Ukrajinci love regrute po svetu?

Амери одобрили Украјини 67 Милијарди.
-Све што имам,дарујем сам себи-,
рече Амер и пусти паре свом Пентагону да Укрима прода Наоружање који ће америма после да дугују те силне паре:hahaha:,
а то,
то што тамо неће бити никога да ВОДИ РАТ СА ТИМ НАОРУЖАЊЕМ,то нема везе,
-Дужан си ми 67 Милијарде,
ПЛАТИ-.
:lol:
Znači, moraće da se predaju rusima da ne bi plaćali penale...a rusima ameri već duguju, pa od ta posla ništa...
 
Najveći biser je što u Ukrajini ratuju, američki rusi jedni protiv drugih, prvo kao dobrovoljci, a onda i kao ukrajinski rezervni sastav, mada kod Zelenskog ima čudne rezerve, prvo se ide u penziju pa u rat, a penzija počinje sa 25 godina života...
 
Сад баш лупаш. Ја да будем љубоморна на измишљене љубавне успехе исподпросечних Руса које зато желим да шаљем на фронт.
Не, ово је врх глупости, заиста. Ставићу тe на ignore.
Super, ne moram ja da tebe vracam. Kao sto cu vratiti celu ekipu koja je sad na ovoj temi a inace su za mene nevidljivi.
Uzgred, nemas pojma sta je zezanje.
 
Нису ни Руси желели да живе под Украјинцима.
Jednostavnije je da su se onda pokupili iz tudje drzave i otisli u svoju, zar ne? No, prosecan srpsko-rusofilski mozak to ne moze da skapira, van moci poimanja mu je. Uzgred, zar ja nisma na ignore kod tebe? Nema problema, vraticu te ja, samo da zavrsimo diskusiju na ovoj temi. :heart:
 
Jednostavnije je da su se onda pokupili iz tudje drzave i otisli u svoju, zar ne? No, prosecan srpsko-rusofilski mozak to ne moze da skapira, van moci poimanja mu je. Uzgred, zar ja nisma na ignore kod tebe? Nema problema, vraticu te ja, samo da zavrsimo diskusiju na ovoj temi. :heart:

Туђе државе???
За твоју информацију, они су ту староседеоци.
 
Za tvoju informaciju Ukrajina je medjunarodno priznata drzava od 1991-ve, priznao je i Kremlj u tim granicama. Znaci ako ne osecaju Ukrajinu kao svoju drzavu onda treba da idu tamo gde se osecaju komotno.
Занимљиво. Заговараш егзодус милиона а све у корист наци-кретена из западног унијатског дела склепотине зване Украјина.
Памет ти не би сметала.
 

Ukrajinci saopštili: Obustavljamo​

Ukrajinske vlasti saopštile su večeras da su obustavile svoje konzularne usluge u inostranstvu za muškarce starosti od 18 do 60 godina, pošto je ukrajinska diplomatija najavila mere za vraćanje u zemlju onih koji mogu da idu na front.
Pogledajte prilog 1536121
"Ministarstvo spoljnih poslova najavilo je privremenu obustavu prijema novih dosijea za konzularne usluge koji se odnose na pomenutu kategoriju ukrajinskih državljana", navodi se u saopštenju ukrajinske diplomatije i dodaje da je reč o muškarcima starosti od 18 do 60 godina.

Prestanak konzularnih usluga, uključujući obnavljanje ličnih dokumenata i druge važne administrativne procedure, teoretski bi mogao da podstakne Ukrajince da se vrate u zemlju.
Ukrajini, koji se dve godine bori protiv ruske invazije, preko su potrebni vojnici, posebno pošto ukrajinska vojska očekuje da Moskva pokrene novu ofanzivu u narednim nedeljama ili mesecima.

Ukrajina zabranjuje muškarcima u godinama za odlazak na front da putuju u inostranstvo, uz nekoliko izuzetaka. Međutim, prema procenama medija, desetine hiljada muškaraca je pobeglo iz zemlje kako bi izbegli odlazak na front.
Za tu kategoriju muškaraca ostaje samo mogućnost izdavanja "ličnih karata za ulazak u Ukrajinu".
LINK, LINK <-----
**************************

Pa dragi rusofili sa foruma, sta mislite jel kraj rata blizu? Nestaje im vojske...
Mи русофили да смо водили рат, то би трајало месец дана, блицкриг и Зеленски виси на Мајдану, али пошто се питају глупи путинофили, ко зна колико ће још трајати тај рат и како ће се завршити.
Наш Ратко је без савезника и руског оружја држао опсаду Сарајеву, боље него Швабе у Стаљинграду, па је још стигао до Сребренице, а ови метиљави путинофили oни су смехотека са све бламажом са Пригожином и Уткином.

