iz meni poznatih razloga.
 
srdjanaleksic.jpg

Ovo je SRBIN:heart::heart::heart:[/QUOTE]

:worth: :worth: :worth:
 
A uzgred ne moras uvek da pominjes frizidere i kojekakve gluposti i time da zaseravas svaku temu,i ime ovako casnih i pokojnih ljudi koristis za svoje niske pobude........dno:thumbdown:


Ovako castan i posten mladic i ne asocira na "junacine" sa zamrzivacima na ledjima.......ono.......peta licka zamrzivacka, i cetvrta krajiska traktorska............:roll:

Oni koji su ga ubili su upravo ti likovi , koje pre uvek mozes da zamislis sa polovnom ves masinom na ledjima nego kalasnjikovim........a i kada su nosili oruzje, cesto su se onako pijani ubijali medjusobno
 
Pa ti ovo radiš od kad si se registrovao na forum.Ako hoćeš multietničko društvo onda moraš pored ostalog da prihvatiš i ćirilicu u Sarajevu i još svašta.Naivno je da veruješ da će ovde bilo ko da se upeca na licemerje.

To je cista laz, jer ovo je tek druga tema koju sam otvorio.

Prva je bila o Jovici Stanisicu i zakljucana je jer je duplikat (nisam vidio da vec ima).

Ja ne stanujem u Sarajevu i odlicno poznajem cirilicu.
 
Nisam te ovo pitao i neću da se igram gluvih telefona.Ako ti je zabavno da pecaš glupe sagovornike,samo nastavi.:cool:

Ja iskreno ne znam koji je tvoj problem.

Temu sam otvorio iz iskrenog postovanja koje osjecam prema ovom hrabrom covjeku i ne zelim da je okreces na mene. Srdjan je meni heroj ocito mnogo vise nego tebi.

Ako vec nemas nista pametno da kazes, niko te ne tjera da budes na ovoj temi.
 
Ovaj decko je zasluzio da mu se ime pominje sa prefiksom "srpski junak"....:worth::worth::worth:....e, to je srpski heroj........a ne ona stoka pijana , koja je masakrirala, krala frizidere, televizore i traktore, a sve u ime "svakolikog srBstva"..............

Kada procitas ovako nesto, onda si ponosan sto si srbin, i tuzan sto takve momke stavljaju u isti kos sa Ratkom fckn Mladicem.........mass ubicom i baba pobeguljom........:evil:

Da je Srbija imala vise ovakvih , a manje "onakvih " junaka.......ceo svet bi stao iza nje.....:ok:

Otprilike!!
 
Ne lupaj,kakav bi to rat bio kada bi ratovali protiv muslimana a ujedno mi njih i oni nas spasavali.......pa to i ne bi bio rat :roll::hahaha:

Uzgred momak je poginuo na najgluplji moguci nacin.............mislim dobra neka dusha i treba da dobije ulicu,naravno.:rtfm:

Dobar covek.

A uzgred ne moras uvek da pominjes frizidere i kojekakve gluposti i time da zaseravas svaku temu,i ime ovako casnih i pokojnih ljudi koristis za svoje niske pobude........dno:thumbdown:

Za one koji ne znaju, perspektivnog plivaca i glumca Srdjana Aleksica iz Trebinja pretukli su 1993. pripadnici Vojske RS-a dok je pokusavao da zastiti svog prijatelja Bosnjaka Alena Glavovica od njihovog maltretiranja i batina. Pretucen i izmrcvaren, Srdjan je pao u komu i umro 6 dana poslije.

Je li ovo vojska republike Srpske?

Bedak......mislim mogli su da iskuliraju :roll:

Pokri se bolje ushima! U civilizovanoj zemlji za ovo bi isao na sud,moj brajko!!
 

Back
Top