ukidanje simbola RS

Naravno neocekujem nikakvo drugo misljenje od tebe nego upravo navedeno gdje srpski lideri svom narodu govore da su sami sebe granatirali

pa nisam ja to cuo od "srpskih lidera", nego od istih ovih pred kojma ste slinili i vapili ne bi li vam pomogli. I pomogli su vam ne zbog vasih slina nego zbog dolara vase tamnopute sabrace ( salim se malo... znas i sam da ste srbi ali dobro, to je neka druga tema ;) ).
Nije lako, malo bi da budete zrtve ali vas 'ebe sto onda ne mozete da budete i pobednici ... kako kad treba... fuuuj. Mrcine bi da naplacuju stetu za svoje zrtve po danu a po noci bi da opjevavaju dichne sinove alaha i njihove jos "dicnije pobjede". Trebalo vas je mozda poslati na grejanje pod nekim drugim suncem. Bilo je prilika ali sta ces, sto kazu "dobar i lud..."
 
migud:
Jom, Iron, reagujte, pobogu... Ili, bar, guglajte o Vozucoj pa kad procitate tu strahotu videcete sto apelujem da se ova kreatura disciplinuje.

A kreaturi: O JNA na strani Srba mozes sa svojom nanom uz tepsiju krompiruse... Nego, sto ne udjoste u BL? I sta se kur*is tim odredom, minorni koeficijentu inteligencije, pa oni bi i vas sutra okretali na raznju...


Komentarisat cu samo ono sto sam razumio na bosanskom maternjem jeziku a to je zasto nismo usli u BL. Zasto ? Zato sto nije dozvolila Amerika i NATO pakt, da li se sjecas kada su zaprijetili da ce bombardovati peti korpus A RBiH koji je bio samo nekoliko km do grada BL ukoliko ne obustavi napredovanje A RBIH ? :)

A ostalo cu da prokomentarisem kad prevedes svoj tekst na bosanski jezik. ;)
 
Abdurrahman:
Komentarisat cu samo ono sto sam razumio na bosanskom maternjem jeziku a to je zasto nismo usli u BL. Zasto ? Zato sto nije dozvolila Amerika i NATO pakt, da li se sjecas kada su zaprijetili da ce bombardovati peti korpus A RBiH koji je bio samo nekoliko km do grada BL ukoliko ne obustavi napredovanje A RBIH ? :)

A ostalo cu da prokomentarisem kad prevedes svoj tekst na bosanski jezik. ;)
Можете само у шупак америма да уђете.
Сарајево и бихаћ су били под опсадом 5 година, ваша војска није могла ни пертле да завеже. Где год сте били изгубили сте, зато сте и клали заробљене од ваше немоћи . Маму вам мухамеданску
 
Abdurrahman:
Komentarisat cu samo ono sto sam razumio na bosanskom maternjem jeziku a to je zasto nismo usli u BL. Zasto ? Zato sto nije dozvolila Amerika i NATO pakt, da li se sjecas kada su zaprijetili da ce bombardovati peti korpus A RBiH koji je bio samo nekoliko km do grada BL ukoliko ne obustavi napredovanje A RBIH ? :)

A ostalo cu da prokomentarisem kad prevedes svoj tekst na bosanski jezik. ;)

Prevela bih ga ja na latinski ipak je nesto "zivlji", al' mi se ne trosi vreme, bices na istom...;)

Nego, prvo jojo sad i ti, cigro, baratate informacijama toliko da se komotno demantujete svaki put kad nakuckate nesto. Zahvalite toj Americi sto niste usli, lako je bilo sa Srebrenicom, sve ukupno hiljadu-dve, teren "kamufliran", satelitski snimci misterija... ali se nikome nije brisao ceo korpus jedne armije i to pred celim svetom. A bio bi eliminisan da ste usli, da ne spominjem dalju reakciju VRS. Sta bi se desilo sa Tuzlom, u krajnju ruku i Sarajevom ( manja mesta ne spominjem, pomeli bismo vas, logistika, strategija, taktika, pozicije, ma sve vam je bilo nakaradno... opet kazem, zahvalite politici )? I nije tu NATO igrao nikakvu ulogu nego nasi i vasi. U stvari, igrao je, ali je ta igra kostala samo nas, Srbe. Znaci, pamet u glavu, a glupost... hm, kako hoces samo nemoj ovde.
 
