Ujedinjena opozicija ruši režim Borisa Tadića ZES-SPS-LDP

Ima jedna razlika.
Mala.

Oni to mogu da rade jer su vlast, a vi ne mozete jer ste opozicija.
Oni imaju sponzore, a vi nemate. Otisao vam Miskovic.:bye::bye:
:sad2::sad2::sad2::sad2:

Tada nisu imali vlast.
I znaci tako! Miskovic je glavni?
Epa, nece vise taj Miskovic da kroji politiku u ovoj zemlji...
Pobeci ce ako treba, a vas ce ostaviti na cedilu, kao izgazene marionete!
 
Samo ti zivi u tom ubedjenju..........Videcemo........Ja sam siguran da gresis.....
Ne zato sto mislim da bi vlada radikala bila dobra, nego zato sto se vi iz DS-a tesite i hrabrite bez ijednog realnog razloga.......

Nemamo sta da gledamo, to je vec potvrdjeno u svim zemljama u okruzenju, kao i u svim zemljama istocnog bloka.

Vidis, ovde nas jos loze kradikali na fore i fazone o patriJotizmu itditditd, medjutim, kada se krene ka EU ljudi ce sve manje razmisljati o patriJotizmu, Hagu i ostalim glupostima, a vise o poslu i radu. I sto se vise budemo priblizavali takvih ljudi ce biti sve vise. I kome ce onda da pada na pamet da sve to rusi i da se vraca unazad? :think:

Sto mislis da se radikali ubise od opstrukcije u parlamentu? Sto prizivaju nove izbore? Sto su u svakom sledecem nastupu na tv-u sve ludji i ludji? Sto gube kontrolu?

Zato sto znaju da im je kraj blizu.
End of the world as we know it.
 
Ali nerealno i nemoguce.
To je ono sto vas zeza.
:mrgreen:

Jerry je u ofsajdu odavno, ovo je samo potvrda
on ne može bez pristupa forumu 10 minuta
strašno:confused:

Ne znam, ali meni se bas svidja i cini logicnim, idealnim, i lepim ono sto on pise, iako se, naravno, uvek ne ostvaruje, ali je bas lepo znati da ti neko otima reci iz usta.
P.S. Naravno, u vecini slucajeva, ne bas uvek...
 
Poenta koju ne mozes da shvatis je da se to vec desilo na proslim izborima.
I pukli ste.
I opet cete puci.
I mozes samo da se nerviras, ali to je tako.

glup si. nikada se do sada opozicija nije ujedinila vec su svi izlazili samostalno.

na sledecim izborima ce radikali prvi put izaci u koaliciji i cilj te koaliciej ce biti da se srusi antisrpski izdajnicki rezim diktatora borisa tadica.


gradjani ce prvi put u istoriji birati izmedju 2 liste

ZES-SPS-LDP i SRS-DSS-NS
 
ono sto je najbitniji rezultat tadiceve diktature jeste opozicija se PO PRVI PUT za 8 godina ujedinila protiv rezima demokratske stranke :ok:

prvi put ce , na prvim sledecim izborima, kad god da budu, biraci birati izmedju 2 bloka - IZDAJNIKA I PATRIOTA :ok:

Prvo, 'ujedinjena opozicija' sastavljena od SRS i DSS i NS nije opozicija već skup luzera koji nema blage veze sa realnošću i zato

kao drugo, u opkladu, na novim izborima za oko 4 godine - građani će izabrati ove koje si ovde označio kao izdajnike...

Treće - kada ćete prestati da se klonirate, zar ne možete da sačekate par dana do isteka bana ???? :otkacio::otkacio::otkacio:
 
Tada nisu imali vlast.
I znaci tako! Miskovic je glavni?
Epa, nece vise taj Miskovic da kroji politiku u ovoj zemlji...
Pobeci ce ako treba, a vas ce ostaviti na cedilu, kao izgazene marionete!
:rotf::rotf:
Pico, nista tebi nije jasno....Miskovic je bio najbolji Kostunicin ortak i finansijer(raspitaj se malo kako je kupio C Market na primer i ko mu je to omogucio) kao i kradikalski finansijer takodj. Medjutim, pustio ih je niz vodu. :bye::bye:
 
poenta je da si ti definitivno otišao u aut:confused:

pa da kad nemas argumente onda sam otiso u aut :)

opozicija se ujedinjuje burazeru protiv vas i vi tu nista ne mozete

na sledecim izborima nece vam pomoci ni vecinski ni proporcionalni sistem, ko uzme vise vlada i kraj price. nece vise biti ivice, marice, krkobabica i palme da prelete.