Али Украјинци су још гори од њих, једино је то утеха.
 
Занимљиво. Заговараш егзодус милиона а све у корист наци-кретена из западног унијатског дела склепотине зване Украјина.
Памет ти не би сметала.
Zanimljivo, ti "naci-kreteni" su poprilicna vecina u toj drzavi, cinili su 78% stanovnistva Ukrajine 2014-te godine. Jos zanimljivije je da se ta drzava zove Ukrajina, pa posto je po tebi normalno da Rusi ne zele da zive u Ukrajini, ostale su im dve mogucnosti 1) da se sele iz Ukrajine ili 2) da ratuju i pobiju Ukrajince koji zele da zive u svojoj a ne tudjoj drzavi. Na zalost normalnih ljudi Rusi su izabrali varijaciju pod brojem 2- pobiti Ukrajince koji zele da zive u Ukrajini.
 
Poslednja izmena od moderatora:
...
Pa dragi rusofili sa foruma, sta mislite jel kraj rata blizu? Nestaje im vojske...

Стари свет очигледно изумире,
изумире родољубље, обавеза, подељеност ...

Открићу вам тајну,
врло ускоро власт на планети Земљи преузеће званично Вештачка Интелигенција.

Она, ВИ, већ фукционише, ал' нас још нису обавестили преко Дневника у пола осам.
А зашто је то битно ?

Када власт на планети преузме ВИ, више неће бити држава у данашњем смислу,
па самим тим ни војски у данашњем смислу,
ни вера у данашњем смислу.

Мада ће све то постојати,
али ће тако функционисати да не долази до конфликата високог интензитета.
 
Стари свет очигледно изумире,
изумире родољубље, обавеза, подељеност ...

Открићу вам тајну,
врло ускоро власт на планети Земљи преузеће званично Вештачка Интелигенција.

Она, ВИ, већ фукционише, ал' нас још нису обавестили преко Дневника у пола осам.
А зашто је то битно ?

Када власт на планети преузме ВИ, више неће бити држава у данашњем смислу,
па самим тим ни војски у данашњем смислу,
ни вера у данашњем смислу.

Мада ће све то постојати,
али ће тако функционисати да не долази до конфликата високог интензитета.
Ti si bre sine Obilicu 'tica sova, zlosutnica. Onda cemo svi zajedno da se rokamo protiv te AI, kao u Terminatoru.
 
Занимљиво. Заговараш егзодус милиона а све у корист наци-кретена из западног унијатског дела склепотине зване Украјина.
Памет ти не би сметала.
Posto je palo brisanje samo da u kratkim crtama : utece @електрика.
Pozdrav za moju bivsu sugradjanku @електрика :heart:. Lepo spavaj, ja imam jos sat i po na poslu.
 
Posto je palo brisanje samo da u kratkim crtama kazem ono sto je bitno, da su u Ukrajini Ukrajinci vecina stanovnistva, do 2014 ih je bilo 78% u toj drzavi i da je ta drzava u tim granicama medjunarodno priznata 1991-ve, cak i od strane Rusije. Kraj price

Pozdrav za moju bivsu sugradjanku @електрика :heart:. Lepo spavaj, ja imam jos sat i po na poslu.
Нема још спавања. Поздрав са Карађорђевог трга.
 
Ti si bre sine Obilicu 'tica sova, zlosutnica. Onda cemo svi zajedno da se rokamo protiv te AI, kao u Terminatoru.

Ми ћемо доћи у ситуацију да молимо ВИ да преузме власт.
Знаш зашто ?

Паралелно са развојем човека и његове организације постојања
на личном и колективном нивоу,
долази до неконтролисаног развоја и негативних елемената постојања.

Видиш ли да најразвијеније земље света
имају проблеме које не могу да контролишу ?

Дрога, ратно хушкање, сексуалне изопачености ...

Кажем ти
молићемо ВИ да преузме кормило !
 
Zanimljivo, ti "naci-kreteni" su poprilicna vecina u toj drzavi, cinili su 78% stanovnistva Ukrajine 2014-te godine.
Podatke o strukturi stanovništva Ukrajine uzeti sa oprezom jer tamo nacionalnost označava političku pripadnost, a ne realno stanje na terenu. Poslednji popis je sproveden 2001. a čak i taj popis je sumnjiv jer se prikazuje preveliko učešće ukrajinskog jezika kao maternjeg u pojedinim oblastima iako svako zna da su recimo Odesa, Nikolajev i Zaporožje 99% ruskojezični, a Kijev je bio verovatno preko 80% ruskojezični. Ipak rezultati ukrajinskog popisa iz 2001. pokazuju lažne podatke o zastupljenosti ukrajinskog jezika.
 

Back
Top