zastavaRS.jpg
 
Михајло:
Можете само у шупак америма да уђете.
Сарајево и бихаћ су били под опсадом 5 година, ваша војска није могла ни пертле да завеже. Где год сте били изгубили сте, зато сте и клали заробљене од ваше немоћи . Маму вам мухамеданску

Pa zasto onda ne udjoste blagoslovljeni vasom nadmoci.Nego ko kukavice sa brda po civilima snajperima i granatama.Nemoj samo ti da nam popujes ko je klao od nemoci po bosni.Daj mi jedan grad gdje je srpska vojska usla i ponasale se casno.NULA
A na zadnju tvoju nebi nista govorio.Stvar odgoja.
Nego marsal dje ba zapelo.Prava tolerancija na ovome sajtu.Svaka cast.
 
yoyo999:
Pa zasto onda ne udjoste blagoslovljeni vasom nadmoci.Nego ko kukavice sa brda po civilima snajperima i granatama.Nemoj samo ti da nam popujes ko je klao od nemoci po bosni.Daj mi jedan grad gdje je srpska vojska usla i ponasale se casno.NULA
A na zadnju tvoju nebi nista govorio.Stvar odgoja.
Nego marsal dje ba zapelo.Prava tolerancija na ovome sajtu.Svaka cast.

Ti zbilja mislis da nismo mogli uci? I zbilja mislis da se radilo o kukavicluku? Nije potrebna velika mudrost pa da se zakljuci kako bi osrednja strategija rezervnog staresine dovela do okupiranja kojekakvih kotlina a potom i olako kontrolisanje, jer smo imali okolna brda. Znaci: sta pricate vi bre?! I jos nesto, reci ti meni, odakle vam logisticka podrska? Nijedna vojska se ne ponasa casno, to bi trebalo da znas. Daj mi jedan grad koji je vasa vojska napala, okupirala a potom samo proterala stanovnike. Nema ga. Jer, ili ste izbaceni ili ste ubijali.

A tolerancija na ovom forumu je tolika da bi trebalo da se postidis sto potezes pitanje iste.
 
migud:
Ti zbilja mislis da nismo mogli uci? I zbilja mislis da se radilo o kukavicluku? Nije potrebna velika mudrost pa da se zakljuci kako bi osrednja strategija rezervnog staresine dovela do okupiranja kojekakvih kotlina a potom i olako kontrolisanje, jer smo imali okolna brda. Znaci: sta pricate vi bre?! I jos nesto, reci ti meni, odakle vam logisticka podrska? Nijedna vojska se ne ponasa casno, to bi trebalo da znas. Daj mi jedan grad koji je vasa vojska napala, okupirala a potom samo proterala stanovnike. Nema ga. Jer, ili ste izbaceni ili ste ubijali.

A tolerancija na ovom forumu je tolika da bi trebalo da se postidis sto potezes pitanje iste.

Mislim.. :roll: bash ste zavukli onako, profesorski. GospoJice Migud, vrlo sam prijatno iznenadjen Vashim postovanjem. :lol: Kanda ste upuceni u deshavanja...
 
Abdurrahman:
Ti izgleda zivis na nekom drugom svom posebnom svijetu, i izgleda da ne znas kako je prosla armija bosanskih Srba u BiH za vrijeme agresije na BiH, i ne znas da je cijela JNA bila uz bosanske Srbe i da ih je nauruzala i ne znas da je A RBiH bila pred Banja Lukom i ne znas da je najmanje 25.000 vojnika bosanskih Srba izgubilo zivot i ne znas sto je najvaznije da su bosanski Srbi stvarno hrabri nad civilima a kad se susretnu sa muslimanskom vojskom da bjeze kao muha bez glave.

Sjeti se Vozuce kod Zavidovica kada je Prnjavorska vojska zaglavila i bez glava se vratila kucama. ;) Sjeti se rijeci njihovog komadanta kada kaze: Ne dajte im naprijed pa kom opanci a kom obojci, a ne prodje ni petnaest minuta padose polozaji u ruke A RBiH i odreda El-Mudzahidin, i cak sta vise ispred njih okolna brda razdaljine i do preko 3 km, koje A RBiH nije uopce imala u planu da osvaja, a od silnog straha HRABRI bosanski Srbi su pobjegli ostavljajuci i obojce i opanke iza sebe. :D

A koliko lazi u nekoliko redova teksta.
Idemo redom:

Prvo o gubicima u ratu. Opste je poznato da je ARBiH imala duplo vise pripadnika od VRS. I ako govorimo o gubicima, onda bi trebalo ici na relativne cifre, i dobili bi da je najgore prosla srpska strana. Muslimana jeste vise izginulo, ali procentualno Srbi su najvise stradali u ratu.