nego jedna lista i kraj price to ce biti vas definitivan poraz
 
Ali nerealno i nemoguce.
To je ono sto vas zeza.
:mrgreen:

Samo ne mogu da shvatim a jos manje da razumem ..........
Stalno provlacite tezu "mi" i "vi"....U cemu je razlika izmedju nas?
Delimo istu drzavu .
Imamo iste probleme.
Nad glavom nam visi problem Kosova.
Ekonomija nam je u rasulu.
Drzavni aparat je sve veci.
Zivimo na racun nase dece stalnim zaduzivanjem.
Zivimo na racun nasih dedova prodajuci samu supstancu.
Na svakom koraku nas po svetu ponizavaju.
Zivimo u najskupljoj zemlji u Evropi.
Korupcija je postala teg koji nas sve vise i vise davi.
Imamo politicare bez imalo morala, stava, znanja.Politicare koji pregovaraju zavisno od sume novca koji ce im biti donesen u raznoraznim koferima.

I ti mislis da nas takve jedva cekaju da proglase za kandidata za clanstvo u EU????
Bolje da tu pricu, ZBOG NAS SAMIH, o ulasku u EU, zaboravimo na bar 10-15 godina(mada sumnjam da ce i Evropa pre da nas primi), i da prvo resavamo gorenavedene probleme.SAMI....
Kako kaze nas narod:"U se, i u svoje kljuse".
 
Prvo, 'ujedinjena opozicija' sastavljena od SRS i DSS i NS nije opozicija već skup luzera koji nema blage veze sa realnošću i zato

kao drugo, u opkladu, na novim izborima za oko 4 godine - građani će izabrati ove koje si ovde označio kao izdajnike...

Treće - kada ćete prestati da se klonirate, zar ne možete da sačekate par dana do isteka bana ???? :otkacio::otkacio::otkacio:

stranke u vlasti su ZES-SPS-LDP . Stranke u opoziciji su SRS DSS NS . Te opozicione stranke su se ujedinile i na sledece izbore ce izaci jedinstveno sa jednom listom ciji ce cilj biti obaranje antisrpskog rezima diktatora borisa tadica-francetica.

ne znam sta ner azumes?

stranka koja ucestvuje u vlasti je rezimska stranka ili vladajuca. stranka koja ne ucestvuje u vlasti je opoziciona. opozicione tj one koje ne ucestvuju u vlasti stranke u srbiji su DSS SRS i NS . Te stranke su se dogovorile da na sledece izbore izadju jedinstveno i tako sruse tadicev izdajnicki rezim?

comprende?
 
glup si. nikada se do sada opozicija nije ujedinila vec su svi izlazili samostalno.

na sledecim izborima ce radikali prvi put izaci u koaliciji i cilj te koaliciej ce biti da se srusi antisrpski izdajnicki rezim diktatora borisa tadica.


gradjani ce prvi put u istoriji birati izmedju 2 liste

ZES-SPS-LDP i SRS-DSS-NS

Ma bitno da si ti nama pametan....Al zamalo.:mrgreen:

Prvo sacekaj 4 godine da vidis sta ce ostati od tvojih kradikala. Opasno se prica da su prsli i da ce da se cepaju. I to oni sami pricaju.

A DSS i NS necu ni da komentarisem. To je valjda ocigledno. Mada, mozda za tebe i nije?
 
Nemamo sta da gledamo, to je vec potvrdjeno u svim zemljama u okruzenju, kao i u svim zemljama istocnog bloka.

Vidis, ovde nas jos loze kradikali na fore i fazone o patriJotizmu itditditd, medjutim, kada se krene ka EU ljudi ce sve manje razmisljati o patriJotizmu, Hagu i ostalim glupostima, a vise o poslu i radu. I sto se vise budemo priblizavali takvih ljudi ce biti sve vise. I kome ce onda da pada na pamet da sve to rusi i da se vraca unazad? :think:

Sto mislis da se radikali ubise od opstrukcije u parlamentu? Sto prizivaju nove izbore? Sto su u svakom sledecem nastupu na tv-u sve ludji i ludji? Sto gube kontrolu?

Zato sto znaju da im je kraj blizu.
End of the world as we know it.

