Ujedinjenje Srpske i Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1.Mozda na Foklandima ima nesto vredno ali u Bosni nema
2.Srbija nije Brtanija a ni Bosanci nisu Englezi

Gideon cibe. Jadan je tvoj zivot. Nema teme gde je ti nisi zacinio svojom antisrpskom mrznjom. Ja mislim ti kad ustanes ujutru prvo sto uradis je to da proturis glavu kroz otvor te svoje pecine i pljunes na zemlju samo zato sto je SRPSKA.

Da nije internet mreza prosla pored tvoje jazbine ne bi imao sta da kazes jer svi ljudi iz tvoje okoline su morali pobeci od tebe zbog tvoje mrznje i ogranicenosti.

Zato ti je samo ovaj virtuelni svet dao priliku da baljezgas gluposti i siris mrznju. "Jadan uvek ostaje jadan"
 
Jednoga dana svakako! ŽIVELA VELIKA SRBIJA!!!
Ovakve maštovite ideje su nas do sad skupo koštale. Teritorijalne pretenzije prema drugim zemljama nikad nisu pametne misli. Porediti ovu situaciju s Nemcima je neumesno jer su tamo obe zemlje bile samostalne države, a ovde je Republika Srpska deo druge države. Vojvoda je daleko, a ostali bitni o tome ni ne razmišljaju.
 
  • Podržavam
Reactions: Nez
Slobodno neka Srpska nastavi sa priblizavanjem EU sa Bosnom ili bez Bosne. Imate moju podrsku da radite sta hocete tamo.Mozete da se ujedinite i sa Hrvatskom ako vam je volja

Nov momenat.Vidiš kako možeš lijepo da napišeš Srpska.Ono istina ni meni mnogo ne znači što se tako zove a ne npr. Republika XY ali kad je našoj republici zvanično ime ... Hvala na podršci,ali nećemo se ujediniti sa Hrvatskom ili sa Bosnom nego sa Srbijom.Takva je želja većine građana dvije republike a naći će i dovoljno razumijevanja kod svjetskih faktora da se taj projekat realizuje.
 
Gideon cibe. Jadan je tvoj zivot. Nema teme gde je ti nisi zacinio svojom antisrpskom mrznjom. Ja mislim ti kad ustanes ujutru prvo sto uradis je to da proturis glavu kroz otvor te svoje pecine i pljunes na zemlju samo zato sto je SRPSKA.

Da nije internet mreza prosla pored tvoje jazbine ne bi imao sta da kazes jer svi ljudi iz tvoje okoline su morali pobeci od tebe zbog tvoje mrznje i ogranicenosti.

Zato ti je samo ovaj virtuelni svet dao priliku da baljezgas gluposti i siris mrznju. "Jadan uvek ostaje jadan"

Decko
ja znam da kod bosancerosa postoji ubedjenje da su najbolji Srbi na svetu.U to vas je valjda ubedio onaj maloumnik Dabic kada vam je pricao kako su najbolji Srbi oni sa oboda a da se Moskva brani u Vozuci.
Mene savrseno zabole i za Vozucu i za celu Bosnu sa kojom dao Bog nemam nista i ni turisticki ne nameravam da posetim.Ako vec toliko patis za Bosnom i kozama koje si tamo ostavio, vrati se lepo nazad samo nemoj to da umotavas u neku pricu o ljubavi ,naspram srpstva i Srbije ,jer zvuci glupo cak i za Bosanca.
 
Nov momenat.Vidiš kako možeš lijepo da napišeš Srpska.Ono istina ni meni mnogo ne znači što se tako zove a ne npr. Republika XY ali kad je našoj republici zvanično ime ... Hvala na podršci,ali nećemo se ujediniti sa Hrvatskom ili sa Bosnom nego sa Srbijom.Takva je želja većine građana dvije republike a naći će i dovoljno razumijevanja kod svjetskih faktora da se taj projekat realizuje.

O kojoj volji vecine gradjana ti govoris.To mozda kod vas u entitetu ali u Srbiji ni pod razno.Taman smo se ratosiljali CG pa nam sada jos i vi trebate na grbaci
 
Decko
ja znam da kod bosancerosa postoji ubedjenje da su najbolji Srbi na svetu.U to vas je valjda ubedio onaj maloumnik Dabic kada vam je pricao kako su najbolji Srbi oni sa oboda a da se Moskva brani u Vozuci.
Mene savrseno zabole i za Vozucu i za celu Bosnu sa kojom dao Bog nemam nista i ni turisticki ne nameravam da posetim.Ako vec toliko patis za Bosnom i kozama koje si tamo ostavio, vrati se lepo nazad samo nemoj to da umotavas u neku pricu o ljubavi ,naspram srpstva i Srbije ,jer zvuci glupo cak i za Bosanca.

Rekao bih da si za Bosnu vrlo vrlo zabrinut:D
 
Ujedinjenje Srpske i Srbije je neminovnost i to u relativno bliskoj budućnosti,5 do 10 godina.To je kao dlan o dlan.Kao što je i proces ujedinjenja Savezne Republike Njemačke i Njemačke Demokratske Republike bio skup i obilježen brojnim nedoumicama i ovo naše ujedinjenje ima i da košta i da se pojave neke nejasnoće.Naravno,mnogo manje nego u slučaju Njemačke jer se radi o manjim zemljama ali moramo da gledamo u budućnost a ne da smo stalno zagledani u prošlost.Bar ja tako mislim.Eto,to je moje mišljenje ili stav.

u prvoj fazi srpska treba postati nezavisna drzava, a onda uci u federaciju, Srpska federacija lepo zvuci^^
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top