ARBiH nije bila pred Banja Lukom, vec HV (vojska nezavisne drzave Hrvatske) i HVO. ARBIH je napredovala od strane Sanskog Mosta, i nije bas mnogo prisla BL. U kontraofanzivi VRS vraceno je 50km teritorije u dubinu i doslo se do S. Mosta. Vece pred kontranapad na S. Most, potpisano je primirje i spreceno je njegovo zauzimanje, tj. oslobadjanje, kako ti je draze. U S. Mostu tada nije bilo vise od 200-300 pripadnika ARBiH, a i oni su bili zauzeti cerupanjem po kucama i poslovnim prostorima. S ove strane bolje da ne govorim sta je sve bilo spremno. :)

O Vozuci.
O hrabrosti Vozucana ce se pricati vijekovima. O Prnjavorcanima nece, bar o tim koji su bili na tom reonu, i za taj napad si 100% u pravu (jedino u citavom tekstu). 4.Ozrenska laka pjesadijska brigada koja je branila Vozucu se uspjela odupreti stalnim napadima preko 3 godine, a bila je u okruzenju 2 korpusa ARBiH. I cuveni El Mudzahedin odred naravno koji kasnije prerasta u 7.Vitesku muslimansku brigadu.
Da ja skratim. Poenta je da ste Vozucu uzeli na kraju kad je srpski izdajnik Karadzic odrzao u njoj govor o Srpskom Staljingradu. I jedino sto ste uzeli u tom ratu je bilo ono sto vam je izdajnik Karadzic prodao ili poklonio.
Fasista Izetbegovic lijepo jednom na RTVBiH 1996. godine rece da je 12.000.000DM dao Karadzicu za Maglaj, i mogu samo misliti koliko jos takvih primjera ima..................
 
Ma neće bre Sonja, nema šanse, svi glavni privredni resursi u bivsoj BiH su u RS.... i zato bi oni da menjaju te granice, ali gotovo je...Infrastruktura je uradjena, mala privreda razvijena.... Nije sav kapital direktno u BL i zato ih to kolje...Ne mogu ništa tu da urade, samo mogu da maštaju.
 
dobojsc:
A koliko lazi u nekoliko redova teksta.
Idemo redom:

Prvo o gubicima u ratu. Opste je poznato da je ARBiH imala duplo vise pripadnika od VRS. I ako govorimo o gubicima, onda bi trebalo ici na relativne cifre, i dobili bi da je najgore prosla srpska strana. Muslimana jeste vise izginulo, ali procentualno Srbi su najvise stradali u ratu.

ARBiH nije bila pred Banja Lukom, vec HV (vojska nezavisne drzave Hrvatske) i HVO. ARBIH je napredovala od strane Sanskog Mosta, i nije bas mnogo prisla BL. U kontraofanzivi VRS vraceno je 50km teritorije u dubinu i doslo se do S. Mosta. Vece pred kontranapad na S. Most, potpisano je primirje i spreceno je njegovo zauzimanje, tj. oslobadjanje, kako ti je draze. U S. Mostu tada nije bilo vise od 200-300 pripadnika ARBiH, a i oni su bili zauzeti cerupanjem po kucama i poslovnim prostorima. S ove strane bolje da ne govorim sta je sve bilo spremno. :)

O Vozuci.
O hrabrosti Vozucana ce se pricati vijekovima. O Prnjavorcanima nece, bar o tim koji su bili na tom reonu, i za taj napad si 100% u pravu (jedino u citavom tekstu). 4.Ozrenska laka pjesadijska brigada koja je branila Vozucu se uspjela odupreti stalnim napadima preko 3 godine, a bila je u okruzenju 2 korpusa ARBiH. I cuveni El Mudzahedin odred naravno koji kasnije prerasta u 7.Vitesku muslimansku brigadu.
Da ja skratim. Poenta je da ste Vozucu uzeli na kraju kad je srpski izdajnik Karadzic odrzao u njoj govor o Srpskom Staljingradu. I jedino sto ste uzeli u tom ratu je bilo ono sto vam je izdajnik Karadzic prodao ili poklonio.
Fasista Izetbegovic lijepo jednom na RTVBiH 1996. godine rece da je 12.000.000DM dao Karadzicu za Maglaj, i mogu samo misliti koliko jos takvih primjera ima..................