Ja apsolutno ne znam sto oni gube kontrolu, i nije ne meni da o tome sudim.sudice im se na izborima......
Takodje, apsolutno nisi u pravu, kada kazes da je to dokazano u zemljama u okruzenju.
Cak je naprotiv dokazano da NISI u pravu.....
Uostalom, videces i sam.....
 
pa da kad nemas argumente onda sam otiso u aut :)

opozicija se ujedinjuje burazeru protiv vas i vi tu nista ne mozete

na sledecim izborima nece vam pomoci ni vecinski ni proporcionalni sistem, ko uzme vise vlada i kraj price. nece vise biti ivice, marice, krkobabica i palme da prelete.

nego jedna lista i kraj price to ce biti vas definitivan poraz

Jerry, znamo se, šta će mi sa tobom argumenti, ja tebe "tučem" tvojim glupostima:lol:

kad je tako bajno, što si nervozan? Popiješ ban u 14h, već u 14.15 si ponovo ovde-ono fore radi odeš malo na sex, kao da zavaraš trag:hahaha:
odmori malo, ovaj nalog izjutra će ti biti verovatno banovan...opusti se malo i sačekaj Markowca :D
nije 2 dana život majku mu
 
:rotf::rotf:
Pico, nista tebi nije jasno....Miskovic je bio najbolji Kostunicin ortak i finansijer(raspitaj se malo kako je kupio C Market na primer i ko mu je to omogucio) kao i kradikalski finansijer takodj. Medjutim, pustio ih je niz vodu. :bye::bye:

Nije, Kostunica nikada nije saradjivao sa Miskovicem, mozda su neki drugi, on je skroman i posten covek i ne bavi se trgovinom i mahinacijama, on jos stanuje u istom stanu gde je i pre vlasti...

Prvo, 'ujedinjena opozicija' sastavljena od SRS i DSS i NS nije opozicija već skup luzera koji nema blage veze sa realnošću i zato

kao drugo, u opkladu, na novim izborima za oko 4 godine - građani će izabrati ove koje si ovde označio kao izdajnike...

:otkacio::otkacio::otkacio:

Nije tacno!
 
Ma bitno da si ti nama pametan....Al zamalo.:mrgreen:

Prvo sacekaj 4 godine da vidis sta ce ostati od tvojih kradikala. Opasno se prica da su prsli i da ce da se cepaju. I to oni sami pricaju.

A DSS i NS necu ni da komentarisem. To je valjda ocigledno. Mada, mozda za tebe i nije?

To pise samo "Blic"!I nije istina.
Sta ako ti kazem da se i DS cepa?
Jel to lepo verovati u nebuloze?
 
stranke u vlasti su ZES-SPS-LDP . Stranke u opoziciji su SRS DSS NS . Te opozicione stranke su se ujedinile i na sledece izbore ce izaci jedinstveno sa jednom listom ciji ce cilj biti obaranje antisrpskog rezima diktatora borisa tadica-francetica.

ne znam sta ner azumes?

stranka koja ucestvuje u vlasti je rezimska stranka ili vladajuca. stranka koja ne ucestvuje u vlasti je opoziciona. opozicione tj one koje ne ucestvuju u vlasti stranke u srbiji su DSS SRS i NS . Te stranke su se dogovorile da na sledece izbore izadju jedinstveno i tako sruse tadicev izdajnicki rezim?

comprende?

Ne razumem Morrisnone zašto su te spopali pundravci od kada je uhapšen R. Karadžić?

Capisci?
 
B]
kad je tako bajno, što si nervozan? Popiješ ban u 14h, već u 14.15 si ponovo ovde-ono fore radi odeš malo na sex, kao da zavaraš trag:hahaha:
odmori malo, ovaj nalog izjutra će ti biti verovatno banovan...opusti se malo i sačekaj Markowca :D
nije 2 dana život majku mu


Nemojte vise da ga dirate, pustite ga, sta pogresno pise sada...?
 
Ma bitno da si ti nama pametan....Al zamalo.:mrgreen:

Prvo sacekaj 4 godine da vidis sta ce ostati od tvojih kradikala. Opasno se prica da su prsli i da ce da se cepaju. I to oni sami pricaju.

A DSS i NS necu ni da komentarisem. To je valjda ocigledno. Mada, mozda za tebe i nije?

Ja takodje mislim da ce radikali da se pocepaju........
Samo sto to nece imati uticaja na izbore.....
Jer ce se to cepanje odnositi pre svega na izolaciju Seselja iz stranke, a onih koji ce ostati da ga podrzavaju ce biti veoma malo.......
Moze imati uticaja samo na jacanje stranke.
Posebno ako se to dogodi, recimo do kraja ove godine, a izbori budu za 3-4 godine....
PS:Recimo da zna, iz sasvim sigurnih izvora, da je glavni razlog dugogodisnje negativne selekcije u stranci, bas Seselj.
Npr.danas u skupstini Srbije kao poslanici sede ljudi koje je prakticno Seselj doveo na mesta poslanika, i koji ne bi imali vecinu ni u svojoj kuci......
Ali, to je vec za neku drugu temu.....
 

Back
Top