UKIDA SE SLUZENJE VOJSKE!!

Ма шта ће нама војска, па на овим просторима никада није било некаквих већих сукоба, имамо пријатељско окружење које нема територијалне претензије према нашој држави, и око пола милиона мирољубивих Албанаца на југу.
 
Nemaju sta da pametuju, ako im se sluzi vojska, niko im ne brani, a ovi sto imaju pamenija posla, zaista ne zasluzuju da ih maltretira neko ko ima visi cin, jer to godinu dana je nista drugo no gubljenje vremena.

Ма у праву сте а није ни годину дана него шест месеци ако се служи редовно а не цивилно, за то време реално не може да се научи ништа ако се томе још додају одсуства...
Ма шта ће нама војска, кажем ја никада нам до сада није затребала, када смо ми па ратовали...
 
U cemu je problem?
Nikome ko bude zeleo da sluzi vojsku se to nece braniti, tako da niko nece biti uskracen za neko pravo.
U ovoj drzavi regruti i onako sluze kao besplatna radna snaga, u prevodu volontiraju.
Ne moze se ocekivati od nekoga ko mozda nema nikakvih prihoda da radi za dzabe...to je luksuz.
Sta ako mora nekog da izdrzava ili ako mu se ponudi neki dobar posao ili praksa?
 
Ja sam za to da se oko eventualnog ulaska u NATO gradjanstvo izjasni na javnom referendumu, da imena budu uredno evidentirana i da u slucaju da evroatlantskim saveznicima zatreba negde topovsko meso sva ova omladina sa civilne sluzbe, a koja se zalaze za ulazak u NATO, bude mobilisana, uredno opremljena, naoruzana i poslata da se bori za nasu slobodu i demokratiju po bliskoistocnim bespucima. :super:
 
U cemu je problem?
Nikome ko bude zeleo da sluzi vojsku se to nece braniti, tako da niko nece biti uskracen za neko pravo.
U ovoj drzavi regruti i onako sluze kao besplatna radna snaga, u prevodu volontiraju.
Ne moze se ocekivati od nekoga ko mozda nema nikakvih prihoda da radi za dzabe...to je luksuz.
Sta ako mora nekog da izdrzava ili ako mu se ponudi neki dobar posao ili praksa?

Sta, bre, dzaba? A vojnicka plata? :per:
 
Ja sam za to da se oko eventualnog ulaska u NATO gradjanstvo izjasni na javnom referendumu, da imena budu uredno evidentirana i da u slucaju da evroatlantskim saveznicima zatreba negde topovsko meso sva ova omladina sa civilne sluzbe, a koja se zalaze za ulazak u NATO, bude mobilisana, uredno opremljena, naoruzana i poslata da se bori za nasu slobodu i demokratiju po bliskoistocnim bespucima. :super:



Kakav bre referendum,

NATO vise nije zainteresovan za Srbiju u ovako skracenom izdanju?!:mrgreen:

A koliko vidim i Rusi beze glavom bez obzira.
 

Back
Top