UKIDA SE SLUZENJE VOJSKE!!

Nisam se ja navrz'o. On je sinonim za pravog i uzornog Srbina. U velikom broju Srba cuci po jedan TiXi zar ne?


Vojsku treba ukinuti jer vojska nema protiv koga ratovati.
Vojsku treba ukinuti i zato sto to nije ona vojska od prije 30 godina koja je radila i gradila drzavu.
Vojsku treba ukinuti radi spokojstva samih Srba.

Nema protiv koga ratovati :eek:
Srbija ima neprijatelja na pretek : Albanci,muslimani BIH,Hrvati,*********,Madjari,Bugari,i Makedonci mogu da prodju kao potencijalna pretnja...
 
Od tog datuma u vojsku će ići samo oni koji to žele, dok će ostali imati samo simboličnu vojnu obavezu - moraće da budu uvedeni u vojnu evidenciju kada napune 18 godina, čime ulaze u rezervni sastav koji će biti aktiviran samo u slučaju teškog ugrožavanja bezbednosti zemlje.
I šta ako dođe do ugroženosti?
Aktivan po pitanju čega?
Šta će taj zna?
 
Kasarnu na Banjici(Bgd) su vec izdali investitorima za stambene objekte po subvencionisanim cenama i na dugorocan kredit,
sto je naravno za svaku pohvalu, posto je vecinom zvrjala prazna.

A sto se tice eventualnog ugrozavanja spoljne granice Srbije ja se tu ne brinem,
posto bi Rusi i Kinezi zestoko reagovali rezolucijama u Un-u.:think:

Bas dobro sto su poceli sa tom kasarnom na Banjici.
Mislim da dolje negdje u blizini Kosova ima jedna jako interesantna kasarna koja je napravljena u skorije vrijeme pa nesto razmisljam da bi nju bilo dobro prodati mozda NATO vojnicima.

Sto se tice zestokih reakcija Rusije i Kine naravno... nakon ovog misljena MSP-a sigurno ce biti jos zestiji.
 

Back
Top