Odlicna replika! Nego, njima je memorija slaba, zaboravljaju da najveci domet u toj regiji ( Sana ) nije bilo halapljivo grabljenje "plena" Arkanovih "boraca", vec nesto mnoooogo pre. ;)
 
migud:
Ti zbilja mislis da nismo mogli uci? I zbilja mislis da se radilo o kukavicluku? Nije potrebna velika mudrost pa da se zakljuci kako bi osrednja strategija rezervnog staresine dovela do okupiranja kojekakvih kotlina a potom i olako kontrolisanje, jer smo imali okolna brda. Znaci: sta pricate vi bre?! I jos nesto, reci ti meni, odakle vam logisticka podrska? Nijedna vojska se ne ponasa casno, to bi trebalo da znas. Daj mi jedan grad koji je vasa vojska napala, okupirala a potom samo proterala stanovnike. Nema ga. Jer, ili ste izbaceni ili ste ubijali.

A tolerancija na ovom forumu je tolika da bi trebalo da se postidis sto potezes pitanje iste.


Gdjo ili gdjice...Migud, zadivljen sam vasim poznavanjem vojne strategije...
Imate li neki cin, kao rezervista??
 
Kohen:
Gdjo ili gdjice...Migud, zadivljen sam vasim poznavanjem vojne strategije...
Imate li neki cin, kao rezervista??

'Ste ironicni, decace? Prozivah li ja tebe negde? Ne. Cemu onda ovo? Bar na ovakvim temama ne moramo da se klasifikujemo kao poklonici "te i te ideologije", jer Srbi smo, brate.

Gospodjica.
 
absonic:
e kada bi se nasao pravi covek na pravoj poziciji, znate li vi sta bi bosanski srbi uradili sa muslimanima tzv. "alahove armije"... maximum godinu dana - za taj period ili bi bili poubijani, zarobljeni a ostali bi pobegli iz mile im bosne...

ali strane sile ne dozvoljavaju da dodje pravi covek na pravu poziciju... a o siptarima da nepricamo... udjes na kosovo sa pesadijom, dva tri aviona da pruzaju avionsku podrsku i gotovo za dva-tri meseca.
a crna gora... pa sta mogu oni? nista, sa armijom od 2 coveka :lol:

Pohvali se humanim načinom razmišljanja :?:
 
Tako mi je žao tih jadnih muslimana u Bosni, ono što su Srbi i Hrvati tamo napravili je neoprostivo, od genocida preko činjenice da tamo još uvijek postoji republika Srpska (koja po svim humanim načelima ne bi smjela postojati), pa sve do ovog što sada čitam na ovom forumu. Ni Hrvati po tom pitanju nisu bolji, često čujem neke priče kako su bacali granate sami na svoj narod kako bi se prikazali svijetu kao žrtve (to mi kaže jedan Hrvat u pokušaju da opravda Hrvate, sa sad to čitam i ovdje na forumu).
Pa ako je to istina (sto mi je tesko povjerovati) onda ne želim ni zamišljati što li su sve morali muslimani prolaziti da rade tako očajničke stvari. I nakon svih učinjenih užasa, slijedi onaj grozni komentar- "a sto su oni radili" i iskorištavanje povijesne povezanosti s Turcima koji su harali ovim područjima prije nekoliko stotina godina kako bi ih se označilo kao samo jedan nastavak tog zvjerstva protiv kojeg se treba boriti i iskorjeniti što prije... mislila sam da su nas do rata doveli naši djedovi i očevi, a sad mi se čini da ni mi, mlađi, nismo bolji, dapače...
 
Lilaa:
Tako mi je žao tih jadnih muslimana u Bosni, ono što su Srbi i Hrvati tamo napravili je neoprostivo, od genocida preko činjenice da tamo još uvijek postoji republika Srpska (koja po svim humanim načelima ne bi smjela postojati), pa sve do ovog što sada čitam na ovom forumu. Ni Hrvati po tom pitanju nisu bolji, često čujem neke priče kako su bacali granate sami na svoj narod kako bi se prikazali svijetu kao žrtve (to mi kaže jedan Hrvat u pokušaju da opravda Hrvate, sa sad to čitam i ovdje na forumu).
...

A humana nacela bi bila...?
 

Back
Top